Paspasmatik

%100 Yerli Sermaye Gücü Ile Ülkemizin Geleceğine Katkıda Bulunmak Için Üretimini Yaptığımız Ürün Ve Ekipmanların Bayi Kanalı Üzerinden Satışını, Sevkiyatını Ve Tedariğini Yapıyoruz.
Bayilik Maliyeti
25.000 - 50.000 *
* Paspasmatik yönetimi tarafından bayi adayına bayilik verilebilir kararı alındığında, Paspasmatik bayisi Asgari adet paspasmatik otomatı ve asgari adet araç içi paspas ürünü alması gereklidir.
Destekler 5/6
Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği
Şartlar
Bayi Adayının Adına Veya Aile Bireylerinin Birisinin Adına Vergi Levhası / şirket Ortağı İse Ortaklığı Gösterir Belge İstenmektedir. (vergi Mükellefi Belgesi Bayilik Alındıktan Sonra Da Alınılması Kabul Edilmektedir.)
Bayi Adayının Ticari Ve şahsi Hayatında Yüz Kızartıcı Herhangi Bir şuç’tan Hüküm Giymemiş Olması Gerekmektedir.
Talep Edilen İl / Bölge Bayiliği İle İlgili Firmamızın Belirlediği Asgari Düzeyde Belirlenen Otomatik Satış Makinesi Ve Araç İçi Paspas ürünlerin Alınmasıdır.
Firmamızın Olumlu Görmesi Sonrası İl/bölge Bayiliği Verilmektedir.
Bayilik Açıklaması

Müracaat ve Seçim

Paspasmatik  başarısı büyük oranda bayilerinin üstün niteliklerine dayanır. Bu yüzden Paspasmatik, işletmecilerinin seçimi konusunda çok titiz davranır.

Bayilik süreci altı adımdan oluşur ;

  • Bayi adayının Başvuru formunun tarafımıza gelen bilgileri ile değerlendirilmesi,
  • Bayilik giriş bedeli ücretinin bayi adayı tarafından ilgili firma hesabımıza yatırılması,
  • Sözleşme tarihinin belirlenmesi, bayi adayının bayilik sözleşmesi imzalanması için talep edilen evrakları temin etmesi,
  • Paspasmatik genel merkezde Bayilik Sözleşmesinin karşılıklı mutabık kalınması sonrası imzalanması
  • Bayi eğitim programının gerçekleşmesi,
  • Paspasmatik otomatik satış makinesi ve paspas ürünlerinin  bayimize gönderilmesidir.

Paspasmatik ve Siz

Paspasmatik bayiliklerinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi kazanç imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda bayilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hemen hemen hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen Paspasmatik eğitim ve destek programlarıdır.
Bayilerimizden beklediğimiz en  temel özellik Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu olmasıdır.

Paspasmatik Bayiliğinin Avantajları

Paspasmatik  bayisi olmak, size verilecek eğitim ve destekler sonucu başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.

Kendi İşinizin Sahibi Olmak

Alacağınız Destek ve Servisler

Zengin İnsan İlişkileri

Paspasmatik Başarısına Katkıda Bulunabilme Fırsatı

Kişisel ve Profesyonel Gelişim

 

Paspasmatik  Bayileri Nasıl Çalışır?

Paspasmatik bayileri yurt içi pazarında; Paspasmatik otomatik satış makinelerinin konuşlandıracağı akaryakıt istasyonlarına, self-servis araç yıkama noktalarına,  oto yıkama alanlarına  ve benzeri yerler ile ticari çalışma yöntemlerinin bir kısmı aşağıdaki gibidir; Bayilerimizin kendi ili veya bölgesi sınırları içerisinde en doğru çalışma yöntemine paspasmatik bünyesinde bulunan analiz ve satış uzmanları ile mutabık kalınarak ortak karar alınmaktadır.

Reklam alanı ile Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi benzinliğe, akaryakıt istasyonuna, satış otomatının konuşlanacağı lokasyon alanı seçilir, kurulumu yapılır, yer sahibinin işletmesinin adı veya logosu araç içi paspas ürünü üstüne baskısı yapılarak otomatik satış makinesinin konuşlanacağı yerin reklamı alınır, Otomatik satış makinesinin bütün geliri paspasmatik bayisine ait olur, araç içi paspas ürün tedariğini  haftalık veya aylık olarak il/bölge paspasmatik bayisi yapar.

Otomat Satışı  ile Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden benzinliğe, akaryakıt istasyonuna, satış otomatının konuşlanacağı lokasyona satılır, araç içi paspas ürünü tarafında il yada bölge bayisi kendi kar marjını araç içi paspas ürünü maliyeti tutarının üzerine koyarak toptan satışını yapar.

Kira Bedeli ile Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi benzinliğe, akaryakıt istasyonuna, satış otomatının konuşlanacağı lokasyon yer sahibi ile aylık kira üzerinden anlaşılır. İl yada bölge bayisi aylık yer işgaliye kirasını öder fakat  Paspasmatik Otomatik Satış Makinesinin bütün geliri paspasmatik bayisine ait olur.

Kar Ortaklığı ile Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi konuşlandırılacağı yer seçilir, kurulumu yapılır, paspasmatik satış otomatı il/bölge bayisine ait olmak suretiyle yer sahibine araç içi paspas ürünü çifti  başına kar marjı paylaşımı yapılır. İl yada bölge paspasmatik bayisi araç içi paspas ürünü tedariğini sağlar.

Ürün Başına Kar Marjı ile Çalışma Yöntemi

Paspasmatik Otomatik Satış Makinesi benzinliğe, akaryakıt istasyonuna, satış otomatının konuşlanacağı lokasyon alanı seçilir, kurulumu yapılır, yer sahibine araç içi paspas ürünü başı kar marjı verilir. Otomatik satış makinesinin anahtarları yer sahibine teslim edilir, araç içi paspas ürün tedariğini  haftalık veya aylık olarak il/bölge paspasmatik bayisi yapar.

Bayilik Verdiği Bölgeler

İlçe bilgilerini görmek için şehir seçin.
BAŞVUR