Mondi

Mondi Bayilik Açıklaması

Mondi Mobilya Bayilik 

 18 yıldır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile mobilya sektöründe boy gösteren Mondi, sürekli yenilediği ürün gamında, fonksiyonelliği ve ergonomiyi ön planda tutarak Boydak Holding bünyesine katıldığı 2006 yılından bu yana kısa zamanda sektörde önemli bir yer edindi.

Boydak çatısı altında 7 kat büyüme kaydeden Mondi, 55.000 m2 kapalı alan ve 100.000 m2 açık alanda yaklaşık 500 çalışanı ile mobilyadan ev tekstil ürünlerine, yataktan bazaya, yatak odasından bebek odasına kadar birçok farklı ürün grubunu 650 satış noktasında tüketicisi ile buluşturuyor.

 Mondi Mobilya Bayilik Mondi, fonksiyonel, estetik ve dekorasyon modasını oluşturan trend renklerden oluşan oturma grupları, koltuk takımları, yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, bebek odası ve ev tekstili ürünleri ile 2011 yılında tüketicileri ile yeniliklerini paylaştı. Yurtdışı pazarlarda da her geçen gün aranan marka olma yolunda hızla ilerleyen Mondi, başta Amerika, ,İngiltere, Almanya, İtalya olmak üzere 40’a yakın ülkeye toplam üretimin %8–11 oranında ihracat yapmakta ve pazar payını her geçen gün daha da artırmakta.

Mondi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR