Golden Rose

1983 Yılından Bu Yana Faaliyetlerini Sürdüren Erkul Kozmetik’In Bir Markası Olan Golden Rose; Yurt Içine Ve Yurt Dışına Bayilik Veriyor.

Golden Rose Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Golden Rose bayilik ücretleri ile ilgili kesin bilgi almak için öncelikle Franchise başvuru formu doldurulmalıdır. Firma yetkilileri girişimcilere geri dönüş yapacaktır.

Golden Rose Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Golden Rose Bayilik Şartları

Golden Rose Franchise Başvuru Formunu Doldurmak
Deneyimli Ve Ticari Sicili Temiz Olmak
Marka Değerlerini Yansıtan Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı Benimsemek
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak

Golden Rose Bayilik Açıklaması

Golden Rose Bayilik Hakkında

Uygun fiyatlı, yenilikçi ve çok çeşitli ürünleri ile kadınların ilgi odağı olan Golden Rose; yurt içine ve yurt dışına bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Kozmetik sektöründe bayilik veren firmalar arasında hızla büyüyenlerden biri olan marka; 30 yıllık deneyimini ve kalitesini yatırımcılarla paylaşıyor. 

Erkul Kozmetik bünyesinde faaliyetlerine devam eden ve 7500’ü aşkın satış noktasıyla bilinirliğini arttıran Golden Rose bayilik almak isteyen girişimcilere kurumsal bir çatı altında ticari faaliyet gösterme imkanı sunuyor. 

Eyeliner, allık, göz kalemi, kaş kalemi, cilt bakım ürünleri, parfüm, saç bakım ürünleri, aksesuar, ruj çeşitleri ve fondötenler gibi çeşitli ürünleri hedef kitlesiyle buluşturmak isteyen girişimcilerin en çok ilgisini çeken kozmetik markalarından biri olan Golden Rose stant ve mağaza bayilikleri sunuyor. 

Golden Rose bayilik şartları ve Golden Rose bayilik ücretleri ile ilgili kesin bilgiye erişmek mümkün değil. Firma yetkilileri ile yapılan görüşmelerin sonucu şartlarla ilgili detaylı bilgi almak için ilk olarak franchise başvuru formunun doldurulması gerektiği vurgulanıyor. Yine de bu yazımızda Golden Rose bayilikleriile ilgili edindiğimiz genel bilgileri sizlerle paylaşacağız. 

Golden Rose Bayilik Şartları

Golden Rose franchise giriş bedeli olarak yaklaşık 7500 USD ile 10.000 USD arasında bir bedel talep ediyor. Bu bedelin karşılanması Golden Rose bayilik almak için ilk yerine getirilmesi gereken şartlar arasında yer alıyor. Marka, girişimcilerinden bu bedele ek olarak teminat mektubu da isteyebiliyor. 

Golden Rose bayilikleri yatırım ücretleri seçilen bayilik konseptine bağlı olarak farklılaşabiliyor. Golden Rose stant bayilikleri ve Golden Rose mağaza bayilikleri arasında yatırım farkı bulunuyor. 

Golden Rose bayilik almak isteyenlerin seçtikleri bayilik konsepti doğrultusunda lokasyon bulmaları gerekiyor. Stant bayilikleri için işlek AVM’lere gözünü diken firma; mağaza bayilikleri için ise hem AVM’leri, hem işlek caddeleri hem de çarşıları ilk olarak değerlendirmeye alıyor. 

Markanın öne sürdüğü bayilik şartları arasında girişimcinin nitelikleri de bulunuyor. Dinamik, mümkünse sektörel deneyimi olan, eğitimli ve personel yönetimi konusunda başarılı girişimcilerle marka uzun süreli ortaklıklar kurabiliyor. 

Golden Rose franchise şartları ve Golden Rose franchise bedelleri hakkında kapsamlı bilgi alıp marka yetkilileri ile görüşmek isteyen girişimcilerin ilk olarak Golden Rose Franchise Başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Kapsamı oldukça geniş olan bu form doldurulduktan sonra firma yetkilileri girişimcilerle irtibata geçiyor. Bu arada küçük bir hatırlatma yapmak istiyoruz; Golden Rose bayilikleri almak isteyen kadınlara ek olanaklar sunulabiliyor! 

Golden Rose Franchise Almanın Avantajları

Kozmetik bayilikleri günümüzde hiç olmadığı kadar karlı hale geldi. Kişisel bakıma önem verilmesi ve dış görünümün sosyal ilişkilerin temelini oluşturması makyaj konusunda toplumda radikal algı değişimlerine yol açtı. 

Öncelikle makyaj yapma yaşı ciddi anlamda düştü. Artık genç kızlar rimel, ruj, allık ve hatta kapatıcı sürmeden dışarı çıkmaz oldu. Bu değişimde sosyal medya ve Youtube aracılığı ile yayın yapan fenomenlerin de şüphesiz büyük etkisi oldu. Kozmetik markaları fenomenler aracılığı ile reklam yapıp hedef kitlelerini genişletmenin en pratik yollarını buldu. 

Makyaj malzemelerinin satışlarının artması ve Golden Rose markasının ürün çeşitliliğinin fazlalığı kozmetik sektöründe bayilik alma fikrinin karlılığını yükseltti. Siz de köklü, kurumsal ve satış ağı hem yurt içinde hem de yurt dışında giderek artan bir markanın temsilcisi olmak istiyorsanız Golden Rose bayilik başvurusu yapabilirsiniz. 

 

Golden Rose Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR