1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. Pierre Cardin Mobilia

Pierre Cardin Mobilia

Luxury Home Furniture

Ev, Bahce ve Dekorasyon

Tarihçesi

1950 yılında Fransa’da Mösyö Pierre Cardin tarafından temelleri atılan marka, ilkleri ve sıra dışı tasarımları ile dünya modasına yön vererek tüm zamanların en büyük moda imparatorluklarından biri olmuştur. Özellikle uzay araştırmalarının yoğunlaştığı 60’lı yıllarda dönemin coşkusunu koleksiyonlarına “Space Age” temasıyla yansıtan Pierre Cardin, modada avant-garde ve fütüristik akımın ilk temsilcilerindendir. Bu gün hala günlük hayatımızda yerini koruyan bir çok ürünü hayatımıza armağan eden Pierre Cardin, otoriterlerce yeryüzünün en iyi bilinen beş Fransız moda tasarımcısından biri olarak kabul edilmektedir.

1980’lerden sonra Amerika’dan Çin’e, İngiltere'den Sovyetler Birliği'ne kadar dünyanın birçok yerinde temsilcilikleri açılan Pierre Cardin, tasarım markası olarak bilinirliğini arttırmıştır.

Pierre Cardin Mobilya bu gün hayatın her alanında fark edilir bir şıklığı olan, stil sahibi, fonksiyonellik ve çeşitlilik sunan koleksiyonlar hazırlamaktadır. Marka; kaliteyi ve konforu, tasarımdaki gücü ve ustalığıyla birleştirerek, kendine güvenen ve her ortamda tarz sahibi bir şıklıkla hayatını devam ettirmek isteyen herkes için moda konusundaki yol göstericisidir.

Pierre Cardin, 140 ülkede sahibi olduğu 650 farklı ürün lisansı ile dünyanın en çok kabul gören ticari markalarından biridir.

 

1993 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

2016 / Dünya çapında bayilikler ile devam ediyoruz...

Hakkımızda

Kaliteyi ve konforu, tasarımdaki gücü ve ustalığıyla birleştirerek, kendine güvenen ve her ortamda tarz sahibi bir şıklıkla hayatını devam ettirmek isteyen herkes için moda konusundaki yol göstericidir.

  1. Mobilya

Pierre Cardin Mobilia Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Pierre Cardin Mobilia Şartlar & Koşullar

  • Esnaflık deneyimine sahip işin başında bizzat durabilecek ve geçimini sağlamayı düşünen kişilerin olması

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör