Büfe Otomat Bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomatlar
  3. Büfe Otomat Bayilikleri

Büfe otomatlarını bayilikle veren firmalar tarafından girilen ilanların bulunduğu bu sayfada bayilik veren büfe otomatlarını bulabilir ve bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Filtrele
“Büfe Otomat Bayilikleri” sektöründe 2 adet bayilik ilanı bulunuyor.
50.000 ₺

RULOMATİK

Türkiye ve Dünya’da ulusal ve uluslar arası patent haklarına sahip ilk ve tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makinesi üreticisi Rulomatik.

50.000 ₺

PASPASMATİK

%100 Yerli sermaye gücü ile ülkemizin geleceğine katkıda bulunmak için üretimini yaptığımız ürün ve ekipmanların bayi kanalı üzerinden satışını, sevkiyatını ve tedariğini yapıyoruz.

Son Eklenen Firmalar

100.000 ₺

Sürat Kargo

Sürat Kargo bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sürat Kargo bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

1.000.000 ₺

Oto Power Şarj İstasyonu

Elektrikli araçlar için şarj istasyonu bayiliği

Kahve Sokağı

Kahve Sokağı markası 2014 yılında kurulmuş şuan Türkiye nin farklı şehirlerinde toplam 42 bayisi olan bir firmadır. Her zaman konseptini güncel tutan yeniliklere açık bir markayız.

1.000.000 ₺

Kompedan

Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını 2016 yılında satın almıştır.

DÜRÜMHANE 40

Tavuk Döner Bayiliği Almak

1.000.000 ₺

Multienergy Turkiye

Elektrikli Şarj İstasyonu işletmeciliği ve İl ve Bölge Bayileri

Büfe Otomatları kategorimize göz attınız mı? Girişimciler için alternatif iş kaynakları oluşturmak ve bu konulara istinaden bilgilendirmek adına çalışan sitemiz, yapılan çalışmalar ile beraber yüzlerce yatırımcıya seçenekler sunmaktadır. Son dönemlerin popüler iş ağı olarak görülen büfe otomatları bayilikleri, siz değerli kullanıcıların ortak tercihi konumunda yer almakta ve yatırımları bu süreç zarfında ele alabilmenize yardımcı olmaktadır.

Temel olarak büfe otomatları bayiliği veren firmalar, Dünyaca ünlü markalardan oluşmakta ve Türkiye’de elde ettiği popülerlik ile beraber pek çok vatandaş tarafından tercih edilmektedir. Sizlere çeşitli iş olanaklarını sunabilmek ve aynı zamanda öne çıkan bir firma kimliği elde etme konusunda ise yardımcı olmak adına buradayız! Çeşitli iş kollarını ışık hızında sunan “Büfe otomatları” kategorimizden yeni bir girişim fikri elde edebilirsiniz. Yüzlerce farklı kategoriyi tek bir çatı altında toplayıp, elinde bütçesi olan yatırımcılar için alternatif iş kolları oluşturan altyapımız, aynı zamanda ücretsiz büfe otomatları bayiliği veren firmalar kategorisinde de çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu tip bir çalışma ile tanınan firma kimliği elde etmek ve aynı zamanda öne çıkmanızı sağlamak bakımından buradayız! Hemen siz de büfe otomatları bayilikleri konusunda araştırmalarınızı yapabilir, satın aldığınız Franchise isim, ürünler ve konsept ile beraber kiralama yapacağınız alanlara bu cihazları yerleştirebilirsiniz. Su, gazlı içecek, yiyecek (bisküvi, hazır sandviç) gibi gıdaların satıldığı büfe otomatları ile beraber kazançlarınızı kısa sürede “kar” oranına dönüştürmenizi sağlıyoruz. Yatırım araştırmalarını dilerseniz ücretsiz büfe otomatları bayiliği veren firmalar adı altında da ele alma şansları söz konusudur!

Girişimcileri her daim destekleyen ve onların öne çıkmasına olanak tanıyan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarı ile beraber daha fazla öne çıkan bir firma konumuna ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu çalışmalar sayesinde de büfe otomatları bayiliği veren firmalar konusunda dilediğiniz tercihi yapabilecek, alternatif firmaların tamamını gözden geçirme şanslarına ulaşabileceksiniz. Türkiye standartlarında marka değerini elden bırakmayan firmamızı hemen siz de tercih edebilir, böylelikle Franchise iş olanaklarına istinaden daha temel bilgileri ele alma şanslarına ulaşabilirsiniz.