1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Otomatlar
 3. RULOMATİK

RULOMATİK

Türkiye ve Dünya’da ulusal ve uluslar arası patent haklarına sahip ilk ve tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makinesi üreticisi Rulomatik.

Otomatlar

50000 ₺

Müracaat ve Seçim

Rulomatik başarısı büyük oranda bayilerinin üstün niteliklerine dayanır. Bu yüzden Rulomatik işletmecilerinin seçimi konusunda çok titiz davranır.

 

Bayilik süreci altı adımdan oluşur ;

 • Bayi adayının Başvuru formunun tarafımıza gelen bilgileri ile değerlendirilmesi,
 • Bayilik giriş bedeli ücretinin bayi adayı tarafından ilgili firma hesabımıza yatırılması,
 • Sözleşme tarihinin belirlenmesi, bayi adayının bayilik sözleşmesi imzalanması için talep edilen evrakları temin etmesi,
 • Rulomatik genel merkezde Bayilik Sözleşmesinin karşılıklı mutabık kalınması sonrası imzalanması,
 • Bayi eğitim programının gerçekleşmesi,
 • Rulomatik otomatik satış makinesi ve Araç / Taşıt Kurulama Havlusu ürünlerinin bayimize gönderilmesidir.

 

 • Rulomatik Bayileri Nasıl Çalışır?

  Rulomatik bayileri yurt içi pazarında; Rulomatik otomatik satış makinelerinin konuşlandıracağı akaryakıt istasyonlarına, self-servis araç yıkama noktalarına, oto yıkama alanlarına ve benzeri yerler ile ticari çalışma yöntemlerinin bir kısmı aşağıdaki gibidir;

  Bayilerimizin kendi ili veya bölgesi sınırları içerisinde en doğru çalışma yöntemine rulomatik bünyesinde bulunan analiz ve satış uzmanları ile mutabık kalınarak ortak karar alınmaktadır.

  Ürün Başına Kar Marjı ile Çalışma Yöntemi

  Rulomatik Otomatik Satış Makinesi benzinliğe, akaryakıt istasyonuna, satış otomatının konuşlanacağı lokasyon alanı seçilir, kurulumu yapılır, yer sahibine araba / taşıt kurulama havlusu ürünü başı kar marjı verilir. Otomatik satış makinesinin anahtarları yer sahibine teslim edilir, araba / taşıt kurulama havlusu ürünü tedariğini haftalık veya aylık olarak il/bölge Rulomatik bayisi yapar.

  Otomat Satışı ile Çalışma Yöntemi

  Rulomatik Otomatik Satış Makinesi tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden benzinliğe, akaryakıt istasyonuna, satış otomatının konuşlanacağı lokasyona satılır, araba / taşıt kurulama havlusu ürünü tarafında il yada bölge bayisi kendi kar marjını araba / taşıt kurulama havlusu ürünü maliyeti tutarının üzerine koyarak toptan satışını yapar.

  Kar Ortaklığı ile Çalışma Yöntemi

  Rulomatik Otomatik Satış Makinesi konuşlandırılacağı yer seçilir, kurulumu yapılır, Rulomatik satış otomatı il/bölge bayisine ait olmak suretiyle yer sahibine araba / taşıt kurulama havlusu ürünü başına kar marjı paylaşımı yapılır. İl yada bölge Rulomatik bayisi araba / taşıt kurulama havlusu ürünü tedariğini sağlar.

  Kira Bedeli ile Çalışma Yöntemi

  Rulomatik Otomatik Satış Makinesi benzinliğe, akaryakıt istasyonuna, satış otomatının konuşlanacağı lokasyon yer sahibi / yetkilisi ile aylık kira üzerinden anlaşılır. İl yada bölge bayisi aylık yer işgaliye kirasını öder fakat Rulomatik Otomatik Satış Makinesinin bütün geliri Rulomatik bayisine ait olur.

 

 

Tüm sorularınızın yanıtlarını bulabileceğiniz konusunda uzman personelimize isterseniz 444 3 869  arayarak isterseniz info@rulomatik.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Ürün Geliştirme ve Patent

Ürün fikri, proje sürecinde müşterilerimizin bir istek veya ihtiyacı, Rulomatik Ar-Ge Merkezi çalışanlarının günlük çalışmaları ya da pazarlama departmanının yaptığı pazar araştırmaları gibi çeşitli kaynaklardan geliyor. Fotorealistik çizimleri hazırlanan kavramsal tasarımın maliyet hesapları yapıldıktan sonra Rulomatik’in pazarlama, üretim, kalite gibi ilgili departmanlarıyla paylaşılıyor.. Ayrıca parçaların seri üretime uygunluğu gözden geçiriliyor. Ortaya çıkan prototip mukavemet, denge ve emniyet testlerinden geçiriliyor. Seri üretim numunesi tekrar testlerden geçirilerek; dayanıklılık, denge onaylarını alınınca ürün tescil başvurusu yapılarak, seri üretimine start veriliyor. Ürünlerin tasarım, ergonomi ve diğer teknik çözümlemeleri Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku ile korunuyor. Rulomatik’in Türkiye Patent Ensititüsü’nden alınmış üç patenti var. Bunun yanı sıra, yedi Avrupa ülkesinde faydalı model tescili yapılmış bir ürün, Türkiye’de faydalı model tescili yapılmış 7 ürün bulunmakta. Rulomatik ’in Türkiye Patent Ensititüsü’nden tescilli 8 tasarımı var. Avrupa ülkelerinde tescil edilmiş iki adet tasarımı bulunuyor. Bunların dışında halen patent, faydalı model, tasarım tescili sürmekte olan onlarca ürünümüz var.

 1. Büfe Otomatları

RULOMATİK Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

RULOMATİK Şartlar & Koşullar

 • Bir işletme sahibi olmak

RULOMATİK Fotoğraflar

Otomatlar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör