Hi̇kmet Usta

Hikmet Usta Pastanesi 1996 Yılında Manisa Merkez'de Kurulmuştur. Profiterol,Dondurma,Sütlü Tatlı Ve Ev Baklavası Üretimiyle Başladığımız Bu Tatlı Yolculukta 2009 Yılında Konsept Yenilememizle Güzel..

HİKMET USTA Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Bayilik paketleri ile ilgili detaylı bilgi için lütfen web sayfamızı ziyaret ediniz.

HİKMET USTA Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

HİKMET USTA Bayilik Şartları

İş Kurmak İsteği Amacı İle; Franchise Bayi Veren Firma Olarak Tarafımıza Başvuran, Franchise Bayi Adayı, Hikmet Usta'nın ön Gördüğü Yatırım Bütçesini Karşılayabilecek Finansal Yeterliliğe Sahip Olmalıdır.
Ayrıca Bu Kişi Zamanının Büyük Bölümünü Ve Enerjisini Hikmet Usta şubesine Adamalıdır. Ön Protokol Dönemindeki Teorik Ve Pratik Eğitimlerde Başarılı Olmalıdır.

HİKMET USTA Bayilik Açıklaması

FRANCHISE BAYİLİK BEDELİ VE TAHMİNİ YATIRIM MALİYETİ NEDİR?

HİKMET USTA şube kurulum maliyeti isim hakkı bedeli dahil ortalama 600.000 TL - 1.000.000 TL’dir. Toplam yatırım maliyeti; kiralanan pastane dükkanının metrekare alanı, kiralandığı andaki fiziksel durumu değerlendirilerek artan ve azalan oranda farklılık gösterebilir.

Yatırım bedeline isim hakkı,  tatlı dolapları , tabela , masa+sandalye, işletme programı, kase tabak dahildir.. Dekorasyon Bayilik Alacak Kişinin İsteğiyle Görüşülür

FRANCHISE ANLAŞMASI KAÇ YIL İÇİN İMZALANIR?

Franchise Bayilik Anlaşma süresi beş (5) yıldır.

FRANCHISING VEREN GENEL MERKEZ’E AYLIK ÖDENEN BİR ÜCRET VAR MIDIR?

Sözleşme süresince, franchise bayilerden royality bedeli adı altında ücret talep edilmemekte olup; işyerinin brüt toplam mal alımları esas alınmak suretiyle cari hesap üzerinden  isim hakkı hizmet komisyonu talep edilmemektedir.

HİKMET USTA'NIN BÜYÜME PLANLARI NEDİR?

Lezzeti “Önceliğimiz”, kaliteyi “Vazgeçilmezimiz” olarak görüyoruz. Bu sebeple gıda bayiliği konusunda iş kurmak isteyen müşterilerimize; Türkiye geneli tüm il ve ilçelerde tatlı dükkanı açarak; Hikmet Usta’yı pastane sektöründe gerek ulusal gerekse uluslararası platforma en üst seviyeye taşımaktır.

 

HİKMET USTA Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR