Kelebek Mobilya

1935 Yılında Kurulan Kelebek Mobilya Cumhuriyet Tarihinin En Eski Kuruluşları Arasında Yer Almaktadır. En Güncel Teknolojileri Kullanan Firma Geniş Ürün Yelpazesini Daha Geniş Bir Kitleye..

Kelebek Mobilya Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Gerekli yatırım bütçesi bulunan alana ve lokasyon özelliklerine göre değişebilmektedir.

Kelebek Mobilya Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kelebek Mobilya Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Teminat Bedelini Karşılamak
Uygun şartlara Sahip Lokasyon Bulmak
Müşteri Memnuniyetini önceliklendirmek

Kelebek Mobilya Bayilik Açıklaması

Kelebek Mobilya Bayilik ve Kelebek Mobilya Bayilik Şartları

Cumhuriyet tarihinin en köklü kuruluşlarından biri olan Kelebek Mobilya 180.000 m2 açık alana kurulu 40.000 m2 kapalı alana sahip olarak Türkiye’nin en büyük mobilya ve mutfak üretim tesisleri arasında yer almaktadır. En üstün teknolojinin kullanıldığı tesislerinde yatak odaları, genç ve çocuk odaları, yemek odaları, oturma grupları, hazır mutfak ve banyo dolapları gibi geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır. Her ihtiyaca yanıt verebilen ürünlerini sürekli geliştiren firma mobilya sektöründe bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenlerin başında yer almaktadır. 

Kelebek Mobilya 1990 yılından bu yana halka açık anonim şirket statüsündedir. Ürünlerini yurt içi mağazalara sunmasının yanı sıra, yurtdışına da ihraç eden firma Türkiye’nin her bölgesinde bayilik vermektedir.

Siz de Kelebek Mobilya bayilik almak istiyorsanız Kelebek Mobilya bayilik şartları hakkında hazırladığımı bu yazımızda merak ettiğiniz soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.

Kelebek Mobilya Bayilik Şartları

Kelebek Mobilya bayilerinin girişimci ruha sahip ve sorumluluk sahibi kişiler olmasını talep etmektedir. Bayiler, yatırım için gerekli sermayeye sahip ve ticari geçmişleri iyi olan girişimciler arasından seçilmektedir. Bayilerin en az 400.000 TL teminat gösterilmesi firma tarafından talep edilmektedir. Bu tutarın altında teminat gösterebilecek kişilerin diğer koşullara da uygun olması durumunda mutfak mağazacılığına yönelmesi önerilmektedir. Mobilya mağazalarının 700-1000 m2 arası, mutfak mağazalarının 150 m2 ve üzeri olması gerekmektedir. Ön cephe genişliğinin en az 8-10 metre, kullanım alanının geniş ve ferah olması istenmektedir. Firma şubelerde uygun sayıda personel çalıştırılmasını ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasını beklemektedir. Bayilerin işin başında durmasına çok önem veren Kelebek Mobilya, bayilerin personelleri aracılığı ile mobilya montaj ve kurulum hizmeti vermesini istemektedir. Bayilerin şubelerde yalnızca Kelebek Mobilya ürünlerini satışa sunmaları ve kurum kültürüne uygun davranarak, markayı seçtikleri lokasyonda en iyi şekilde temsil etmeleri talep edilmektedir.

Kelebek Mobilya bayilik almak isteyen yatırımcıların başvurularını şahsi müracaat ile almaktadır. Başvurular bölge müdürlüklerine ya da genel müdürlüğe yapılabilmektedir. 

Kelebek Mobilya Bayilik Avantajları

Kelebek Mobilya alanında öncü konumda olması ve yüksek marka bilinirliği sayesinde mobilya sektörü bayilik almak isteyen girişimciler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Güçlü bir marka ile sektöre adım atan girişimciler rakipleri karşısında güçlü bir şekilde rekabet edebilme avantajına sahip bulunmaktadır. Kaliteli üretimleri sayesinde müşteri memnuniyetinin maksimum düzeyde tutulması, kemikleşmiş bir müşteri kitlesine erişebilmeyi sağlamaktadır. Tasarımları ile dikkat çeken markanın geniş bir ürün yelpazesine sahip olması, farklı zevklere sahip pek çok farklı tüketiciye hizmet verilmesi ve bunun kara dönüştürülmesi fırsatını doğurmaktadır. Üretimin sürekli ve tedarik sürecinin hızlı olması bayilerin ürün temini konusunda sorun yaşamamasına neden olmaktadır. Bu da müşterilerin tercih edeceği ilk marka olmak konusunda bayilere önemli bir fırsat sunmaktadır.

Kelebek Mobilya Bayilik Destekleri

Kelebek Mobilya bayilerine eğitim, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması, proje, ortak reklam, mal temini, pazarlama, finansman ve personel temini konularında destek vermektedir. Çalışanlarının ve tüm iş ortaklarının performanslarını ve motivasyonlarını artırmak için eğitim organizasyonları düzenlemektedir. Pazarlama faaliyetleri, satış sonrası destek gibi alanlarda da destek sunan Kelebek Mobilya tüm süreçlerde bayilerine destek olmayı en önemli ilkelerinden biri olarak kabul etmektedir. 

Siz de mobilya sektörüne yatırım yapmak istiyorsanız mobilya sektörünün en güvenilir markalarından olan Kelebek Mobilya’yı alternatiflerinizin en başında değerlendirebilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesinde bayilik veren firmaya ulaşarak her türlü sorunuz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR