Mantı Keyfi

Konusunda Sektörün En Iyisi Olmayı Hedefleyen Markamız Bayileri Ile Birlikte Büyümeyi Planlıyor.

Mantı Keyfi Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Mantı Keyfi bayilik bütçesi seçilen bayilik konsepti doğrultusunda farklılaşmakla birlikte ortalama olarak 50 bin TL ila 200 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

Mantı Keyfi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mantı Keyfi Bayilik Şartları

Mantı Keyfi Bayilik şartları Seçilen Bayilik Konsepti Doğrultusunda Değişmektedir.
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Firma Vizyonu İle Benzer Hedeflere Sahip Olmak
İşletme Hijyenine önem Vermek Ve Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı Benimsemek
Bayilik Konsepti Bazında Lokasyon Kriterlerini Karşılamak

Mantı Keyfi Bayilik Açıklaması

Mantı Keyfi Bayilik

Mantı Keyfi olarak Türk mutfağının en vazgeçilmez lezzetlerinden olan mantıyı temiz, leziz ve sağlıklı olarak sunabilmek için bayilerimizle birlikte çalışıyoruz. Ürünlerimizi her kesime hitap edebilecek şekilde hazırlıyoruz. Markamızın oluşturduğu ürün konseptinin hizmet ve sunum standartlarını en üst düzeyde geliştirmeyi hedefliyor, buna bağlı olarak da gıda sektörü içerisindeki Pazar payımızı giderek artırıyoruz. Sunduğumuz konsept kapsamında aynı mekanda; masaya garson ile servis, paket servis ve fast food tarzı elde taşınarak yenilen servis ile sunum yapabiliyoruz. Gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimizin başvurularını titizlikle değerlendiriyor; bayilik uygulamamızın da katkısı ile daha çok müşterimize hizmet vermeyi hedefliyoruz. 

Mantı Keyfi Bayilik Şartları

Mantı Keyfi bayilik almak isteyen girişimcilerimizin sahip olması gereken yatırım bedeli 50.000 – 200.000 TL arasında olmakla birlikte, seçilen bayilik konseptine göre değişiklik gösteriyor. Mantı Keyfi bayilik almak isteyen girişimcilerimize farklı konseptler arasından seçim yapma imkanını sunuyoruz.

Sağlıklı ve Hızlı (Fast Food Tarzı Konsept): Alışveriş merkezlerinde, çarşılarda ve işlek caddelerde kurulan bu konseptimiz için; işletmenin 6 – 20 metrekare alana ve en az 3 metre ön cepheye sahip olmasını istiyoruz. Karlılık oranımız, yatırım bedelinin % 10 – 20’si kadar oluyor. İşletmenin açılacağı mekanda temiz su, kirli su gideri ve baca havalandırma imkanlarının olmasını talep ediyoruz. 6 – 29 metrekare arası alanlara sabit mekan olarak kurulan bu konseptimiz bayilik alan girişimcilerimize franchising bedeli dahil 50.000 – 110.000 TL arası bedele mal oluyor.

Stand (Mobil) Konsept: Alışveriş merkezlerinde, çarşılarda ve işlek caddelerde kurulabilecek olan bu konseptimiz için; işletmelerin 9 – 20 metrekare alana sahip olması gerekiyor. kurulumun en az 2,50 m * 3,50 m olmasını talep ediyoruz. Karlılık oranı bu konseptimizde de yatırım bedelinin % 10 – 20’si oranında gerçekleşiyor. Mekanda olması gereken temiz su, kirli su gideri ve baca havalandırma imkanı stand içinde kompakt olarak kuruluyor. Stand Konseptimizi franchising bedeli ve kurulum maliyeti dahil olarak yer ve uzaklığa göre anahtar teslim proje bazlı olarak uyguluyor, 45.000 – 75.000 TL arası bedelle kuruyoruz.

Cafe & Restautant Konsepti: Bu konseptin açılacağı işletmelerimizin 30 – 60 metrekare alana ve en az 4 metre ön cepheye sahip işletmelerde konumlandırılmasını tercih ediyoruz. Franchising bedeli dahil olarak yatırım bedeli 90.000 – 130.000 TL arası, karlılık oranı ile yatırım bedelinin % 10 – 20’si kadar gerçekleşiyor. 

Gurme Mantı Keyfi Konsepti: Tarihi ve turistik bölgelerde, kırsal alanda ya da üniversite gibi yerlerde müşterilerimizin beklentilerine ve menü ihtiyacına göre değişen büyüklüklerde ve içerikte bu konseptimiz kurulabiliyor. Gelen talepleri değerlendiriyor ve sonuca ulaştırıyoruz. Kurulacak mekan geniş bahçeli kır evinden, üniversite kantinindeki corner’a kadar değişiklik gösterebiliyor. Aynı konsepti alışveriş merkezlerinde de uygulayabiliyoruz. Sahip olunması gereken metrekareyi ve büyüklüğü ihtiyaca göre belirliyoruz. Ancak genel olarak 30 – 200 metrekare arası alanları tercih ediyoruz. Franchising bedeli ise 100.000 – 200.000 TL arasında değişiklik gösterebiliyor.

Mantı Keyfi Kuzine – Anadolu Mutfağı: Bu bayilik türümüzde Anadolu’nun kültürel objelerini ve geleneksel lezzetlerini anne – baba / ata evi konseptinde müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. 100 – 500 metrekare alana sahip mekanları tercih ediyor ve bu konseptimizde de yatırım bedelinin % 10 – 20 ‘si oranında karlılığa ulaşabiliyoruz. Mantı Keyfi Kuzine konseptimizi, franchising bedeli ve kurulum maliyeti dahil olarak yere ve uzaklığa göre anahtar teslim proje şeklinde uyguluyoruz. Yatırım bedeli ise 200.000 TL ve üzeri olarak gerçekleşiyor.

Mantı Keyfi bayilik almak isteyen girişimcilerimizi markamızın merkezinde ve yeni kurulacak Mantı Keyfi’ne örnek olacak mekanlarda ağırlıyoruz. Bayi adayımızın önerdiği ya da markamızın önereceği yerin fizibilitesini yapıyoruz. Eğer bu mekanlardan biri uygun bulunursa “Proforma Yatırım ve Karlılık Tablosu” nu çıkarıyoruz. Yatırımcı adayımızın hizmet standartlarımıza uygunluğunu ve finansal açıdan yeterliliğini değerlendiriyoruz. Tüm değerlendirmelerin olumlu sonuçlanması ve anlaşmaya varılması durumunda bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. Aynı anda Franchising Bedeli’ni tahsil ediyor, franchising destek uygulamalarımızı başlatıyoruz. 

Mantı Keyfi Bayilik Avantajları

Mantı Keyfi bayilik almak isteyen girişimcilerimizden, seçtikleri konsepte göre franchising bedeli alıyoruz. Bayilik alan girişimcilerimiz bütçelerine uygun yatırım bedelleri ile sahip oldukları işletmelerinde Türk damak tadına en uygun ürünleri müşterilerine sunarak kısa sürede yatırım bedellerini geri kazanabiliyorlar. Ürün çeşitliliğimiz ve ürünlerimizin lezzeti sayesinde bayilerimize müşteri kitlelerini sürekli artırma imkanını sağlıyoruz. 

Mantı Keyfi Bayilik Destekleri

Mantı Keyfi bayilik alan girişimcilerimize lokasyona ve konsepte göre değişen miktarlarda ürün desteği veriyoruz. Ayrıca mağazalarımızın kurulumu ve işletilmesi ile ilgili her tür mimari, eğitim, yönetim, danışmanlık ve uygulama hizmetini ücretsiz olarak sağlıyoruz. Açılacak olan mekan ile ilgili her tür proje, ruhsat, harç ve yatırım bedelini yatırımcılarımız karşılıyor.

Mantı Keyfi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR