Bellona Mobilya

1997 Yılından Bu Yana Mobilya Sektörünün Öncü Firmaları Arasında Bulunan Bellona; 745’Ten Fazla Bayisi Ile Türkiye Genelinde Büyümeye Devam Ediyor.

Bellona Mobilya Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Bellona bayilik almak için gereken toplam yatırım bütçesi 500 bin TL dolaylarındadır. Yatırım bedeli işletmenin metrekare cinsinden alanına ve bulunduğu ile göre değişiklik gösterebilir.

Bellona Mobilya Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bellona Mobilya Bayilik Şartları

Mağaza Alanına Göre Değişebilen Toplam Yatırım Bedeline Sahip Olmak
Sektörel Deneyimi Bulunmak
Uygun Kriterlerde Dükkan Bulmak
Kaliteli Hizmet Anlayışını Benimsemek

Bellona Mobilya Bayilik Açıklaması

Bellona Mobilya Bayilik

Türkiye’nin en önde gelen mobilya markaları arasında gösterilen Bellona; Boytaş Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş firmasının iştirakidir. Her ne kadar Bellona 1997 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürse de; sürecin arkasında 1957 yılında ticari faaliyetlerini başlatan Boytaş firması bulunmaktadır. 

Onlarca yılın deneyimini; kalite ve tasarımın gücüyle birleştiren Bellona bayilik veren firmalar arasında en çok talep görenlerden biridir. Panel mobilya, yatak, ev tekstil ürünleri ve oturma grupları ürünlerinde dünya sıralamasında ilk 5 arasına girmeyi başaran Bellona; geniş bayilik ağının sayesinde satışlarını arttırmaktadır. 

Ürün kalite standartları doğrultusunda üretimlerini gerçekleştiren Bellona markasının ürünleri 39 ülkeye ihraç edilmektedir. Mobilya sektöründe tasarımın önem kazanması ve kalitenin lüks olmaktan çıkması ile marka değeri yükselen Bellona bayilik ilanlarını takip eden girişimcilerin hayallerini süslemektedir. 

Oturma odaları, yemek odaları, yatak odaları, yatak ve baza, ev tekstili, halı, bahçe mobilyası, aksesuarlar, genç ve bebek odaları gibi tüm evin mobilya ihtiyacını karşılamaya yönelik belirlenen ürün yelpazesi Bellona markasının özellikle yeni evlenecek çiftler tarafından çok tercih edilmesine yol açmaktadır. Yeni evleneceklere ve evini yenileyeceklere yönelik düzenlenen kampanyalar sayesinde de satışlarını arttıran Bellona; başarılı bir pazarlama stratejisi uygulamaktadır. Marka bilinirliği hali hazırda yüksekken dahi reklam çalışmalarına ara vermeden devam eden marka; Bellona Mobilya bayilik alan girişimcilerin kazançlarını arttırmaktadır. 

Bellona Bayilik Şartları

Bellona marka bilinirliği çok yüksek olan ve Türkiye mobilya sektörünün devleri arasında yer alan bir markadır. Bellona bayilik şartlarının ilki gerekli yatırım bütçesine sahip olunmasıdır. Toplam yatırım tutarı; Bellona ürünlerinin satılacağı mağazanın metrekaresine göre değişiklik gösterse de Bellona bayilik ücretlerinin; franchise isim bedeli ve yatırım maliyeti dahil olmak üzere ortalama 500 bin TL olduğu düşünülmektedir. Ancak mağazanın bulunduğu bölge, il ve ilçe gibi değişkenler de toplam yatırım bedelinde değişiklik yaratabilmektedir. 

Bellona bayilik almak isteyen girişimcilerin bulacağı mağazanın konumu de Bellona yetkilileri tarafından titizlikle incelenir. İşlek caddelerde; araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu konumlarda bulunan mağazalar yetkililerin onayından geçebilir. 

Bellona marka imajını önemseyen ve marka bilinirliğini yüksek tutmak adına sürekli yatırım yapan bir markadır. Müşteri sadakatine önem veren Bellona; haliyle bayilik almak isteyen yatırımcılarından da aynı hassasiyeti beklemektedir. Müşteri memnuniyeti odağında hizmet veren; müşterilere kapsamlı destekler sunan; müşterilerden satış sonrası gelen soruları yanıtlayan girişimciler Bellona markasını temsil etme hakkına sahip olabilirler. Firmanın vizyonunu benimsemeyen girişimciler ile firma yetkilileri; Bellona bayilik sözleşmesi imzalamama hakkını saklı tutar. 

Bellona Bayilik Almanın Avantajları 

Mobilya sektöründe bayilik almayı düşünen girişimcilerin ilgisini çeken Bellona; yüksek marka bilinirliği sayesinde geniş bir hedef kitleye hitap etmektedir. Ürün çeşitliliği, ürünlerinin kalitesi ve özgünlüğü markanın memnun müşterilerinin sayısını arttırmaktadır. Müşteri sadakati kazanmayı başaran ender firmalardan biri olması da Bellona bayiliklerinin karlılığını arttırmaktadır. 

Bellona bayilerinin en büyük avantajı firmanın deneyimi, kaliteli ürünleri ve bayileri için sunduğu desteklerdir. Bölge koruması, reklam, pazarlama, eğitim ve personel desteklerini sunan; üretim standartlarını sürekli iyileştiren; yeni koleksiyonları ile büyük beğeni toplayan Bellona; bayilik alan girişimcilerin yatırım riskini minimize etmektedir. 

Doğru pazar araştırılması yapıldığında ve stratejik bir lokasyon bulunduğunda Bellona bayilik yatırımları kısa sürede amorti edilebilir. Siz de Bellona bayilik alarak yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız Bellona bayilik başvurusu yaparak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. 

Bellona Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR