Ceyo

Ceyo Sektörün Öncü Isimlerinden Biri Olarak Türkiye Genelinde Bayilikler Vermeye Ve Müşteri Kitlesini Genişletmeye Devam Etmektedir.

Ceyo Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Minimum yatırım maliyeti 300.000 TL ve banka teminat mektubu olarak belirtilmektedir.

Ceyo Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ceyo Bayilik Şartları

Kurum Kültürüne Uygun Davranmak
Yeterli İşletme Sermayesine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak

Ceyo Bayilik Açıklaması

Ceyo Bayilik 

1964 yılında kurulan Ceyoayakkabı sektörü lider kuruluşları arasında yer almaktadır. Kuruluşundan itibaren ürettiği tüm modellerle ayak sağlığı, kalite ve kullanım rahatlığı gibi konulara maksimum özen göstermektedir. Türkiye genelinde 1500’den fazla perakende satıcısı bulunan firma Türkiye’nin seçkin alışveriş merkezlerinde ve caddelerinde hizmet vermektedir. Müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaya ve büyümeye devam eden Ceyo bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. 

Müşterilerinin ayak sağlığını korumaları için özel olarak ürettiği ürünler ile ön plana çıkan ve dünyanın farklı ülkelerine ihracat yapan Ceyo, yurtdışında açtığı perakende zincir mağazaları ile de hizmet vermektedir.

Siz de Türkiye’nin en köklü markalarından birinin ürünlerinin satış hakkını almak istiyorsanız CEYO bayilik şartları hakkında hazırladığımız bu yazımızda soru işaretlerinizi azaltacak bilgiler bulabilirsiniz. Köklü bir markanın gücüyle ticari faaliyetlerinize başlayarak kısa sürede yatırımlarınızın karşılığını alabilirsiniz. 

Ceyo Bayilik Şartları

Firma ticari sicili temiz olan ve markanın kültürüne uyum sağlayabilecek olan girişimciler ile işbirliği yapmaya özen göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ve marka imajının devamlılığını üst düzeyde sağlayacak olan kişiler ile çalışmaya önem verilmektedir. Ceyo açılacak olan mağazanın dekorasyon maliyetleri konusunda girişimcilere destek vermektedir. Ceyo yatırımcılarından bayilik giriş bedeli talep etmemekte, yatırım yapacak girişimciler için ücretsiz bayilik vermektedir. Bayilerden reklam katkı bedeli ve sürekli franchise ödemesi alınmamaktadır. Mağazanın büyüklüğüne ve seçilen lokasyona göre değişiklik göstermekle birlikte minimum yatırım maliyetinin 300.000 TL ve banka teminat mektubu olduğu bilinmektedir. Firmanın talep ettiği yatırım sermayesi ve diğer bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgiler telefon aracılığı ile alınabilmektedir. Ceyo bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimcilerin ilk olarak CEYO internet sitesinde yer alan CEYO bayilik başvuru formunu doldurmaları gerekir. 

Ceyo Bayilik Avantajları

Firmanın %100 yerli sermaye olması, pek çok girişimci için Ceyo markası ve bayiliklerini cazip hale getirmektedir. Türk Patent Enstitüsü tarafından özel olarak “Türkiye’nin tanınmış markaları”  statüsünde tescil edilen bu firmanın ürünlerini satmak, girişimciler için pazardan büyük bir pay alma olanağı sunmaktadır. Fiyatlarının uygun olması ve geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olması da bayilerin müşteri kitlelerinin büyük ölçüde artırılmasını sağlamaktadır. Ayrıca üretilen ayakkabı ve sandaletlerin en son teknolojiler kullanılarak üst kalitede üretilmesi de müşterilerin kısa sürede sadık bir kitle haline gelmesinde etkili olmaktadır. Firma değişen modelleri ve değişen trendlere ayak uydurabilmesi nedeni ile her yaştan müşteri kitlesine hitap edebilme avantajı sunmaktadır. Hazırdaki müşteri portföyünü değerlendirmenin yanı sıra her noktadaki müşteriye ulaşma olanağı veren çeşitleri ile tüketicilerden her zaman tam not alan bilindik bir markanın ürünlerini satmak, karlı bir işletmeye sahip olunmasında etkili olmaktadır.

Ceyo Bayilik Destekleri

Ceyo bayilik alan girişimcilere her türlü reklamcılık, satın alma ve lojistik desteği sunmaktadır. Personel eğitimleri de firma tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Müşterilerinin markaya duyduğu güven ve sorumluluğun gereklerini en doğru şekilde yerine getiren ve Türkiye’nin tanınmış markaları arasında yer alan Ceyo mağaza ağını genişletebilmek için tüm girişimcilere kapılarını açmaktadır. Bu sektöre yatırım yapmak ve güçlü bir firma ile sektöre girmenin avantajlarını yaşamak istiyorsanız, firmanın internet sitesi üzerinden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Ceyo Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR