1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. MOBİLYATURK FURNİTURE

MOBİLYATURK FURNİTURE

MOBİLYATURK FURNİTURE bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, MOBİLYATURK FURNİTURE bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ev, Bahce ve Dekorasyon

HAKKIMIZDA

1991’DEN GÜNÜMÜZE

"Mobilya Turk" arkalı yatak odası, yemek odası, tv ünitesi ve diper mobilya ürünlerini Türkitye genelinde bilerce ailenin evinde mutlulukla kullanılmakta.

Hakkımızda

Mobilya Turk | Tombuloğlu Mobilya, ANKARA Siteler de 1991’den günümüze, kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden kendisini sürekli geliştirmeyi ilke edinen firmamız sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini almaya çalışmaktadır. Başta kanepe ve koltuk takımları olmak üzere, yatak, baza, ev tekstili ve modüler (yatak odası, genç odası, yemek odası, vestiyer, TV sehpaları, bilgisayar masaları…) ürünleriyle yurt çapında kendini kanıtlamıştır. Satış sonrası hizmetleri ile de bu performansını destekleyen Mobilya Turk, mevcut teknolojinin bütün imkânlarını kullanarak müşterileri ile sürekli iletişim halindedir.

Misyonumuz

Müşteri beklentileri hedefi doğrultusunda çalışmalarına yön veren, marka gereği ve sorumluluğunu kendisine ilke edinen, yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini ar-ge model tasarımlarında kilim gibi dokuyan, yaptığı işi görev olarak değil hizmet olarak yapan, hizmetin gerçekleştirilmesinde, müşteri memnuniyeti, milli ekonomiye katkı, iş istihdamı, üretimde maliyet, verimlilik, kalite anlayışı ve değer yargılarını özümsemiş güvenilir sektör devi, lider referans kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Sektörde tek rakibi kendisi olan,dünya markası,referans kuruluş olmak

Kalite Politikası

Daima Yüksek Kalitede Üretim Yapmayı Amaçlayan, Sürekli Gelişen Teknoloji ile Birlikte Gelişmeyi Kendine Amaç ve ilke edinen firmamız için, Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutmak Ve Kalite Yönetim Sistemi şartlarına Uymak.

  1. Mobilya

MOBİLYATURK FURNİTURE Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

MOBİLYATURK FURNİTURE Şartlar & Koşullar

MOBİLYATURK FURNİTURE Fotoğraflar

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör