Oses Çigköfte

Oses Çiğ Köfte Geleneksel Lezzeti Yurt Genelinde Ve Yurt Dışındaki Noktalarda Tüketiciyle Buluşturan Ve 1993 Yılından Bu Yana Sürekli Gelişim Ilkesini Benimseyen Bir Markadır.

Oses Çigköfte Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* OSES Çiğ Köfte bayilik ücreti almıyor ve dolayısıyla loyalty fee beklentisi de bulunmuyor. Açılan işletmenin kurulum giderleri yatırımcılar tarafından karşılanıyor ve yapılan satış üzerinden bayiler kazanç elde edebiliyor.

Oses Çigköfte Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Oses Çigköfte Bayilik Şartları

Oses Çiğ Köfte Markasının Değerlerine Uygun İşletme Lokasyonu Seçmek
Mağaza Dekorasyon Standartlarına Uymak
Bayilik Başvuru Formunu Eksiksiz Ve Doğru Doldurmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Servis Süreci Yürütmek

Oses Çigköfte Bayilik Açıklaması

OSES Çiğ Köfte hem Türkiye’de hem de yurt dışında bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Firmanın ücretsiz bayilik veren firmalar arasında konumlanması; bu geleneksel lezzete yatırım yapmak isteyen girişimcilerin dikkatini çekiyor. Yatırımcılardan bayilik giriş ücreti istemeyen firma yalnızca işletmenin kurulum giderlerini yatırımcılarının karşılamasını bekliyor. 

Lezzetli ve sertifikalı ürünleri ile etsiz çiğköfte denilince akla ilk gelen firmalar arasında bulunan OSES; 1993 yılından bu yana etsiz ve tamamen doğal ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Avrupa standartlarında üretim yapan ve üretim kalitesini ISO 9001:2008 ve ISO 22000:2005 gibi kalite belgeleriyle destekleyen marka şık işletme konsepti ve leziz ürünleri ile beğenilerin odak noktasında bulunuyor. 

Bayilik almak isteyen girişimcilerle franchise sözleşmesi imzalayan ve bayilik ücreti talep etmeyen marka; aynı zamanda reklam çalışmaları için de yatırımcılarından bir ödeme almıyor. Hizmet ve ürün standartlarını oturtan; reklam, bölge koruması, yer seçimi ve eğitim gibi bayilik destekleri ile yatırımcıların başarısını arttırmayı hedefleyen OSES bayilik ilanları yoğun talep görmeyi sürdürüyor. 

OSES Bayilik Şartları

OSES yatırımcılarından bayilik ücreti talep etmiyor. Yönettiği reklam ve pazarlama faaliyetleri için gerekli bütçeyi kendi temin eden marka yatırımcılarından reklam ödemesi de almıyor. 

OSES bayilik almak isteyen girişimcilerin işletme kurulum giderlerini karşılaması ve markanın standart dekorasyon kurallarına uymaları gerekiyor. Talep halinde marka bu süreci üstlenip işletmeyi anahtar teslim olacak şekilde yatırımcılarına sunabiliyor.

OSES bayilikleri ile yüksek kazanç sağlamak isteyen girişimcilerin lokasyon seçimlerine özen göstermesi gerekiyor. İşlek caddelerde açılan OSES bayilikleri işletme kurulumu için harcanan sermayenin geri dönüş süresini kısaltıyor. 

OSES bayilik almayı düşünen girişimcilerin marka değerlerini benimsemeleri gerekiyor. Hızlı ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemeyen; iş takibi yapmayan ve işletme açıldıktan sonra işletmenin başında duracak zamanı olmayan girişimciler markanın önceliklendirecekleri arasında yer almıyor. 

OSES Bayilik Avantajları

OSES; etsiz ve yüzde yüz doğal çiğ köfte dendiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yer alıyor. Bu nedenle yüksek marka bilinirliği ile Türkiye’de yatırım yapmak isteyen girişimcilerin yüksek talebiyle karşılaşıyor. Marka yetkililerinin franchise bedeli istememesi de OSES bayilik yatırımlarının riskini azaltıp kendi işine sahip olmayı arzulayan girişimcilere umut oluyor.

OSES bayilik avantajlarının en önemlisinin; şüphesiz hedef kitleyle buluşturulan eşsiz çiğ köfte lezzeti olduğu biliniyor. Hızlı bir atıştırmalık olan; geleneksel olarak çok sevilen ve uygun fiyatı ile çok geniş bir kitle tarafından tercih edilen çiğ köfte; sürümden ciddi karlar elde edilmesini sağlıyor. 

OSES bayilik verdiği girişimcilere sürekli destek veriyor. Yer seçiminden eğitim desteğine, açılış desteğinden bölge korumasına sunduğu tüm desteklerle girişimcilerin karlılığını arttıracak önlemler alıyor. Ürünlerini tam zamanında göndermesi ve tedarik sürecinde bir sorun yaşanmaması da firmanın yatırımcılarına sunduğu garantiler arasında yer alıyor. Her yeni bayilik açılışında; açılışa özel ücretsiz çiğ köfte dağıtılmasını da sağlayarak bayilerin bölgelerinde tutunmasına katkı sağlıyor. 

OSES bayilik avantajlarından maksimum oranda yararlanmak isteyen girişimcilerin işletmenin düzenini sağlaması ve hijyen standartlarına özen göstermesi gerekiyor. Marka, imajına zarar verecek herhangi bir tutum karşısında sözleşme fesih hakkını elinde bulunduruyor. Bayilik sözleşmesi kapsamında yükümlülüklere uyulduğu takdirde OSES çiğ köfte bayilik alan girişimciler prestijli ve sürümden kar edebilecekleri bir işe kavuşabiliyor. 

Oses Çigköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR