1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Usta Dönerci

Usta Dönerci

TAB Gıda bünyesinde yer alan Usta Dönerci Türkiye genelinde bayilikler vermektedir.

Fast Food

1000000 ₺

Usta Dönerci Bayilik

Usta Dönerci gıda sektörü içerisinde büyük bir deneyime ve Pazar payına sahip olan TAB Gıda kuruluşları arasında yer almaktadır.  Usta Dönerci gıda sektörü bayilik veren firmalar arasında uzman çalışanları, en üst kalitedeki ürünleri, uygun fiyatları ve üstün hizmet kalitesi ile üst sıralarda bulunmaktadır. Ürünlerini özenle seçilen malzemeler ile hazırlayarak müşterilerine sunan Usta Dönerci Türkiye genelinde yüz elli civarındaki restoranı ile hizmet vermekte; bu sayıyı artırmak için gelen bayilik başvurularını da titizlikle değerlendirmektedir.

Usta Dönerci Bayilik Şartları

Usta Dönerci bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini markaya online olarak iletebilmektedirler. Usta Dönerci bayilik almak için gereken yatırım maliyeti 250.000 USD + KDV’den başlamakta olup marka bayilik alan girişimcileri ile bayilik sözleşmesini 20 yıllık olarak imzalamaktadır. Usta Dönerci tarafından verilen lisans sayesinde girişimciler sahip oldukları restoranda ilgili marka altında ticari faaliyetlerine başlayabilmektedir. Usta Dönerci bayilik alan girişimcilerinin net cirolarının üzerinden % 10 oranında royalty bedeli tahsil etmektedir. 

Usta Dönerci bayilik alan girişimcilerin restoranlarını hem yaya hem araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, alış veriş merkezlerinde, sinema, okul yakınlarında, ana arterler üzerinde konumlandırmalarını talep etmektedir. Açılacak olan restoranın giriş katında olması gerekmektedir. Giriş katının en az 120 metrekare, toplam kapalı alanın en az 300 metrekare olması istenilmektedir. Ayrıca ön cephe genişliğinin en az 6,5 metre, tavan yüksekliğinin her kat için en az 2,90 metre olması aranılan koşullar arasında yer almaktadır. Alış veriş merkezlerinin yemek katlarında yer alacak restoranlar için depolama alanları dahil 100 metrekare alana sahip işletmeler yeterli görülmektedir. Usta Dönerci bayilik almak isteyen girişimcilerin seçtiği lokasyon TAB Gıda uzman ekibi tarafından incelenmekte ve fizibilite çalışmaları sonucu uygun bulunması durumunda lokasyon uygunluğu verilmektedir. 

Usta Dönerci Bayilik Avantajları

Usta Dönerci bayilik alan girişimciler Arbys, Burger King, Popeye’s gibi markaları da bünyesinde bulunduran TAB Gıda’nın başarısı kanıtlanmış franchise sisteminden yararlanabilmektedirler. Usta Dönerci bayilik alan girişimcilere restoranları anahtar teslim olarak sunulmakta, sözleşmenin imzalanmasından kurulum aşamasına kadar geçen her süreç TAB Gıda tarafından yürütülmektedir. Restoranın açılışı esnasında gerekli olan tüm sarf malzemeler marka tarafından gönderilmektedir. Usta Dönerci bayilik alan girişimciler sektörde büyük bir Pazar payına sahip olan markanın marka bilinirliği, deneyimi ve hazır müşteri kitlesi sayesinde rakiplerinden birkaç adım önde olarak ticari hayata atılmanın avantajını kullanabilmektedirler. Ayrıca markanın kaliteyi en uygun fiyatlara sunması ve Türk damak tadına hitap eden lezzetleri müşterilerine ulaştırması Usta Dönerci bayilik alangirişimcilerin kısa sürede karlı bir işletmeye sahip olmasında ve müşteri kitlelerini buna bağlı olarak da satış hacimlerini ve karlılıklarını sürekli artırmasında etkili olmaktadır.

Usta Dönerci Bayilik Destekleri

Usta Dönerci bayilik alan girişimcilere aralarında imzalanan bayilik anlaşması çerçevesinde eğitim, işletmecilik ve personel başta olmak üzere pek çok alanda destek sağlamaktadır. Usta Dönerci bayilik almak isteyen girişimciler markanın verdiği eğitim programına katılmakta ve bu şekilde işletmeci olabilme hakkını kazanabilmektedirler. Lisansı alan yatırımcı isterse restoranının tayin ettiği bir kişi tarafından işletilmesine izin verebilmektedir. 

Usta Dönerci bayilik alan girişimcilere restoranın açılış hazırlıklarının yapıldığı sürede ve restoranın açılışının ilk gününden itibaren reklam, satın alma, pazarlama, eğitim, operasyon, insan kaynakları ve kalite kontrol alanlarında yoğun destekhizmetleri sağlamaktadır. 

  1. Döner
  2. Yapı Marketleri

Usta Dönerci Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Usta Dönerci Şartlar & Koşullar

  • Elektrik elektronik bilgisi olması
  • Otomasyon konusuna yatkın veya bu konuda satış yatkınlığı olması

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör