Dilaver Pastaneleri

Dilaver Pastaneleri Bayilik Açıklaması

Dilaver Pastaneleri Bayilik

Dilaver Pastaneleri Bayilik Hakkında : Dilaver Pastaneleri; 1981 yılından günümüze, kaliteli ürün,kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine dayanan ilkesinden ödün vermeden gelmiştir. 1981 yılında Baklava Börek imalathanesini açarak sektöre giren Dilaver AKKOYUN, 1983 yılında şişli Pangaaltın da şehitoğlu baklavalarını kurmuştur. 

Dilaver Pastaneleri Bayilik ve Bayilik Şartları 1992 yılında, İstanbul'un Anadolu yakasına geçilerek bugünkü Dilaver Pastanelerinin merkezi kurulmuştur. Burada da gösterilmiş olan başarıdan ve müşterilerin yoğun talebinden dolayı;1996 yılında Ümraniye Çarşı'ya da 2.şube açılmıştır. 2006 yılına gelindiğinde Dilaver Pastaneleri en büyük yatırımın işe yapılan yatırım olduğu bilinciyle de mevcut şubelerini dekore etmiş ve yeni bir vizyon kazanmıştır. 

 Dilaver Pastaneleri Bayilik ve Bayilik Şartları 2007 yılında Ümraniye Ihlamurkuyu'ya 3.şubesini açmıştır.Şu an Dilaver Pasta ve Cafe olarak faaliyetine devam etmektedir. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi standardı ile yasal zorunlulukları da gözeterek ulusal ve uluslar arası platformlarda süreklı gelişmeyi ve büyümeyi yeni kitlelere ulaşmayı amaç edinmiştir. Dilaver AKKOYUN; kaliteyi, hizmetin en iyisini bozmadan Allah'ın izni müşterilerinin de talebi doğrultusunda ,yeni şubelerin devamının olacağını ve bu lezzeti daha fazla insana ulaştıracağını belirtmektedir. 

FİRMA İSMİ: Dilaver Pastaneleri 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Cafe/Pastane 

KURULUŞ YILI: 1981 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 6

Dilaver Pastaneleri Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Telefonla bilgi verilecektir. Tabela parası adı altında olan hiçbir ücret istenmemektedir. BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Dilaver Pastaneleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR