Köfteci Ramiz

1928 Yılında Başladığı Yolculuğuna Bir Dünya Markası Olma Yolunda Devam Eden Köfteci Ramiz, Izlediği Büyüme Politikası Içerisinde Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Köfteci Ramiz Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Köfteci Ramiz bayilik yatırım bedeli seçilen bayilik konsepti ve lokasyon alanına göre değişebilmektedir.

Köfteci Ramiz Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Köfteci Ramiz Bayilik Şartları

Yatırımcının Bu İşten Başka Bir İşi Bulunmaması
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Gerekli Sermayeye Sahip Olmak
Konsept Doğrultusunda Uygun Lokasyon Bulmak

Köfteci Ramiz Bayilik Açıklaması

Köfteci Ramiz Bayilik ve Franchise

 

1928 yılında gıda sektörüiçindeki faaliyetlerine başlayan Köfteci Ramiz, müşterilerine evlerinde hissedecekleri rahat bir ortamda en kaliteli ürünleri üstün bir hizmet anlayışı ile sunmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak benimseyen firma, tüm ürünlerinde ve tüm bayilerinde insan sağlığının ön planda tutulmasını temel prensip olarak kabul etmektedir. Şu anda Türkiye’de ve dünyadaki büyümesini sürdüren firma gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında, girişimcilerin en çok tercih ettiği markaların başında gelmektedir.

Köfteci Ramiz Bayilik Şartları

Köfteci Ramiz bayilik almak isteyen yatırımcıların yetkililerle bağlantı kurması gerekir. Yatırımcılar ön bilgi verildikten sonra yüz yüze görüşmeye çağrılmaktadırlar. Köfteci Ramiz, girişimcilerinin işinin başında durmasını ve başka bir işinin olmamasını talep etmektedir. Yatırımcının bayilik açmak istediği lokasyon, firmanın uzmanları tarafından incelenerek fizibilite çalışmaları tamamlanmaktadır. Eğer yatırımcının belirlediği lokasyon ile ilgili görüş olumsuz olursa, firma tarafından yatırımcıya yeni bir lokasyon önerilmektedir. Karşılıklı anlaşma sağlandığı takdirde franchising sözleşmesi imzalanarak işbirliğinin ilk adımı atılmaktadır. 

Köfteci Ramiz üç farklı konsept ile hizmet vermektedir. Karayolları Yol Restoranları, Cadde Konseptinde Açılan Restoranlar ve AVM Restoranları şeklinde yatırım fırsatları sunmaktadır. Köfteci Ramiz AVM’lerde restoran açmayı tercih ettiği takdirde, kiralamayı kendisi yapmakta

ve kiralamadan sonra bayii adayı ile alt kiralama sözleşmesi düzenlemektedir. İzmir ve İstanbul’daki AVM’lerde açılacak Köfteci Ramiz restoranları için bayilik talebi alınmamaktadır.

Köfteci Ramiz Bayilik Avantajları

Yılların deneyimini üstün kalite ve giderek geliştirdiği hizmet anlayışı ile birleştiren firma, gıda sektörünün en önemli isimleri arasında yer almaktadır. Gıda sektörüne ya da ticari hayata giriş yapacak yatırımcıların böyle köklü bir firma ile işbirliğine girmesi, rakipleri karşısında büyük bir avantaj edinmesini sağlayacaktır. Firmanın yeni bir işletmede karşılaşılabilecek tüm sorunlara hazır ve bunların çözümleri konusunda deneyimli bir ekibe sahip olması, yeni işletmelerin kuruluşundan itibaren sorunsuz olarak hizmet vermesini sağlayacaktır. Türk damak tadına hitap eden lezzetleri sayesinde geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Köfteci Ramiz her geçen gün daha da fazla müşteriye hizmet vermekte, böylelikle yatırımcılarının kısa sürede kara geçen bir işletmenin sahibi olmasına olanak tanımaktadır. 

Köfteci Ramiz Bayilik Destekleri

Açılacak olan restoranlar için uygulanacak olan projeler firmanın mimarları tarafından çizilmektedir. İnşaat sürecinde yatırımcı dilerse kendi tercih ettiği firma ile çalışabilmektedir. Bu durumda, süreç firmanın mimarları ve operasyon ekibi tarafından denetlenmektedir. Şube açılışı öncesinde girişimcilere eğitim desteği de verilmektedir. Açılacak restoranda görev alacak personel, firmanın Akhisar’daki merkezinde profesyonel bir eğitime tabi tutulmaktadır. Eğitimi personelin yanı sıra işin başında duracak yatırımcının da alması talep edilmektedir. Açılış ile birlikte firmanın operasyon ekibi açılış sürecinin yönlendirilmesi ve standart düzenin oturtulmasında yatırımcıya destek olmaktadır.  Şubeler Köfteci Ramiz’in operasyon ekibi tarafından düzenli aralıklarla ziyaret edilmekte ve denetlenmektedir. Yapılan değerlendirmeler sonucunda her şubenin ihtiyaçları, satış hedefleri belirlenmekte ve uygun görüldüğü takdirde verilmesi gereken eğitimler planlanmaktadır.

Gıda sektöründe bayili kalmak istiyorsanız, Köfteci Ramiz’in deneyimlerinden yararlanarak ticari hayata adım atmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Köfteci Ramiz bayilik süreçleri ve Köfteci Ramiz bayilik şartları ile ilgili hazırladığımız bu yazımızda yatırımlarınızı şekillendirecek önemli bilgilere ulaşabilirsiniz

Köfteci Ramiz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR