1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Otomatlar
 3. PASPASMATİK

PASPASMATİK

%100 Yerli sermaye gücü ile ülkemizin geleceğine katkıda bulunmak için üretimini yaptığımız ürün ve ekipmanların bayi kanalı üzerinden satışını, sevkiyatını ve tedariğini yapıyoruz.

Otomatlar

50000 ₺

Müracaat ve Seçim

Paspasmatik  başarısı büyük oranda bayilerinin üstün niteliklerine dayanır. Bu yüzden Paspasmatik, işletmecilerinin seçimi konusunda çok titiz davranır.

Bayilik süreci altı adımdan oluşur ;

 • Bayi adayının Başvuru formunun tarafımıza gelen bilgileri ile değerlendirilmesi,
 • Bayilik giriş bedeli ücretinin bayi adayı tarafından ilgili firma hesabımıza yatırılması,
 • Sözleşme tarihinin belirlenmesi, bayi adayının bayilik sözleşmesi imzalanması için talep edilen evrakları temin etmesi,
 • Paspasmatik genel merkezde Bayilik Sözleşmesinin karşılıklı mutabık kalınması sonrası imzalanması
 • Bayi eğitim programının gerçekleşmesi,
 • Paspasmatik otomatik satış makinesi ve paspas ürünlerinin  bayimize gönderilmesidir.

Paspasmatik ve Siz

Paspasmatik bayiliklerinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi kazanç imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda bayilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hemen hemen hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen Paspasmatik eğitim ve destek programlarıdır.
Bayilerimizden beklediğimiz en  temel özellik Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu olmasıdır.

Paspasmatik Bayiliğinin Avantajları

Paspasmatik  bayisi olmak, size verilecek eğitim ve destekler sonucu başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.

 • Kendi İşinizin Sahibi Olmak
 • Alacağınız Destek ve Servisler
 • Zengin İnsan İlişkileri
 • Paspasmatik Başarısına Katkıda Bulunabilme Fırsatı
 • Kişisel ve Profesyonel Gelişim

 

Paspasmatik  Bayileri Nasıl Çalışır?

Bayilerimizin kendi ili veya bölgesi sınırları içerisinde en doğru çalışma yöntemine paspasmatik bünyesinde bulunan analiz ve satış uzmanları ile mutabık kalınarak ortak karar alınmaktadır.

Paspasmatik bayileri yurt içi pazarında; Paspasmatik otomatik satış makinelerinin konuşlandıracağı akaryakıt istasyonlarına, self-servis araç yıkama noktalarına,  oto yıkama alanlarına  ve benzeri yerler ile ticari çalışma yöntemlerinin bir kısmı aşağıdaki gibidir;

Kar Ortaklığı Ticari Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi konuşlandırılacağı yer seçilir, kurulumu yapılır, Paspasmatik satış otomatı il yada bölge bayisine ait olmak suretiyle, yer sahibine araç içi paspas ürünü çifti  başına kar marjı paylaşımı yapılır. Tek yetkili İl ya da bölge Paspasmatik bayisi araç içi paspas ürünü tedariğini haftalık veya aylık olarak sağlar.

Kira bedeli Verilerek Ticari Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi. Otomatik Satış Makinesi benzinliğe, akaryakıt istasyonuna, satış otomatının konuşlanacağı lokasyon yer sahibi ile aylık kira üzerinden anlaşılır.

İl yada bölge bayisi aylık yer işgaliye kirasını öder fakat  Paspasmatik Otomatik Satış Makinesinin bütün geliri paspasmatik bayisine ait olur.

Reklam Alanı Ticari Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi konuşlandırılacağı benzinlik, akaryakıt istasyonu, lokasyon alanı seçilir, kurulumu yapılır, yer sahibi işletmenin adı veya logosu araç içi paspas ürünü üstüne reklam baskısı yapılacak şekilde otomatik satış makinesinin konuşlanacağı yerin reklamı alınır.

Otomatik satış makinesinin bütün geliri paspasmatik bayisine ait olur, araç içi paspas ürün tedariğini  aylık olarak il/bölge paspasmatik bayisi yapar.

Toptan Satış Ticari Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi Asgari Tavsiye Edilen Satış Fiyatı üzerinden benzinliğe, akaryakıt istasyonuna, satış otomatının konuşlanacağı lokasyona satılır.

Araç içi paspas ürünü tarafında il yada bölge bayisi kendi kar marjını araç içi paspas ürünü maliyeti tutarının üzerine koyarak toptan satışını yapar.

Ürün Başına Kar Marjı Ticari Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesinin konuşlanacağı benzin istasyonu, akaryakıt istasyonu, satış otomatının  lokasyon alanı seçilir, kurulumu yapılır, yer sahibine araç içi paspas ürünü başı kar marjı verilir. Otomatik satış makinesinin anahtarları yer sahibine teslim edilir, araç içi paspas ürün tedariğini  aylık olarak tek yetkili il/bölge paspasmatik bayisi yapar.

Sponsor Tanıtımı ile Ticari Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi içerisindeki araç içi paspas ürünü üstüne reklam baskısı yapılacak şekilde Firma, Marka, İşletme vb.‘nin ücreti karşılığında reklamı alınır. Konuşlanmış olan Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi üzerinden araç İçi paspas satışı yapılır.

›› Lisanslı ürün ve Toplumu etkileyen tasarımlar hariçtir.

Detaylı bilgi için İletişime Geçin

 

 

 1. Büfe Otomatları

PASPASMATİK Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

PASPASMATİK Şartlar & Koşullar

PASPASMATİK Fotoğraflar

Otomatlar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör