Playland

Oyun Alanları Oluşturan Ve Oyuncak Üreten Playland; “Türkiye’nin Eğlence Merkezi” Sloganıyla Ülke Çapında Faaliyet Gösteren Ve Farklı Yaş Gruplarına Hitap Eden Oyunlarla Adından Söz Ettiren Bir..

Playland Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Playland Bayilik Şartları

Bayilik Başvuru Formunu Doldurmak
Gerekli Yatırım Tutarına Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyetini Sağlamak
Markanın Kabul Edeceği Lokasyon Seçimi Yapmak
Oyun Alanlarında çocukların Güvenliğini Sağlamak

Playland Bayilik Açıklaması

Playland Bayilik

Oyuncak ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren Playland, benimsediği büyüme stratejisi ile  bayilik veren firmalar arasında olmayı tercih eden bir markadır. Ülke genelinde bulunan AVM’lerde çocukların eğlenceli ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan oyun parkurları ile adından söz ettiren firma; güvenli ve yaş gruplarına özel oyun platformu seçenekleriyle özelleştirilmiş bir hizmet sunmaktadır. 

Yüksek müşteri memnuniyeti kazanmaya endeksli hizmet anlayışı; Playland bayilik almak isteyen girişimcilerin karşılaması gereken önemli bir kriterdir. Hitap edilen hedef kitlenin çocuklar ve çocuklarının sağlığa özen gösteren ebeveynler olması firmanın oyuncak hijyeni konusunda da hassasiyet göstermesine neden olmaktadır. 

Sertifikalı oyuncak ürünleri ithal eden ve aynı zamanda kendi markasıyla da oyuncak üreten Playland, marka bilinirliğini ülke çapında Playland bayilik vererek güçlendirmektedir. Çocuklara oyun zevkini aşılamayı ve çocukların gelişimlerine destek olmayı amaçlayan firma; sunduğu oyuncakların çocuklara olan etkisini sürekli analiz etmekte ve hizmet kalitesini arttırmaya çalışmaktadır. 

Playland bayilik almayı düşünen girişimcilerin Playland bayilik şartlarını karşılamaları gerekir. Ancak bu konuda marka tarafından yapılan detaylı bir açıklama bulunmamaktadır. İnternet sitesinde franchise verdiğine dair bir link bulunmakta ancak bu linkte sadece “Playland Bayilik Başvuru Formu” yer almaktadır.Playland bayilik almak isteyen yatırımcıların ismini, mail adresini, irtibat numarasını, Playland bayilik açmak için tercih edilen bölgeyi ve ek görüşleri sorgulayan firma; yatırımcı adayları ile birebir iletişim kurmayı tercih ettiği izlenimi vermektedir. 

Playland Bayilik Şartları

Eğlence ve oyun sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer alan Playland bayilik şartları ile kesin bilgiler bulunmamaktadır. Ancak mevcut Playland şubeleri göz önünde bulundurulduğunda markanın AVM’lerde açılan şubeleri önceliklendireceği sonucuna varılabilir. Ailelerin sıklıkla ziyaret ettiği AVM’ler, keyifli zamanlar yaşamak isteyen hedef kitleye erişim kolaylığı sunmaktadır. 

Playland bayilik ücretleri; bayilik verilecek bölge ve işletmenin alanı doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Bayilerine teknik destek, eğitim ve reklam destekleri sunan marka; bayilik ücreti ile ilgili yine girişimcileriyle birebir görüşmek istemektedir. 

Müşterileri ile arasında saygıya dayanan ilişkiler kurmayı hedeflediğini kurumsal değerleri altında belirten Playland, girişimcilerinin müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı benimsemesine önem vermektedir. Çocukları seven, onların güvenliğini düşünen, işletmenin hijyeninden ödün vermeyen girişimcilerle çalışan firma; Playland bayilik almak isteyenlerden kendi kurumsal değerlerini benimsemelerini beklemektedir. 

Playland Bayilik Fırsatları 2018

Playland bayilik fırsatları 2018 yılında da yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Firmanın bilinirliği önemli bir tercih sebebi olurken asıl avantajın faaliyet gösterilen sektör olduğu kabul ediliyor. 

Çocukların güvenli bir şekilde oyun oynayabilecekleri alanlar ve sağlıklarına zararı bulunmayan oyuncaklar sunan marka, girişimcilerin satış potansiyellerini arttırıyor. Kalabalık lokasyonlarda açılan Playland bayilik işletmeleri; renkli zaman dilimleri geçirmek isteyen çocukların kalbini fethediyor.

Playland bayilik almayı düşünenlerin diğer bir avantajının da Playland markasının oyun çeşitliliği olduğu öne sürülüyor. 16 yaş ve hatta üzeri için teknoloji ile iç içe olan oyunları piyasaya süren marka, yatırımcıların hedef kitlesini oldukça genişletiyor. 

 

 

Playland Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR