Altınbaş Kuyumcu

Altınbaş Kuyumcu Bayilik Açıklaması

Altınbaş Kuyumcu Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Altınbaş Kuyumculuk Bayilik ve Bayilik Bilgileri hakkında firmanın hem kendi adı ile hemde kendi şirketleri olarak markalarını bayilik ve franchising olarak verdiğini söyleyebiliriz. Altınbaş Kuyumculuk franchise veya bayilik bedeli almıyor. 100 m2 mağazanız olması gerekiyor ve gerekli finansmanı karşılayabilmeniz gerekiyor. Altınbaş Kuyumcu'nun Assos, PEra Pırlanta, Era, Ellda Altın ve Allstone gibi markalarıda bulunuyor.

Altınbaş Kuyumcu Hakkında:

1950'lerde temeli atılan ve bugün pazarda üretici, toptancı ve perakendecilik alanında sektörün en büyük kuruluşlarından biri olan Altınbaş, altın takı ve pırlantalı mücevherlerden oluşan eşsiz tasarımlarını 35'i aşkın ülkede tüketiciyle buluşturuyor. Altınbaş'ın yurt içinde 264, yurt dışında 382 satış noktası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Perakende konsept mağaza sayısı 100'e ulaşmıştır. Altınbaş'ın ürünleri dünya standartlarında teknolojiyle donatılmış Altınbaş Mücevher Fabrikası'nda, ISO 9001 kalite standartlarında üretiliyor ve özel sertifika ile satışa sunuluyor. Altınbaş, mücevherat sektöründe ilk bayilik sistemini, ilk altın ve mücevherat fabrikasını, ilk dizi sponsorluğunu ve ilk ulusal reklam kampanyasını gerçekleştiren yatırımcı olarak öne çıkıyor. Altınbaş mücevherat, etkin pazarlama iletişimi faaliyetleri, tüketici ve marka ödülleriyle de sektörde ayrıcalığını ve liderliğini devam ettiriyor.Altınbaş Kuyumcu Bayilik  Altınbaş Kuyumcu Bayilik

Altınbaş Kuyumcu Markaları:

Assos : Göz alıcı bir stil ve duru bir güzelliğin yansıması olan ASSOS ürünleri, 25 ülkede 1.000'e yakın satış noktasında kullanıcısıyla buluşuyor. Altın takı ve mücevherat sektörüne modern bir soluk getiren ASSOS, tasarım aşamasında yorum, üretim aşamasında işçilik kalitesi farkının hissedildiği ürünleriyle, kullanıcısının kendini daha şık ve daha mutlu hissetmesi esasına dayanarak özenle hazırlanıyor. ASSOS, yarattığı özel konseptler ve ürünlerle altın takıda ve pırlantalı mücevher sektöründe birçok ilke imza atmıştır. www.assosdiamond.com Pera Pırlanta Pırlanta denince akla gelen ilk marka olma hedefiyle, mücevheri sektörden farklı konumlandıran ve yorumlayan PERA, özgün konseptler yaratmaya devam ediyor. PERA PIRLANTA her koleksiyonunda farklı bir hikayeden yola çıkıyor. Markanın ambleminde de özel bir hikaye var. Amblem sırt sırta vermiş P'yi taşımakta ve PERA ile PIRLANTA'YI temsil etmekte. Adını İstanbul'un iki farklı semtinden alıyor.

Bir yanı Avrupa, bir yanı Asya... Biri Beyoğlu; moda, gençlik ve dinamizden beslenen, diğer tarafta ise Sultanahmet; mistisizmden, tarihten esinlenen... Altınbaş Kuruluşu olan PERA, her zaman ilklere imza atmaya devam ediyor. Sektörde ilk ünlü ile marka elçiliği anlaşması yapan PERA, 2013 yılı içinde tüm çalışmalarında EDA TAŞPINAR ile moda ve pırlantayı birleştirdi. Yeni dönemde ise tüm mecralarda pırlantalı alyansı öne çıkarak olan PERA, farklı koleksiyonlar yaratarak, her zaman sektörde ilkleri yapmaya devam edecek... Sultanahmet Showroom binasında, yeni koleksiyonlarını sergileyen PERA, Türkiye'de anlaşmalı olduğu satış noktaları ile tüketicisi ile buluşmakta. 

Ellda AltınAltınbaş Holding'in kuyumculuk sektöründeki markalarından biri olan Ellda, ürünleri ile altın pazarına farklı ve kaliteli alternatifler sunuyor. Müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden, “altın” denince akla ilk gelen marka olmayı hedefleyen Ellda, modern ve gelişmiş fabrikasında, müşterileri için yeni koleksiyonlarını üretmeye devam ediyor. www.ellda.com.tr Era Koleksiyonları ERA, modayı yakından takip edenler için sentetik taşlı ürünlerden oluşan koleksiyonları ile müşterilerine şık seçenekler sunuyor. Her zevke hitap eden şık ve benzersiz tasarımları, ulaşılabilir fiyatları ile müşterilerine alışveriş kolaylığı sağlıyor. www.eragold.com AllStone Altınbaş Holding'in seçkin pırlanta markası olan AlStone, çeşitli ve kaliteli ürün yelpazesine sahip, her çeşit renk ve kalitede taşlardan oluşan koleksiyonuyla, modern taşlarla geleneksel çizgileri yorumluyor. Pırlanta ve sentetik taşlar satışı alanında uzmanlaşan AlStone, pazardaki en iddialı taş markalarından biri olarak yoluna devam ediyor. www.alstone.com.tr

 

Altınbaş Kuyumcu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR