Aker Grup

1992 Yılından Bu Yana Malatya Ve Çevre Illerinde Hizmet Vermekte Olan Küp, Toz , Stix, Sargılı Şeker Üretimi Yapılmaktadır. Başlıca Markalarımız Şunlardır : Akter Şekeri̇m Küp Şeker , Mert Şeker ,..

Aker Grup Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Bütçe hizmet verilmekte olan şehirlerin nüfus yapısına,pazar genişliğine ve hizmet vermekte olan bayiinin çalışma potansiyeline göre şekil kazanmaktadır 50.00. tl ile 1.500.000 tl arası değişmektedir.

Aker Grup Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Aker Grup Bayilik Şartları

Şeker Sektöründe önceden Deneyimli Veya Beraberinde Gidebilecek ürünlerin Hali Hazırda Bayiliği Bulunan Firmalar Bizim Tarafımızdan Daha öncelikli Olmaktadır.

Aker Grup Bayilik Açıklaması

  • FİRMAMIZ BAYİLERİNE HİZMET ETMEKTE OLDUKLARI BÖLGE İÇİN TAM KORUMA GARANTİSİ VERMEKTEDİR.
  • BÖLGE KORUMASI KONUSUNDA ŞUANA AKADAR AKTER FİRMASI OLARAK DİĞER BAYİLERİMİZ İLE EN UFAK BİR SIKINTIMIZ OLMAMIŞTIR BU KONU ŞİRKETİMİZ İÇİN ÇOK HASSAS VE SÜREKLİ TAKİPDE TUTULAN BİR KONUDUR.
  • ŞİRKETİMİZ BAYİLİKLERİNDE BAYİLERİN CİRO HACİMLERİ KADAR TEMİNAT MEKTUBU İSTEMEKTEDİR ( **PEŞİN OLAMAYAN ALIMLAR İÇİN GEÇERLİDİR)
  • BAYİLERİMİZ İLE NET FİYAT İLE ÇALIŞMAMIZA BAŞLIYOR OLUP DÖNEM DÖNEM ŞEKER BORSASI FİYATLARINA GÖRE BAYİLERİMİZE CİRO OLARAK DESTEK SUNMAKTAYIZ.

Aker Grup Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR