Arthur&miller

Arthur&Miller Bayilik Açıklaması

Arthur&Miller Bayilik

Arthur&Miller Bayilik Hakkında : ”Arthur&Miller" ticari ve konut olmak üzere her iki gayrimenkul danışmanlığı alanında da hizmet vermektedir.  

Bireysel (Konut) Gayrimenkul Danışmanlığı: “Arthur&Miller” ofisleri, villa,daire,yalı dairesi,özel mülklerin alım,satım ve kiralanması konularında faaliyet göstermektedir.Her franchise ofisi kendi bölgesinde hizmet vermektedir. “Arthur&Miller” aynı zamanda yabancı uyruklu kişilerin yerleştirilmesi(relocation) , gayrimenkul alım,satım ve kiralanması konularında da çalışmaktadır. “Arthur&Miller” uluslararası firmaların yabancı uyruklu üst düzey yöneticilerine kiralık/satılık gayrimenkul bulma ve gerekli işlemleri takip etme konusunda sektörde saygın bir yer edinmiştir.

Arthur&Miller Bayilik ve Bayilik Şartları “Arthur&Miller” ‘ın hizmetlerinden bir diğeri gayrimenkul danışmanlığıdır. “Arthur&Miller,gayrimenkul ile ilgili her türlü konuda çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Arthur&Miller, ticari / konut gayrimenkul projelerinin satış ve pazarlamasını üstlenmektedir.”Arthur&Miller”, sektörde itibarlı inşaat firmalarına ait ticari veya konut projelerinin her aşamasında ( planlama,reklam,medya ilişkileri,banka kredileri,vs) çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. “Arthur&Miller” , proje bazlı çalışmaları uzman proje yönetimi kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Projelerin satış ve pazarlama faaliyetlerinin üstlenilmesi öncesinde Arthur&Miller, ilgili projenin tüm detaylarını incelemekte ve hedef tüketiciye uygun projelerde yer almaktadır. Bu incelemelerde projenin imar durumuna ve mevzuata uygunluğu,zamanında teslimi,satış fiyatları ve diğer tüm detaylar göz önüne alınmaktadır. Proje satış ve pazarlamasında en önemli unsur, her zaman olduğu gibi güvenilirliğin temelini oluşturduğu müşteri memnuniyetidir. “Arthur&Miller”’ın satış ve pazarlamasını üstlendiği tüm projeler aynı zamanda www.arthur-miller.us web sitesinde yer almaktadır. 

Kurumsal (Ticari) Gayrimenkul Danışmanlığı:“Arthur&Miller”’ın ticari gayrimenkul alanında uzmanlaşmış tecrübeli satış kadrosu bulunmaktadır. Bu ekip ticari binalar,plazalardaki ofislerin kiralama işlemleri, potansiyel bölgelerdeki arsaların satış işlemleri,mağazalar ve satılık- kiralık özel mülkler ile ilgilenmektedir.”Arthur&Miller” değişik sektörlerden birçok şirket için çalışmalar yapmıştır.Bu sektörler içerisinde bankacılık ve finans,sağlık,tekstil ve tabii ki inşaat sektörü önde gelenleridir. “Arthur&Miller”’ın uzman kadrosu sektördeki tüm gelişmeleri takip etmekte ve bunları diğer satış ekibine düzenli olarak raporlamaktadırlar.Uzmanlaşma, bölgeye ve gayrimenkul cinsine göre belirlenmiştir.

FİRMA İSMİ: Arthur&Miller Real Estate 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Emlak 

KURULUŞ YILI:1999 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 7

Arthur&Miller Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: 3,000 USD ila 15,000 USD arasında bölgeye göre değişen isim hakkı. 15,000 TL ila 20,000 TL arasında değişen yatırım maliyeti 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ.

 

Arthur&Miller Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR