Kabakuş

Modern Yüzyılın Kıraathanesi

Kabakuş Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* En az 100 m2 den başlayıp 1.500 m2 ye kadar alana sahip mağazalarda, m2 birim maliyeti anahtar teslim işletme teslimi 2.500 tl + KDV şeklindedir.aylık cironun % 3 ü ciro primi olarak tahsil edilir. Malzeme tedariği merkezden sağlanır.

Kabakuş Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kabakuş Bayilik Şartları

En Az 100 M2 En Fazla 1.500 M2 Alana Sahip Yerler
Lokasyon Onayı Verilen Yerlerde Faaliyet Denetimi Desteği
Cironun %3 ü Ciro Primi Olarak Tahsil Edilir. Ayrıca Ülke Genelindeki Reklam Ve Tanıtımların Bütçesi Genel Olarak Bayilerle Oluşturulan Reklam Ve Tanıtım Fonundan Sağlanır
Yatırım İçin Bayi, Kiralık Olarak Kullanacağı Dükkan İçin En Az 3 Yıllık Kira Kontratı Yapmış Olmalı
Yatırım İçin Gerekli Olan İnşai Tadilatlar Ve Ortak Kullanım Hakkı Olan Yerler İçin, ( Branda, Havalandırma Kanalı, Baca Sistemi Vs.) Kat Maliklerinden Muvafakatname Alması Gereklidir.
Yatırım Yapılmadan Evvel, Yatırtımcı, Kullanacağı Yerin Ruhsatlandırılabilir Olduğunu Resmi Kanallardan öğrenmesi Gereklidir.

Kabakuş Bayilik Açıklaması

YATIRIM MALİYETİ ANALİZİ

KABAKUŞ olarak, yapılacak olan yatırım için minimum 100 m2 kullanım alanı olmasını gerekli görüyoruz. Maksimum büyüklük konusunda sınırlamamız bulunmamaktadır, m2 alanı büyüdükçe, KABAKUŞ KONSEPT ÜRÜNLERİ  de geniş yelpazede kendine yer bulacaktır. Ölçümler ve konsept dizaynı tasarım sonunda toplam maliyet size net bir şekilde bildirilecektir.

Yatırımınız devam ederken, diğer taraftan, KABAKUŞ yönetimi ve teknik ekibi, personel planlamanızı gözden geçirmeye başlayacaktır. Bar, Mutfak ve Servis departmanlarından ilgili arkadaşlara KABAKUŞ kriterleri gereği eğitimler verilecektir. Ürün tanıtımlarından imalatlarına, müşteri memnuniyetinden ciro artırıcı satış tekniklerine kadar  verilecek olan akademik eğitimler, siz KABAKUŞ BAYİLERİNİ son derece memnun edecek ve yola rahat çıkmanın keyfini yaşayacaksınız.

LOKASYON BELİRLEME VE DÜKKAN KİRALAMA

Yatırımcılarımızın talepleri doğrultusunda, FRANCHİSİNG yönetimi öncülüğünde, Lokasyon belirleme, boş dükkan bulma  kiralama süreçlerinde KABAKUŞ olarak doğru yatırım yapmanıza destek verilecektir.

AÇILIŞ HAZIRLIK PLANLAMASI

Dükkanınızın inşai çalışmaları çok yakından takip edilir. Yatırımın sonlandırma aşamasına gelindiğinde, KABAKUŞ, bar, mutfak ve servis yerleşim planını bizzat sahada yapılmasını sağlar, donanım ekipman ve hammadde tedarik ve yerleşkesini kontrol eder ve derhal eğitimler başlatılır. Demo işletme denemesine geçilir. KABAKUŞ FRANCİHİSİNG yönetimi, işletmenin hazır olduğunu tespit ettikten sonra kesin açılış tarihini sizlere bildirir..

Açılış esnasında, KABAKUŞ değerlendirmeler ve gözlemlemeler yapmak üzere, açılış sürecini takip eder. Gün sonunda sizlere ilk başlangıç puanlamanız verilir, böylece hangi seviyede iş başlangıcınızın olduğunu ve daha sonra hangi aşamalarda olduğunuzu grafiksel verilerle takip etme şansınız olacaktır.

 1. Tanınmışlık
 2. Eğitim
 3. Denetim
 4. Eğitim Kitabı
 5. Lokasyon seçimi
 6. Mimari proje desteği
 7. Anahtar teslim işyeri teslimi
 8. Lojistik destekler
 9. İnsan kaynakları
 10. Bilgi işlem yazılım, program ve donanım
 11. Ürün farklılığı ve düşük maliyetli kar hedefi
 12. Sürekli gelişim

Franchising anlaşmasını müteakip, işletme içinde kullanılacak tüm kurumsal dokümanlar Bayimize teslim edilecektir

Kabakuş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR