Burger King

Fast Food Sektörünün En Büyük Isimlerinden Olan Burger King Ülke Genelinde Bayilik Vermeye Devam Ediyor

Burger King Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Burger King franchise açmak için gerekli yatırım bütçesi değişiklik gösterebilir. Toplam yatırım tutarının franchise bedeli de dahil olmak üzere 2,5 milyon TL dolaylarında olduğu bilinmektedir.

Burger King Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Burger King Bayilik Şartları

Başarılı Bir İş Geçmişine Ve Yönetim Tecrübesine Sahip Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Güce Sahip Olmak
Burger King Markasının Kriterlerine Uygun Lokasyon Seçimi Yapmak
Burger King Marka Değerlerini Yansıtmak
İnsan İlişkileri Kuvvetli Olmak

Burger King Bayilik Açıklaması

Burger King Bayilik

Burger King markası ile Türkiye’de 1995 yılından bu yana hizmet veriyor ve her yaştan tüketicimize hitap eden lezzetli ürünlerimiz ile fast food sektöründe en çok Pazar payına sahip olan markalar arasında yer alıyoruz. Türkiye’de TAB Gıda master franchise olarak Burger King’in tüm lisans haklarına sahip bulunuyor. 75 ülkede faaliyet gösteren ve dünya çapında kendini kanıtlamış bir marka olan Burger King, gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilere son derece karlılığı yüksek bayilik fırsatları sunmaya devam ediyor.

Burger King Bayilik Şartları

Burger King bayilik almak isteyen girişimcilerimizin ihtiyaç duydukları yatırım bedeli 500.000 USD + KDV’den başlıyor. Burger King bayilik almak isteyen adaylarımızın; girişimci ruha ve başarma hırsına sahip kişiler olmasını istiyoruz. Ayrıca başarılı bir iş geçmişine ve yönetim tecrübesine sahip, yeterli mali gücü olan kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Burger King bayilik almak isteyen girişimcilerimize 20 yıl restoran işletmeciliği hakkı veriyoruz. Verilen lisans ile girişimci, sahip olduğu restoranda markamız altında ticari faaliyet gösterme hakkını elde ediyor. Ayrıca bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinin aylık net cirosu üzerinden % 13 oranında royalty bedeli alıyoruz. 

Açılacak olan işletmelerimizin; yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, alışveriş merkezlerinde, sinemaların, okulların, dershanelerin yakınlarında ve fast food işletmeciliğine uygun olan ana arterlerde konumlandırılmasına özen gösteriyoruz. Restoranlarımızın giriş katında, en az 120 metrekare alana, toplamda 300 metrekare kapalı alana sahip olmasını istiyoruz. Ayrıca; en az 6,5 metre ön cephe genişliğine, her kat için en az 2,90 metre tavan yüksekliğine sahip olmalarını talep ediyoruz. Alışveriş merkezlerinin food courtlarında yer alacak restoranlarımız için ise depolar dahil 100 metrekare alana sahip olunmasını yeterli buluyoruz. 

Burger King Bayilik Avantajları

Burger King bayilik alan girişimcilerimiz rekabetin yoğun olduğu bu sektöre dünyanın en iyi markalarından biri ile adım atarak avantajlı bir başlangıç yapabiliyorlar. Bayilerimize verdiğimiz eğitim sayesinde sektördeki başarılarına büyük ölçüde katkı sağlıyoruz. Başlangıçta verdiğimiz eğitim ile teknik ve işletme becerilerini geliştirmeyi hedefliyor, ilerleyen zamanlarda ise hem Burger King bayilik alan girişimcimizin hem de ekibinin deneyimlerini, iş ve faaliyet becerilerini artırmaya yönelik eğitimler düzenliyoruz. Marka olarak sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan pek çok bayiliğe oranlar cirodan daha düşük pay alıyor, dev zincirler arasında en düşük maliyetli bayilik olanaklarını sağlıyoruz. Yüksek marka bilinirliğiniz, lezzeti ve kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmamız nedeni ile çok geniş bir kitle tarafından tercih ediliyoruz. Buna bağlı olarak bayilerimiz çok geniş kitlelere hizmet verip karlılığını artırırken biz de gerek reklam çalışmalarımız gerek düzenlediğimiz promosyonlarımız sayesinde buna katkıda bulunuyoruz.

Burger King Bayilik Destekleri

Burger King bayilik alan girişimcilerimize TAB Gıda tarafından eğitim programı düzenleniyor. Bu programa katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanan girişimcilerimiz kendileri işletmeci olabiliyor. Ya da tayin edecekleri bir işletmeci aracılığı ile de restoranlarının işletmesini yürütebiliyorlar. Burger King bayilik alan girişimcilerimize restoranlarının açılış hazırlıkları esnasında ve restoranın faaliyete geçtiği ilk günden itibaren reklam, lojistik, pazarlama, satın alma, eğitim, insan kaynakları, kalite kontrol ve operasyon alanlarında destek hizmetleri veriyoruz. İşletmeci adayımızın restoranını açmak istediği lokasyonu markamız yetkilileri aracılığı ile değerlendiriyor, onaylanması durumunda kiralama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Açılacak restoranın iş yerinin giriş katında olması zorunluluğunun dışında, kiralanan mağazada yapılan inşaatın uygunluğunu da markamız standartları doğrultusunda kontrol ediyoruz.

Burger King Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR