1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. İpek Mobilya

İpek Mobilya

Koltuk Takımlarından kanepeye, yemek odalarından genç odasına, yatak odalarından yatak çeşitlerine, bazalardan, diğer ürünlere kadar geniş ürün yelpazesiyle tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

Ev, Bahce ve Dekorasyon

İpek Mobilya 1991 yılında üretim faaliyetine başlamış, mobilyada planlı ve seri üretim döneminin başlamasında öncü olmuştur. İpek Mobilya kurulduğu günden beri özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Koltuk Takımlarından kanepeye, yemek odalarından genç odasına, yatak odalarından yatak çeşitlerine, bazalardan, diğer ürünlere kadar geniş ürün yelpazesiyle tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

Alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan İpek Mobilya, kurulduğu günden bu yana fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla Türkiye geneline yayılan satış sonrası geniş servis ve hizmet ağı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüketicilere ulaştırmaktadır.

Sizi ülkemizin en köklü mobilya markalarından olan İpek Mobilya yeniden yapılanmasında iş ortağı ( bayi) olmaya davet ediyor. Sizlerle mobilya pazarında İpeksi bir dokunuş yapmak istiyor.

Öncelikli ilçelerimiz;

-İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ve Trakya Bölgelerini kapsayarak başlatmış olduğumuz yeniden yapılanma sürecinde; Maltepe, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Bağcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Kağıthane, Esenyurt ve Fatih ilçeleri yapılanmada öncelik ve ağırlık vereceğimiz ilçelerdir.

Lokasyonlar;
-Mobilya markaların toplandığı her yer.

Mağaza satış alanı metrekaresi;

1.000-4.000 m2 aralığında olacaktır. Mağaza bulma konusunda sizlere tam destek verilecektir.

Avantajlarınız;
-Yüksek kar marjı,
-Hem fiyat, hem ürün çeşitliliği olarak geniş bir hedef kitleye hitap eden, dengeli, ulaşılabilir mobilya ürünleri,
-Güçlü marka bilinirliği ve yenilenip gelişen marka kimliği,
-Mobilya sektöründe uzman marka olarak kendini kanıtlamış bir geçmiş, her geçen gün büyüyen, yenilikçi, rakip-
lerden farklılaşma hedefli mobilya markası algısı,
-Satış sonrası yaygın servis ve dağıtım ağı,
-Yeniden yapılanmanın sağlayacağı rekabet üstünlüğü,
-Aynı mağazada ev tekstili, beyaz eşya, ev elektroniği ürünleri gibi tamamlayıcı ürün guruplarını da satarak en geniş müşteri ihtiyacına ulaşabilme üstünlüğü ve bunun sağlayacağı yüksek satış hacmi ve karlılık veya uzman başka bir alt kiracı alarak kira maliyetlerinizden avantaj sağlayabilirsiniz.
-Güçlü iş ortağı ( bayii) ilişkileri ile pazarlama ve satış avantajları konusunda uzman bir işletmenin, bölgesinde prestijli bir markanın mağazacılığını yapmanın gururunu yaşayacaktır , ayrıca tecrübelerinizle güçleneceğiz.

  1. Mobilya

İpek Mobilya Bayilik Destekleri

İpek Mobilya Şartlar & Koşullar

  • Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Peki Siz Mua’ dan Ne Alacaksınız? Bayilik işlemlerini yürütebilmek ve tüm şartların mükemmeliyetini sağlayabilmek için en zahmetsiz şekilde basit bir sistem uyguluyoruz. Dükkanınızda yalnızca en basit faliyetleri yürütüyoruz.
  • – Tescilli ve gizli tariflerle basit üretim süreci; Herşeyi uzman bir personele gerek duymadan yürütebilmek için en basite indirgeriz.
  • – Kış sezonu için kahve, çay ve pastane ürünleri sunarız.
  • – Tüm pastane ürünleri ev yapımıdır ve direk üretim merkezimizde hazırlandıktan sonar teslim alınır.
  • – En iyi kalite için taze meyveler ve özenle seçilmiş malzemeler;En özel MUA gelato için hiçbir renklendirici, katkı maddesi ve koruyucu ürün kullanılmaz.
  • – Tüm dükkan aktiviteleri, prosedürleri ve dükkan işletmeciliği MUA işletme kılavuzunda en ince ayrıntısına kadar anlatılmıştır.
  • – Ayrıca bayilik açma sürecinde eğitimler, kılavuzlar ve sürekli desteklerle işletme bilgi klavuzu transfer edilir.

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör