Usta Dönerci

Usta Dönerci Bayilik Açıklaması

Usta Dönerci Franchising Şartları Nelerdir?

Döner denilince akla ilk gelen lezzetlerden birisi olan Usta Dönerci, yıllardır sektöründe lider durumda. Usta Dönerci’nin Türkiye’deki tüm franchising lisans haklarına TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sahiptir. Siz de Usta Dönerci franchising almak istiyorsanız TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile irtibata geçerek gerekli koşulları öğrenebilirsiniz. Lisans süresi 10 yıldır. Lisans almaya hak kazanan kişi veya firmalar, sahip olduğu işyerinde ilgili marka adı altında faaliyet gösterme hakkına sahip olmaktadır.

Usta Dönerci Franchising almak isteyen bayi adaylarında aranılan en büyük özelliklerden birisi, girişimci bir ruha sahip olan, başarma hırsı ve azmi taşıyan, iş geçmişi başarılı olan ve yönetim tecrübesine sahip, bayilik kurulumu için gerekli tüm maddi güce sahip olan kişiler için franchising verilecektir.

Franchising için seçilen kişi Tab Gıda tarafından eğitim programlarına katılarak gerekli tüm eğitimleri almalıdır. Daha sonrasında restoranı ister kendi, isterse yönetici tayin ettiği birisi tarafından yönetebilir. Firma tarafından restoranın açılış süreçlerinde ve sonrasında yoğun olarak pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol destekleri verilir.

Usta Dönerci Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR