İş Kurmak İsteyen 50 Bin TL Sermaye Sahipleri İçin Bayilik Teklifleri

Son Güncellenme: Sun Jun 2024 05:25

50 bin TL sermaye ile iş kurmak isteyen girişimciler için bayilik veren firmalar tarafından sunulmuş bayilik teklifleri arasından bir derleme yaptık.

İş Kurmak İsteyen 50 Bin TL Sermaye Sahipleri İçin Bayilik Teklifleri
Enes Öksüz admin

50 bin TL semaye sahibi olan ve "iş kurmak istiyorum" diyen tüm girişimciler için bir liste hazırladık. Bu listede; zaten kısıtlı olan sermayenizi en verimli yolla değerlendirmenizi sağlayacak bayilik tekliflerini derledik. 50.000 TL sermaye ile günümüz şartlarında çok büyük bir sermaye sayılmayabilir. Bazı sektörlerde iş kurmak içinse gayet yeterli bir tutardır. Bu açıdan hem sermayenizi verimli kullanıp hem de kişisel bağlantılarınızı satışa çevirerek siz de kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. 

50 bin TL'ye ne iş yapılır diye merak edenler için, mümkün olduğunca farklı sektörlerden derlediğimiz listeye başlayabiliriz.

50 Bin TL'ye Bayilik Veren Firmalar

1. Paspasmatik

Paspasmatik oto yıkama yapılan alanlarda kullanılabilecek bir otomat bayiliğidir. Paspasmatik  başarısı büyük oranda bayilerinin üstün niteliklerine dayanır. Bu yüzden Paspasmatik, işletmecilerinin seçimi konusunda çok titiz davranır. 

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi konuşlandırılacağı yer seçilir, kurulumu yapılır, Paspasmatik satış otomatı il yada bölge bayisine ait olmak suretiyle, yer sahibine araç içi paspas ürünü çifti  başına kar marjı paylaşımı yapılır. Tek yetkili İl ya da bölge Paspasmatik bayisi araç içi paspas ürünü tedariğini haftalık veya aylık olarak sağlar.

Daha fazla bilgi için Paspasmatik bayilik ilanına göz atabilirsiniz.

2. Faturamatik Ödeme Kuruluşu A.ş

Faturamatik Ödeme Kuruluşu A.Ş, sektörünü 1999 yılında kurarak öncülük yapmış, 2003 yılına kadar gerekli hukuki ve alt yapı çalışmalarını tamamlayarak Türkiye genelinde temsilcilikler vermeye başlamıştır.

Fatura tahsilat faaliyetlerini 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları hakkında kanun çerçevesinde 17.02.2016 tarih 29627 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun ( BDDK ) 11.02.2016 tarih ve sayılı kararıyla BDDK’dan lisanslı olarak ifa eden Faturamatik Ödeme Kuruluşu A.Ş, bu kapsamda fatura üreten kurumlar ile fatura tahsilat sözleşmesi imzalayarak Türkiye genelindeki 5.000’ i aşkın ödeme noktası, internet şubesi, mobil şubesi ve alo ödeme hattı ile nakit ve kredi kartlarına taksit avantajı ile güvenli tahsilat hizmeti sunuyor.

Daha fazla bilgi için Faturamatik bayilik ilanına göz atabilirsiniz.

3. Empanada

Türkiye’ye empanada ve diğer aperatif ürünlerle giriyoruz.. Hedeflerimiz arasında, İstanbul’un tüm semtleri, akabinde tüm Türkiye’de yer almak var.. 50 ile 90 metrekare dükkanlarımızla, türk damak tadına uygun menülerimizle 6-10 TL arası fiyat politikamızla hizmet sektörüne bizde varız ve merhaba diyeceğiz. Bizlerden franchising talep edip, dükkanlarının konumu ve kendileri uygun görülen kişi ve kuruluşların talepleri anahtar teslimi olarak 15 gün içerisinde hazırlanacaktır. Sanayi mutfagındaki fritözlerinizden davlumbazına, kuzinesine ve dolaplarına , seramiğinden fayansına , dekorundan klimasına , bilgisayarından programına kıyafetlerine kadar gerekli tüm ayrıntıları düşünerek sizlere servis vermeyi taahüt ediyoruz. Hizmetler menülerimizdeki tüm ürünler , Türkiye’mizin önde gelen kuruluşları olan kalitesi ispatlanmış sektörlerinde lider kuruluşlardan tedarik edilecektir. Cheesecake’den tüm salata malzemelerine kadar hepsi hazır ve paketli olarak gelecektir.

Daha fazla bilgi için Empanada bayilik ilanına göz atabilirsiniz.

4. Mobil Telekom

Sizde Avea,Turkcell,Vodafone Alt Bayiliğine sahipseniz Mobil Telekom’un Avantajlarla dolu bayiliği tamda size göre, Alt bayiliğinizi yaptığınız operatörün sizlere Kira ve Reklam desteği yoktur, Oysa ki Mobil Telekom sizlere bunlardan çok daha fazlasını sunmakta, Fatura Tahsilatlarının yanı sıra, Numara taşıma işlemlerini, Cep Telefonlarına Kasko yapmak gibi yep yeni hizmetlere tek noktadan ulaşabilirsiniz. Her ay kiranızı biz ödeyelim, Sizde Mobil Telekom ailesine katılın ve Hizmet Sektörünün nimetlerinden yararlanarak yatırmınızı karlı bir araca dönüştürün.

Daha fazla bilgi için Mobil Telekom bayilik ilanına göz atabilirsiniz.

5. Evluck Gayrimenkul

EVLUCK Gayrimenkul "Ev Sahibi Yapar" sloganıyla yola çıkarak gayrimenkul sektöründe hizmet vermek amacıyla 2014 yılında Vural Ekincioğlu tarafından kuruldu. Müşteri Memnuniyetinin temel unsur oluşturduğu hizmet anlayışıyla çalışan EVLUCK Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi, beş kişilik danışman ekibiyle Aydın Efeler İlçesinde hizmet vermektedir.

EVLUCK; 360 derece tam ajans hizmetiyle Türkiye'de hiç bir emlak firmasının veremediği hizmeti taahhüt eder. Bölgenizdeki inşaat projelerinin tek yetkili sizde olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. EVLUCK emlakçılığın tanımını değiştirmek için çalışmalarına devam ediyor. 

Daha fazla bilgi için Evluck Gayrimenkul bayilik ilanına göz atabilirsiniz.

6. Makyaj Saati

2011 Eylül ayında kurulan DSY Kozmetik dünyadaki en son trendleri ve yenilikleri takip ederek kaliteli, sağlığa duyarlı,en gelişmiş teknolojileri barındıran, tırnak ve makyaj markalarının distribütörlüğünü sürdürmektedir.
Makyajsaati.com da satışa sunduğumuz 5 marka kendi alanlarında öncü, gençlerin zevkine hitap eden ilkleri Türkiye ile tanıştıran bir portfolyoya sahiptir. Renk karışımı teknolojisindeki uzmanlığı ve devrim niteliğindeki araştırmalarıyla oje sektörünün yenilikçi İngiliz lider markası Models Own, kadınlara, giydikleri her kıyafeti tamamlayan uygun renk seçenekleri sunuyor. Kolay sürülebilirliği, sağlık dostu oluşu, özgünlüğü ve dayanıklılığıyla, birçok ünlü tarafından tercih edilen Models Own, ojelerinin yanı sıra, günün trendlerine uygun her an yenilenen makyaj ve tırnak ürünleriyle de farklılık yaratıyor.

Daha fazla bilgi için Makyaj Saati bayilik ilanına göz atabilirsiniz.

7. Tondo

2015 Nisan ayında İzmir’de kurulan JEFE marka üretim tesisimizde üretilen lezzet topları, büyük çoğunluğu dünyada ve Türkiye'de ilk ve tek olan aperatifler sağlıklı olmasının yanısıra hafif ve lezzetiyle de beğeni kazanıyor. Farklı lezzetleri müşteri ile buluşturan "Tondo Büfe" beğenilerini topluyor. Sizde hizmet sektörünün nimetlerinden faydalanabilir ve yatırımınızı karlı bir araca dönüştürebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Tondo bayilik ilanına göz atabilirsiniz.

 

8.  Golden Rose

Uygun fiyatlı, yenilikçi ve çok çeşitli ürünleri ile kadınların ilgi odağı olan Golden Rose; yurt içine ve yurt dışına bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Kozmetik sektöründe bayilik veren firmalar arasında hızla büyüyenlerden biri olan marka; 30 yıllık deneyimini ve kalitesini yatırımcılarla paylaşıyor. Erkul Kozmetik bünyesinde faaliyetlerine devam eden ve 7500’ü aşkın satış noktasıyla bilinirliğini arttıran Golden Rose bayilik almak isteyen girişimcilere kurumsal bir çatı altında ticari faaliyet gösterme imkanı sunuyor. 

Eyeliner, allık, göz kalemi, kaş kalemi, cilt bakım ürünleri, parfüm, saç bakım ürünleri, aksesuar, ruj çeşitleri ve fondötenler gibi çeşitli ürünleri hedef kitlesiyle buluşturmak isteyen girişimcilerin en çok ilgisini çeken kozmetik markalarından biri olan Golden Rose stant ve mağaza bayilikleri sunuyor. 

Daha fazla bilgi için Golden Rose bayilik ilanına göz atabilirsiniz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler