1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Enerji
  3. Aksa Elektrik

Aksa Elektrik

2004 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan lisans alarak indirimli elektrik satışı yapmaya başlayan Aksa Elektrik Satış A.Ş, Kazancı Holding iştiraklerinden biridir.

Enerji

Aksa Elektrik Bayilik 

Toptan elektrik satışının yanı sıra aylık elektrik faturası 68 TL’nin üzerinde olan serbest tüketicilere indirimli ve ucuz elektrik satışı yapan Aksa Elektrik, köklü şirket yapısı ve elektrik üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en köklü elektrik şirketleri arasında yer almaktadır. Çok geniş bir hedef kitleye hitap eden Aksa Elektrik, ulaşılabilir olması, sektörel uzmanlığı, elektrik tedarik edebilecek kaynaklara sahip olması ve güçlü finans yapısıyla sektöründeki rakiplerinden sıyrılmaktadır. 

Serbest tüketicilerle sözleşme imzalandıktan sonra farklı kampanya ve indirim oranları ile elektrik kullanılmasını mümkün hale getiren Aksa Elektrik bayilik vererek satış ağını genişletmeye çalışmaktadır. Enerji sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer alan Aksa Elektrik, bireysel ve kurumsal tüketicilere hizmet vermektedir. 

Enerji sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerin ilk tercihleri arasında yer alan firma, kendi ofislerinin bulunmadığı illerde bayilik vererek Türkiye geneline yayılmayı amaçlamaktadır. Şu an için; İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Adan, Bursa ve Kayseri illerinde kendi ofisleri bulunmakta ve bayileri aracılığı ile her ilde en az bir ofis açma hedefiyle ilerlemektedir. 

Elektrik faturasına gelen ara zamanlardan tüketicilerin etkilenmemesini sağlayan kampanyalar düzenleyerek enerji alanındaki özelleştirmenin avantajlarını yaşatan Aksa Elektrik, bayilik verdiği girişimcilere özel destekler sunarak kendilerinin eğitimini tamamlamaktadır. 

Aksa Elektrik Bayilik Şartları

Aksa Elektrik ofislerinin bulunmadığı illerde serbest tüketicilere elektrik satışı sözleşmesi yapılmasıyla gerçekleştirilecek bayilik hizmetlerini verebilmek için gerekli tüm detayların firma ile irtibata geçilerek görüşülmesi gerekiyor. Hizmet verilecek lokasyon özelinde spesifik hedefler belirleyebilen firma ile bayilik hakkında detaylı olarak görüşülmesi için Aksa Elektrik Bayilik Başvuru Formu doldurulması isteniyor. Bu forma kapsamında girişimcilerin ismi ve soy ismi, faaliyet gösterdikleri iş alanı, irtibat bilgileri ve adresi gibi bilgiler isteniyor. Aksa Elektrik bayilik başvurusu online olarak gerçekleştiriliyor. Sektörel bilgisi ve deneyimi olan; Aksa Elektrik hizmetlerini pazarlayabilen, işinin başında duracak ve girişimci ruha sahip kişilerin bayilik başvuruları Aksa Elektrik tarafından önceliklendiriliyor. 

Aksa Elektrik Bayilik Fırsatları

Elektrik satışındaki özelleşmeler hem yeni bir iş kolunun oluşmasına hem de serbest tüketicilerin daha uygun fiyatlı ve anlık zamlardan etkilenmeyen elektrik tüketmesine yol açmıştır. Elektrik şirketleriyle anlaşma yapılabilmesi için aylık ödenen minimum elektrik faturasının 68 TL olması Aksa Elektrik firmasının hedef kitlesini çoğaltmaktadır. 

Serbest tüketici olmak için şart olarak öne sürülen aylık elektrik tüketiminin yıl bazlı düşürülmesinin de gelecek vadeden bir durum olduğu kabul edilmektedir. Aksa Elektrik A.Ş’nin güçlü bir finans yapısının olması, elektrik tedarik sorununun olmaması ve köklü geçmişi tüketicilerin çekimserliğini azaltan bir unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Saydığımız tüm bu gerekçeler Aksa Elektrik bayilik fırsatlarının avantajlarını arttırmaktadır. Aksa Elektrik elektrik ofisi bulunmayan lokasyonlarda verilecek bayilikler girişimciler tarafından büyük ilgi görmektedir. 

 

  1. Elektrik

Aksa Elektrik Bayilik Destekleri

Aksa Elektrik Şartlar & Koşullar

  • Girişimci ruhu ve başarma tutkusu
  • Güleryüzlü hizmet anlayışı
  • Gerekli tüm ekipmanların alınması

Enerji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör