Avva

AVVA Bayilik Açıklaması

Avva Bayilik Sistemi

AVVA, bayilik sistemini tüm dünyada uygulamaktadır. AVVA bayilik sistemi; ürünün satışı ve bayinin yönetimi ile ilgili tüm unsurları kapsayan entegre bir hizmeti size sunmaktadır. Özellikle satışları maksimize etmeye odaklayabilmeniz için oluşturulmuş bir girişimdir. AVVA bayilik sistemi aşağıda genel hatlarıyla anlatılmaktadır. Avva Bayilik Genel Koşullar:

  • Bayilik giriş ücreti talep edilmemektedir.
  • Aylık cirodan belli bir kar talep edilmez.
  • Merkez tarafından önerilen perakende satış fiyatı uygulanır.
  • Merchandising, vitrin tasarımı, bilgi işlem sistemleri, depo organizasyonu ve personel eğitimi gibi alanlarda mağazanın açılışında hizmet verilir
  • Mağazada sadece Avva ürünleri satılmak zorundadır.
  • Avva konsept mağazacılık dekoru mimarımız tarafından verilen projeye göre birebir uygulanmalıdır.
  • Satış sonrası hizmet her bölgeye ait müşteri temsilcilerimiz tarafından sezon boyunca verilir.

Lokasyon: Ana caddede veya alışveriş merkezinde konumlu olmalıdır. Yaklaşık 150200 m2’lik satış alanı ve ortalama 30 m2 depo alanı olmalıdır.

 Avva BayilikAvva Hakkında: Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren Dido Group 1983 yılında İstanbul'da kuruldu. 2000 yılında ise Dido Group lisansörü ve yaratıcı olduğu AVVA markasını lanse etti. Erkek giyimine yeni bir anlayış getirerek moda dünyasında iddialı bir çıkış yapan AVVA, genç ,sofistike, güncel ve stil sahibi çizgisiyle çok kısa bir sürede giyinmeyi seven erkekler için ruhlarını anlatacakları farklı bir moda dili oluşturdu.

AVVA markası, dünya modasını Türkiye'ye, Türk modasını da dünyaya tanıtan, özgün tasarımları ve kalite anlayışı ile Türk tekstil sektörünün en önemli markalarından biri haline geldi.

Avva Bayilik Bilgileri

 

AVVA Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR