Realty World Emlak Ve Gayrimenkul

Gayrimenkul Sektörünün Önde Gelen Isimlerinden Olan Marka Farklı Lokasyonlarda Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Realty World Emlak ve Gayrimenkul Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Realty World Emlak ve Gayrimenkul Bayilik Şartları

İletişim Becerileri Yüksek Olmak
Mali Açıdan Yeterli Olmak
Müşteri Portföyüne Ve Bunu Geliştirme Olanağına Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak

Realty World Emlak ve Gayrimenkul Bayilik Açıklaması

Realty World Emlak ve Gayrimenkul Bayilik

Realty World Emlak ve Gayrimenkul gayrimenkul sektörü bünyesindeki etkinliğini ve sahip olduğu Pazar payını giderek artırmakta olan markalar arasında anılmaktadır. 2005 yılında Türkiye’ deki faaliyetlerine başlayan Realty World Emlak ve Gayrimenkul gayrimenkul sektöründe bayilik veren firmalar içinde profesyonel gayrimenkul hizmetlerine verdiği önem ve bu anlayışı benimseyen ofisleri ile dikkat çekmektedir. Amerikan menşeili bir marka olan Realty World Emlak ve Gayrimenkul Türkiye’nin en hızlı büyüyen gayrimenkul markalarından biri olarak büyümesini sürdürmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Realty World Emlak ve Gayrimenkul Bayilik Şartları

Realty World Emlak ve Gayrimenkul bayilik giriş ücreti seçilen bölgeye göre değişiklik gösterdiğinden bayilik almak isteyen girişimciler markanın yatırım bedeli ile ilgili kesin bilgileri firma yetkililerinden alabilmekte ve bayilik taleplerini markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak iletebilmektedirler. Realty World Emlak ve Gayrimenkul bayilik alan girişimcilerin ofislerine ait olan aylık ciroları üzerinden sürekli franchise ödemesi olarak aylık % 6, reklam katkı payı olarak ise aylık % 2 oranında tahsilat yapmaktadır. Marka girişimcilerin lokasyon seçimi esnasında markanın kurumsal kimliğine uygun, müşterilerin kolaylıkla ulaşabileceği ve rahatlıkla görülebilir yerleri tercih etmelerini istemektedir. Ayrıca ofislerin giriş katı ve en az 90 metrekare alana sahip olması markanın kriterleri arasında yer almaktadır. Realty World Emlak ve Gayrimenkul bayilik alan girişimcilerin hedeflerine çok daha kısa sürede ulaşabilmeleri adına ofislerinde belirli sayıda nitelikli gayrimenkul uzmanı çalıştırmalarını da talep etmektedir. 

Realty World Emlak ve Gayrimenkul Bayilik Avantajları

Realty World Emlak ve Gayrimenkul bayilik alan girişimciler marka bilinirliği oldukça yüksek ve dünya genelinde bilinen bir marka ile çalışabilmektedirler. Gayrimenkul sektörünün en güvenilir markalarından biri olması nedeni ile Realty World Emlak ve Gayrimenkul potansiyel müşterilerin ilk tercihlerinden biri olmaktadır. Ayrıca markanın ulusal çapta gerçekleştirdiği reklam ve tanıtım kampanyaları bayilik alan girişimcilerin potansiyel müşterilerine ulaşmaları ve müşteri kitlelerini artırması konusunda büyük katkı sağlamaktadır. Realty World Emlak ve Gayrimenkul tarafından yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda portföylerin üzerine asılacak olan brandaların maliyetinin % 75’i marka merkezi tarafından karşılanmaktadır. 

Realty World Emlak ve Gayrimenkul Bayilik Destekleri

Realty World Emlak ve Gayrimenkul bayilik alan girişimcilerine pazarlama, eğitim, proje ve reklam alanlarında destekler sağlamaktadır. Markanın sunduğu ücretsiz danışmanlık hizmetleri ile ulusal tanıtım ve reklam gücü bayilerin müşteri potansiyellerinin artırılması noktasından büyük katkı sağlamaktadır. Realty World Emlak ve Gayrimenkul bayilik alan girişimcilere sözleşme formatları, yönlendirme, bilgilendirme ve danışmanlık konularını da kapsayan hukuki hizmetler markanın hukuk servisi tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca Realty World Emlak ve Gayrimenkul tarafından düzenli ve uluslararası standartlarda eğitim organizasyonları düzenlenmekte, Türkiye pazarına uygun mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri verilmektedir.

Siz de sektör tecrübesi ve marka bilinirliği oldukça yüksek olan Realty World Emlak ve Gayrimenkul bayileri arasındaki yerinizi almak için marka ile iletişime geçerek talep ettiğiniz lokasyona göre değişen güncel yatırım maliyetlerini öğrenebilir ve güçlü bir marka ile sektöre girerek karşılaşmanız olası riskleri minimize edebilirsiniz.

Realty World Emlak ve Gayrimenkul Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR