Paşabahçe

1935 Yılında Kurulan Ve Türkiye’nin En Köklü Firmaları Arasında Yer Alan Paşabahçe Girişimcilerine Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Paşabahçe Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Paşabahçe Bayilik Şartları

Başarılı Bir İş Geçmişi Ve Yönetim Tecrübesi Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Ve Başarma Hırsına Sahip Olmak
Kurum Kültürüne Ve Yapısına Uygun Olmak
İşletmesinin Başında Durmak

Paşabahçe Bayilik Açıklaması

Paşabahçe Bayilik

Atatürk’ün direktifleri ile 1935 yılında ülkemizin temel cam ürün ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan Paşabahçe, Türkiye’nin en köklü kurumları arasında yer almaktadır. “Yaşam” ve Butik” konseptleri ile cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanında dekoratif ürünlerini de müşterilerine sunan firma cam sektöründe bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda gelmektedir.

Ürünlerinde fonksiyonelliğin yanı sıra çağdaş çizgilere, modern sofraların ve mutfakların ihtiyaçlarına da ağırlık vererek ürün yelpazesini genişleten Paşabahçe günümüzde Türkiye’de ve yurtdışında olmak üzere toplam 52 mağaza ve yüzlerce satış noktası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Siz de köklü markaların bayilik teklifleri arasından seçim yapmak istiyorsanız Paşabahçe bayilik ve Paşabahçe bayilik şartları ile ilgili hazırladığımız yazımızda merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Paşabahçe Bayilik Şartları

Paşabahçe bayilik almak isteyen girişimcilerin firmaya teminat göstermesi gerekmektedir. Bayilik almak isteyen kişilerin saygın ve iyi bir ticari kariyere sahip kişiler olması firma tarafından talep edilmektedir. Bayilik alan girişimcilerin işletmelerinin başında durmaları ve personellerine yöneticilik yapmaları gerekmektedir. Tüm bayilerinin kurum kültürüne ve yapısına uygun olmasını isteyen firma, bayilerinin bulundukları bölgede markayı en iyi şekilde temsil etmesini beklemektedir. 

Paşabahçe şubelerde çalıştırılacak personelin belirli bir deneyime sahip olmasını istemektedir. Mağazaların görsel teşhir alanının 12 m2, mağaza konseptinin 150-300 m2 olması gerekmektedir. Paşabahçe bayilik vereceği mağazaların işlek alışveriş merkezleri içerisinde konumlandırılmasını talep etmektedir.

Paşabahçe franchise sistemi yetkili satıcı satış noktası statüsünde olduğundan bayilik almak isteyen yatırımcıların bunun bilincinde olması beklenmektedir. Paşabahçe bayilik almak isteyen girişimcilerin firma ile doğrudan iletişime geçmesi gerekmektedir. Bölge Müdürlükleri ya da Genel Müdürlük üzerinden iletilen başvurular firma yetkilileri tarafından titizlikle incelenmektedir. Bayilik başvurusunda bulunan girişimcilerin başvuruları ile ilgili kendilerine olumlu ya da olumsuz dönüş yapılmaktadır. Bayilik başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar ile Paşabahçe doğrudan iletişime geçmekte ve bir sonraki aşama olan mülakatlar gerçekleştirilmektedir. Mülakat görüşmesi de olumlu sonuçlanan adaylar ile franchise sözleşmesi imzalanarak gerekli çalışmalar başlatılmaktadır. Çalışmalar sona erdiği  zaman da bayilik verilen işletmeler ticari faaliyetlerine başlamaktadır.

Paşabahçe Bayilik Avantajları

Paşabahçe köklü geçmişi ve kaliteli ürünleri nedeni ile marka bilinirliği oldukça yüksek firmalar arasında yer almaktadır. Tüketicilerin markayı ve markanın ürünlerini yakından tanıması kemikleşmiş bir müşteri kitlesinin oluşmasına neden olmaktadır. Firmanın kaliteli üretim yapması, tüketiciye güven vermekte ve müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olması sonucunu doğurmaktadır. Firmanın yüzlerce çeşit ürün ile müşterilerine hizmet vermesi, bayilerin de her zevkten müşteriye alternatif sunabilmesine imkan vermektedir. Paşabahçe’nin sürekli üretim yapan bir firma olması nedeni ile bayiler ürün tedarikinde sorun yaşamamaktadır. Müşteri memnuniyetine yüksek düzeyde önem veren firma, bayilerine her konuda sınırsız destek sunmaktadır. 

Paşabahçe Bayilik Destekleri

Paşabahçe lokasyon seçiminden reklam kampanyalarına kadar pek çok alanda bayilerine destek vermektedir. Bayilerin karşılaşabilecekleri sorunlar önceden tespit edilip çözümlenmekte ve müşteri memnuniyetsizliği yaşanmaması için gereken tüm önlemler alınmaktadır. 

 

Türk ekonomisine yıllardır büyük katkıda bulunan Paşabahçe, artan iş hacmi ile büyüme sürecini devam ettirmektedir. Faaliyet gösterdiği alanda çeşitli ödüller almaya hak kazanan firma alanında lider bir konumdadır. Siz de kaliteli ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak için bayilik vermeye devam eden firma ile temasa geçerek, Paşabahçe bayileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Paşabahçe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR