Simit Sarayı

Türkiye Ve Yurt Dışında Açılan Şubeleriyle Marka Bilinirliğini Giderek Arttıran Simit Sarayı, 2002’Den Bu Yana Büyümesini Sürdüren Bir Firmadır.

Simit Sarayı Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Simit Sarayı bayilik ücretleri değişiklik gösterse de markanın franchise sistemine giriş için 50 bin Euro talep ettiği biliniyor. Simit Sarayı yatırım bedeli için ise yaklaşık 600 bin TL’lik bir ücret talep ediyor.

Simit Sarayı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Simit Sarayı Bayilik Şartları

Simit Sarayı Bayiliği İçin Gereken Yatırım Bedeline Sahip Olmak
Sektör Deneyimi Bulunmak
Bayilik Konsepti Doğrultusunda Uygun Lokasyon Seçimi Yapmak
Şirket Değerlerini Benimsemek

Simit Sarayı Bayilik Açıklaması

Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan hamur işi gıdalar Simit Sarayı ile bir üst noktaya taşınmıştır. Markanın kaliteli ürünleri, çok geniş ürün yelpazesi ve oluşturduğu cafe konsepti tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Yaygın mağaza ağı sayesinde de hedef kitlesi tarafından kolay erişilebilir kalarak Simit Sarayı satış ağını genişletmeyi sürdürmektedir. 

Sadece Türkiye’de de değil, dünyanın birçok noktasında hizmet veren Simit Sarayı son yıllarda yaptığı reklam atılımları ile de milli markalar arasına girmiştir. Böylece tüketiciler ile arasında duygusal bağları da arttırarak başarı hikayesini yüksek karlılıkla taçlandırmıştır. 

Bayilik veren firmalar arasında bulunan ve girişimcilerin yoğun ilgisini gören Simit Sarayı; Cadde Konsepti, AVM konsepti ve Kiosk bayilik modelleri ile girişimcilerine farklı bayilik konseptleri sunmaktadır. Yatırım bedellerinin ve bayilik şartlarının farklılaştırılması amacıyla oluşturulan bayilik konseptleri Simit Sarayı markasına yatırım yapanların yüzünü güldürmektedir. 

Simit Sarayı Bayilik Konseptleri

Simit Sarayı girişimciler için 3 ayrı bayilik modeli sunmaktadır:

  1. Cadde Konsepti:Yaya trafiğinin yoğun olduğu işlek caddelerde açılmak istenen Simit Sarayı bayilikleri için cadde konsepti değerlendirilmeye alınır. Kalabalık şehirlerde neredeyse günün her saati akın akın tüketicileri ağırlayan bu konsepti açmak isteyen girişimcilerin minimum 30 metrekare teras ya da bahçe alanı bulunan; en az 150 metrekare iç alana sahip; 3 metre tavan yüksekliğine ve 15 metre ön cephe genişliği ile mağaza standartlarını karşılayan lokasyonlar bulması gerekir. 
  2. AVM Konsepti:Büyük şehirlerdeki kişilerin en sık vakit geçirdiği alanların başında yer alan AVM’lerde Simit Sarayı firmasının franchise lokasyon hedefleri arasında bulunmaktadır. AVM’lerin ana giriş kapısına yakın yerlerde; yine cadde konseptindeki gibi minimum 30 metrekare teras ya da bahçe alanı bulunan; AVM sınırları dahilinde soğuk depolama alanına sahip ve en az 120 metrekare kapalı alan kriterini karşılayan lokasyonlar için AVM konsepti değerlendirilir. 
  3. Kiosk:İşlek alışveriş merkezlerinde, insan trafiğinin yoğun olduğu meydanlarda, benzin istasyonlarında ya da ulaşım noktalarında açılabilen Kiosk bayiliklerde en az 3 cephenin servis için açık olması şartı aranır. Ürünlerin yerleştirilmesi için en az 20 metrekarelik alan standartlarının yanı sıra elektrik ve su gibi altyapı ihtiyaçlarının karşılanması gerekir. 

Simit Sarayı Bayilik Şartları

Türkiye dahil dünyanın birçok ülkesinde hedef kitlesine özgün ve leziz tatlar sunan Simit Sarayı bayilik almak isteyen girişimcilerden farklı şartları yerine getirmelerini talep ediyor. 

  • Simit Sarayı bayilik almak isteyenlerin öncelikle yatırım sermayesini karşılaması gerekiyor. Bayilik ücretleri; bayilik konseptleri doğrultusunda değişiklik gösteriyor ancak genel olarak Simit Sarayı Cadde Konsepti bayilikleri için 1 milyon TL’lik bir bedel gerektiği biliniyor. 
  • Simit Sarayı bayilik almak için gerekli sermayenin toplanması bayilik alınabileceğinin garantisi olarak da sayılmıyor. Girişimcilerin deneyimi, Simit Sarayı marka değerlerini benimsemesi ve ticari sicili de marka tarafından değerlendirmeye alınıyor. 
  • Simit Sarayı bayilik konseptlerine başvuran girişimcilerin lokasyon seçimlerini de özenle gerçekleştirmeleri gerekiyor. Uygun bayilik konsepti ve uygun lokasyon eşleşmesi gerçekleştirildiği zaman firmadan onay alınabiliyor. 

 

Simit Sarayı bayilikleri yatırımcılarına büyük avantajlar sunuyor. Ürün çeşitliliği, ürün kalitesi, çapraz satış imkanı ve elbette yüksek marka bilinirliği girişimcilerin prestijli bir ticari faaliyete başlamasını mümkün kılıyor. 

Simit Sarayı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR