Oses Çigköfte

1993’Ten Bu Yana Gıda Sektöründe Olan Oses Çiğköfte Daha Hızlı Büyümek Ve Daha Çok Müşteriye Ulaşmak Için Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Oses Çigköfte Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Markamızın yatırım maliyeti 15.000 TL – 20.000 TL arasında değişiyor.

Oses Çigköfte Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Oses Çigköfte Bayilik Şartları

Oses Çiğ Köfte Markasının Değerlerine Uygun İşletme Lokasyonu Seçmek
Mağaza Dekorasyon Standartlarına Uymak
Bayilik Başvuru Formunu Eksiksiz Ve Doğru Doldurmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Servis Süreci Yürütmek

Oses Çigköfte Bayilik Açıklaması

Oses Çiğköfte Bayilik                                                                                                                     

Oses Çiğköfte etsiz çiğköfte sektöründe ilklere imza atan, sektöre liderlik eden ve sürekli büyüyen bir marka olarak gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerin büyük ilgisi ile karşı karşıya kalıyor. Tek şube ile gıda sektöründeki faaliyetlerine başlayan markamız kısa sürede sekiz yüzden fazla şube ile hizmet verir hale gelmenin haklı gururunu yaşıyor. Türkiye’nin ve dünyanın pek çok markamızı duyurmak ve çiğköftenin lezzetini mümkün olan en çok sayıda müşterimize ulaştırmak için bayilerimiz ile birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Kurduğumuz çiğköfte fabrikasında Avrupa standartlarında üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz, sürekli iyileştirme çalışmalarımız ile kalitemizi daima bir adım ileriye taşımayı hedefliyoruz. 

Oses Çiğköfte Bayilik Şartları

Oses Çiğköfte olarak lezzetimizi ve kalitemizi daha geniş kitlelere ulaştırabilmek amacımız doğrultusunda girişimci adaylarımızdan franchise bedeli tahsil etmiyoruz. Bayilik almak isteyen girişimcilerimizden bayilik sözleşmemizi imzalamalarını ve işletmelerinin dekorasyonlarını markamızın kurumsal kimliğine uygun olarak gerçekleştirmelerini talep ediyoruz. Açılacak işletmenin kurulum giderleri bayilik alan girişimcilerimize ait olup genelde 15.000 – 20.000 TL civarı bir maliyeti olabiliyor. Ancak bu maliyette işletmenin açılacağı dükkanın büyüklüğü büyük ölçüde etkili oluyor. Bayilik almak isteyen girişimcilerimizden işletmelerini işlek caddeler üzerinde konumlandırmalarını talep ediyoruz. 

Oses Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerimizin taleplerini marka yetkililerimiz aracılığı ile titizlikle değerlendiriyoruz. İşletmenin açılmasını düşündükleri lokasyon için fizibilite çalışmalarını yapıyor, bayimizin en yüksek satış rakamlarına ulaşabilecekleri lokasyonun tercih edilmesine katkıda bulunuyoruz. Verilen lokasyon uygunluğundan sonra bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. 

Oses Çiğköfte Bayilik Avantajları

Oses Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerimiz herhangi bir bedel ödemeden markamız bünyesinde yer alma avantajından yararlanabiliyor, böylece düşük maliyetlerle karlı bir iş sahibi olabiliyorlar. Oses Çiğköfte olarak Türkiye genelinde sabit fiyat politikası uyguluyoruz. Tüm işletmelerimizde hizmet ve kalite standardizasyonunun sağlanmasına, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde gerçekleştirilmesine dikkat ediyoruz. Bayilik sözleşmesi imzalandığı andan itibaren franchise koordinatörlerimiz ile bayilerimize destek veriyoruz. İşletmelerimizin kısa sürede hizmet verir hale getirilmesinde ve açılışlarının yapılmasında bayilerimiz ile işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Oses Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimiz çiğköfte denilince ilk isimlerden olan markamız ile çalışarak en lezzetli ve sağlıklı ürünleri en ekonomik fiyatlar ile müşterilerine sunabiliyorlar. Yaptıkları yatırımı karlılık oranlarımızın yüksek olması sayesinde kısa sürede geri kazanabiliyor ve gıda sektöründeki pazardan aldıkları payı gün geçtikçe artırabiliyorlar. Oses Çiğköfte markalaşma sürecine büyük ölçüde önem veriyor, bu kapsamda düzenli olarak yürütülen iletişim çalışmaları ile bayilerine de destek olmayı hedefliyor. 

Üretimin her aşamasında hijyen kurallarına titizlikle uyan Oses Çiğköfte ürünlerinde sürekli iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. Bu şekilde hem ürün ve hizmet kalitemizi hem de müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tutuyor ve bayilerimizin karlılığının artmasında da katkıda bulunuyoruz. Oses Çiğköfte yatırım bedelimizin düşük olması sayesinde kısıtlı ekonomik koşullara sahip olan girişimci adaylarımızın da ticari hayatta aktif hale gelmesine katkı sağlıyoruz.

Oses Çiğköfte Bayilik Destekleri

Oses Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinin dekorasyonu çalışmalarını ve açılış kampanyalarını yönlendiriyoruz. Markamızın uzman eğitim kadrosu aracılığı ile işletmelerimizde görev alacak personelimiz için gereken eğitim süreçlerini tamamlıyoruz. Gerek yerel gerek ulusal basın kuruluşları, görsel ve yazılı medya aracılığı ile reklam ve promosyon çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalardan yararlanan bayilerimizden herhangi bir katılım payı ya da bedel talep etmiyoruz. Ürünlerimizin satış ve sevkiyatını, barkod sistemimizin dahiline ve gıda vakumu güvenliği ile sağlıyoruz. Oses Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimiz işletmelerini markamızın standartlarına ve prosedürlerine uymak kaydı ile kendi imkanlarıyla yaptırmayı tercih edebiliyorlar. Açılış esnasında kullanabilmeleri için bayilerimize ücretsiz ürün gönderimi yapıyoruz.

Oses Çigköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR