1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. Ewa Home

Ewa Home

1989 yılından bu yana mobilya sektöründe yer alan marka 2006 yılında kurumsallaşma çalışmalarına başlamış olup bayilik vermeye devam etmektedir.

Ev, Bahce ve Dekorasyon

Ewa Home Bayilik

Ewa Home mobilya sektöründe 30 yıldır faaliyet göstermekte olup ulusal ve uluslararası alanda öncü markalar arasında yer almaktadır. Tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde sektörün gelişime de katkıda bulunan Ewa Home mobilya bayiliği veren firmalararasında özgün tasarımları ve yatırım avantajları ile dikkat çekmektedir. İnegöl’deki entegre üretim tesisinde üretimi gerçekleştirilen ürünler yurt içinde ve 39 ülkede pek çok noktada satışa sunulmaktadır. Kusursuz hizmeti en iyi tasarımlar ile bir arada sunmayı ilke edinen Ewa Home Türkiye’nin tüm bölgelerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Ewa Home Bayilik Şartları

Ewa Home bayilik alan girişimcilerinin mağazalarının potansiyeli yüksek bir bölgede olmasını talep etmektedir. Mağazanın iç kısmında 16 metrekarelik hücreler şeklinde teşhir alanlarının oluşturulması ve mağaza önünde ya da yakınında otopark bulunması gerekmektedir. Mağaza olacak mekanın dış cephesinin en az 10 metre olmasını isteyen Ewa Home mağazalarının net teşhir alanı olarak 400 – 2000 metrekare arası ya da üzeri alana sahip olması beklenilmektedir. Ewa Home bayilik alan girişimcilerinden mağazalarının en az 400 metrekare alana sahip olmasını ve mağazaların en çok üç kattan oluşmasını istemektedir. Ayrıca her katın teşhir alanının en az 200 metrekare olması da markanın standartları arasında yer almaktadır. 

Ewa Home bayilik almak isteyen girişimcilerinin ticari sicilinin temiz olmasına, 25.000 TL üzerinde maliye vergi borcu olmamasına büyük önem vermektedir. Ayrıca SGK’ya 3 aydan ya da 25.000 TL’den fazla ödenmemiş işveren prim borcunun bulunmaması da aranılan şartlar arasında yer almaktadır. Ticari olarak en az 3 yıl aktif ticari faaliyeti olması istenilen girişimcilerden firma ortak yapısında en büyük hisseye sahip olacak 2 ortağın her hangi bir yüz kızartıcı suçtan hüküm giymemiş olması da beklenilmektedir.

Ewa Home bayilik alan girişimcilerinden mağazalarını mobilya pazarının içerisinde konumlandırmalarını ve eğer mülk kendilerine ait değil ise en az 8 yıllık kira kontratı yapmış olmalarını talep etmektedir. Mağazanın işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı almak için gerekli özelliklere sahip olması gerekmektedir. Ayrıca Ewa Home bayilik alacak girişimcilerine kira olan mülklerin metrekare başına kira tutarının 16 TL’yi geçmemesini önermektedir.

Ewa Home bayilik almak için gereken yatırım miktarı hakkındaki detaylı bilgiler marka yetkililerinden talep edilebilmektedir.

Ewa Home Bayilik Avantajları

Ewa Home tüm ürünlerini kendi tesislerinde üretmekte olup özgün tasarımları ile rakipleri arasında bir adım öne çıkmaktadır. En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürünleri en uygun fiyatlar ile tüketicilerine sunan marka Ewa Home bayilik alan girişimcilerine her zevkten müşteriye hitap edip geniş bir kitleye ulaşma imkanı sağlamaktadır. Markanın tüm ürünleri 2 yıl garanti kapsamında olup müşteri memnuniyetine büyük önem verilmektedir. Kalite kontrol aşamalarından başarı ile geçen ürünleri için Ewa Home en hızlı şekilde satış sonrası destek olanağını da sağlamaktadır. 

Ewa Home bayilik alan girişimciler mağazalarında Ewa Home markalı ürünler dışında başka ürünlerin teşhirini ve satışını yapamamaktadır. Tüm ürünlerin markanın kurumsal kimlik standartları kapsamında belirtilen şekilde teşhir edilmesi zorunluluğu bulunmaktadır.

Ewa Home Bayilik Destekleri

Ewa Home bayilik alan tüm girişimcilerin mağazaları markanın anlaşmalı mimarlık firması tarafından yapılmaktadır. Mimari projenin belirlenmesi esnasında Ewa Home dekorasyon şartları ile mağazacılık anlayışı temel alınmaktadır. Markanın yazılı izni olmadan mağazalarda en küçük bir dekorasyon değişikliği bile gerçekleştirilememektedir. 

Ewa Home bayilik alan girişimcilerine personel desteği ile eğitim desteğinin yanı sıra el kitabı ve bölge koruması alanlarında da destekler sunmaktadır.

  1. Mobilya

Ewa Home Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Ewa Home Şartlar & Koşullar

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör