Sbarro

Tab Gıda Sanayi Ve Ticaret A.ş.’nin Ana Geliştiricisi Olduğu Markalardan Biri Olan Sbarro; 2007 Yılından Bu Yana Türkiye Pazarında Faaliyet Göstermektedir.

Sbarro Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Sbarro bayilik ücretleri franchise açılacak bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte yaklaşık olarak 250 bin USD+KDV civarındadır.

Sbarro Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Sbarro Bayilik Şartları

Başarılı Bir İş Geçmişine Sahip Olmak
Franchise Başvurusu Yapmak Ve Tab Gıda Yetkilileri İle Görüşmek
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Erişebilmek

Sbarro Bayilik Açıklaması

Sbarro Bayilik Hakkında

2007 yılından bu yana İtalyan Mutfağının en leziz tatlarını Türkiye pazarındaki hedef kitlesiyle buluşturan; ürün çeşitliliği kadar ürünlerinin kalitesiyle de en çok tercih edilen fast food restoranları arasına giren Sbarro bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Markanın Master Franchiselığını yapan TAB Gıda; Sbarro bayilik almak isteyenlerle görüşmelerin yapılmasından ve lisans hakkının verilmesinden tek sorumlu firma olarak faaliyet gösteriyor. 

Marka bilinirliği oldukça yüksek olan; müşterilerine pizza, fırın sandviçler, makarna, salata, tatlı ve ek ürünler sunan Sbarro; sermaye sıkıntısı çekmeyen yatırımcıların en gözde fast food bayilikleri arasında bulunuyor. 

40’dan fazla ilde 80’den fazla franchise şubesi bulunan Sbarro; uluslararası hijyen standartlarında hazırladığı birbirinden leziz ürünlerle Türk halkının beğenisini toplamaktadır. Muadili olan diğer fast food zincirlerine oranla ürünlerini uygun fiyatlara satan marka her gelir grubuna hitap edebilmektedir. 

Giderek artan şube sayısıyla genç ve dinamik bir portre çizen Sbarro bayilikleri ile ilgili hazırladığımız bu yazımızda Sbarro franchise şartları ve Sbarro franchise ücretleri hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. 

Sbarro Bayilik Şartları

Sbarro franchise lisansını 10 seneliğine almak isteyen girişimcilerin ilk olarak gerekli yatırım bedeline sahip olmaları gerekiyor. TAB Gıda A.Ş. ile yapılacak görüşmelerin ardından lisans alma hakkı kazanan girişimcilerin 250 bin USD+KDV tutarında sermayeyi temin etmesi şartı aranıyor. Yatırım bedeli Sbarro restoranı açılacak bölgeye ve restoranın alanına göre değişiklik gösterebiliyor. 

Sbarro bayilik almak için yerine getirilmesi gereken diğer bir kriter de restoranın fiziki özellikleri ile ilgili. Sbarro restoranlarının giriş katının 120 m2 olması isteniyor. Toplam kapalı alan 280 m2, ön cephe genişliği 6,5 metre ve tavan yüksekliği 2.90 metre olduğu takdirde bulunan dükkan kriterleri karşılıyor. Ancak dükkanın konumu da TAB Gıda tarafından incelikle değerlendiriliyor.  TAB Gıda; Sbarro franchise restoran açılması için merkezi konumlarda ya da marka değeri yüksek AVM’lerde bulunan konumları önceliklendiriyor. 

TAB Gıda ile anlaşma yapabilmek için girişimcilerin iş geliştirmeye istekli, geçmiş dönemde iş hayatında başarılı olmaları ve hizmet kalitelerine önem vermeleri gerekiyor. TAB Gıda Sbarro marka değerinin korunması adına diğer tüm franchise vermeye yetkili olduğu markalar gibi oldukça önem veriyor. 

Sbarro Bayilik Almanın Avantajları

Sbarro İtalyan lezzetlerini Türk halkıyla buluşturan; ürün çeşitliliği ve ürünlerin kalitesiyle beğeni toplayan bir franchise zinciri olarak beğeni topluyor. Marka bilinirliğinin yüksek olması ve firmanın oturmuş organizasyon yapısı yatırımcıların karşı koyamayacağı avantajlar olarak değerlendiriyor. 

10 yıllığına alınan franchise yetkisi doğru bir lokasyonda hayata geçirildiğinde yatırımcılar kısa sürede kara geçmeye başlıyor. Sbarro franchise verme yetkisine sahip olan TAB Gıda da yatırımcılara özel sunduğu desteklerle yatırım riskinin minimize edilmesine katkı sağlıyor. TAB Gıda Sbarro franchise almak isteyen girişimcilere eğitim, bölge koruması, personel desteği, lokasyon seçimi, tanıtım ve pazarlama destekleri sunuyor; restoranlarda sunduğu eğitimlerle girişimcilerin karşılaşması mümkün sorunları henüz sürecin başındayken kendilerine tanıtıyor. 

Siz de fast food bayilikleri alarak karlı ve bir o kadar da prestijli bir işin sahibi olmak; bu süreci TAB Gıda gibi sektör devinin himayesi altında geçirmek istiyorsanız Sbarro bayilik başvurusu yapabilir; Sbarro bayilik şartları ile ilgili TAB Gıda yetkilileri ile görüşerek Sbarro franchise yetkisine kavuşabilirsiniz. 

 

Sbarro Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR