Komegene

2003 Yılında İstanbul’da Başladığı Üretimi Sonucunda Kısa Sürede Ülke Geneline Yayılan Komagene Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Komegene Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Markamızın yatırım maliyeti 20.000 – 45.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Komegene Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Komegene Bayilik Şartları

Marka Değerleri İle Uyumlu Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Marka Kriterlerini Karşılayan Bir İşletme Bulmak
Bayilik Bütçesine Sahip Olmak

Komegene Bayilik Açıklaması

Komagene Bayilik

Komagene çiğ köfte sektöründe dünya markası olma hedefi ile yola çıkmış olup 16 yıldır çiğköftenin eşsiz lezzetini müşterileri ile buluşturuyor. Ülke genelinde binden fazla şubemiz ve yurtdışında da 8 farklı ülkedeki şubelerimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için lezzet ve kalite standartlarımızı korumaya ve gıda sektörü bayilik almak isteyen girişimcilerimizden gelen talepleri titizlikle değerlendirmeye özen gösteriyoruz. Marka olarak bayilik alan girişimcilerimiz ile olan iş ortaklığımıza büyük önem veriyoruz. Türkiye’deki çiğ köfte pazarında lider durumda olarak bayilik vererek büyümemizi sürdürüyor ve düşük yatırım maliyetimiz ile yatırımın hızlı geri dönüşüne imkan sağlayan bayilik sistemimiz sayesinde yatırımcılardan en çok talep gören markalar arasında üst sıralarda yer alıyoruz.

Komagene Bayilik Şartları

Komagene bayilik almak isteyen girişimcilerimizin ihtiyaç duyduğu yatırım bedeli 20.000 TL – 45.000 TL arasında değişiyor. Ayrıca bayilik alan girişimcilerimizin cirolarından pay almıyoruz. Komagene bayilik almak isteyen girişimcilerimizden; işlerinin başında durmalarını, markamız kurallarına uymalarını, ödemelerini aksatmamalarını, franchise sisteminin sınırları dahilinde hareket edebilmelerini istiyoruz. 

Açılacak olan cadde mağazalarının yaya trafiğinin olduğu işlek ve araç trafiğinin yoğun olup trafiğin durmaya izin verdiği yerlerde açılmasını talep ediyoruz. Komagene bayilik almak isteyen girişimcilerimiz mağazalarını alışveriş merkezlerinde açmayı da tercih edebiliyorlar. Alışveriş merkezlerinde açılmak istenen mağazalarımız için başvuruları genelde adaylarımız yapmakla birlikte alışveriş merkezi ile irtibat kurulması konusunda yardımcı olabiliyoruz. Markamızın ana ürünü ve ağırlıklı satış, çiğ köfte ve dürümden oluşup bayilerimiz paket satışı da yapabiliyorlar. O nedenle işletme lokasyonunun seçimi sırasında paket satış potansiyeline de dikkat edilmesini öneriyoruz. Komagene bayilik alacak girişimcilerimizin mağazalarının görünürlüğüne, tabelanın ve vitrinin uzaktan fark edilir olmasına özen göstermelerini bekliyoruz. Ayrıca seçilen mağazaların büyüklüğünün, altyapı tesisatlarının, tavan yüksekliğinin, kaldırım yüksekliğinin, otopark imkanı gibi fiziksel koşullarının uygunluğunun önemini de hatırlatmak istiyoruz. Bunun yanı sıra eğer dükkan kira ise kira kontratının uzun vadeli olmasını tercih ediyoruz. 

Komagene Bayilik Avantajları

Komagene bayilik alan girişimcilerimiz seçilmiş bir lokasyonda markamızın kalitesi ve güvencesinden yararlanarak bir iş sahibi olabiliyor, alanında uzman ekibimizin verdikleri eğitimler sayesinde kısa sürede işlerine hakim bir şekilde hizmet vermeye başlayabiliyorlar.

Marka bilinirliğimizin yüksek olması sayesinde markamızdan bayilik alan girişimcilerimizin müşterileri markamızı tanıyorlar ve işletmenin açıldığı ilk günden itibaren bayimizi tercih etmeye başlıyorlar. İşletmenin açılmasından önce bayilerimize neyi nasıl satacakları ve en çok nasıl kazanabilecekleri konusunda paylaşımlarda bulunuyoruz. Eğitim ve denetim faaliyetlerimizi kesintisiz sürdürüyor, işletmelerimizi sürekli reklam ve kampanyalarımızla destekliyoruz. Böylece bayilik alan girişimcilerimiz tedarik ve pazarlama süreçlerini merkezi ekibimize bırakabiliyor, kendileri de işletmelerinin yönetimine ve satış faaliyetlerine odaklanabiliyorlar. 

Komagene bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinin açılışını bir kampanya ile duyuruyor böylece başlangıçta yapacakları ciroyu artırmalarını sağlıyoruz. Komagene olarak bayilik alan girişimcilerimize yüksek karlılığı ile düşük yatırım maliyetlerini çok kısa sürede çıkarma imkanı veren bir iş olanağı sunuyoruz.

Komagene Bayilik Destekleri

Komagene bayilik alan girişimcilerimize sağladığımız sürekli reklam faaliyetleri sayesinde çiğköfte denilince akla gelen ilk marka olarak satışlarının artırılmasına katkıda bulunuyoruz. En yüksek kazancı sağlamalarını sağlayacak lokasyonun seçilmesi ve en uygun koşullar ile kiralanması konusunda deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Dükkanların dekorasyonu deneyimli mimari ekibimiz aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Katılım fonu ile oluşan reklam bütçemizi en etkin şekilde yönetiyor ve tüm bayilerimizin fayda sağlayacağı reklamları ve promosyonları gerçekleştiriyoruz. Komagene bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinin açılış kampanyalarını yürütüyor, ürün tanıtımının yapılması ve ikram olarak dağıtılması için kendilerine ücretsiz ürün temin ediyoruz. Yaptığımız sürekli denetimler ve sağladığımız düzenli desteklerle tüm işletmelerimizin verimliliğinin artırılmasını hedefliyoruz. Sağladığımız eğitim olanakları sayesinde hem franchise alan girişimcilerimizin hem de söz konusu işletmelerde görev alan personelin performansını artırıyor; işletmelerimizin hizmet kalitesini en üst noktaya taşımayı hedefliyoruz. 

Komagene bayilik alan girişimcilerimiz ile bayilik sözleşmesinin imzalanması ile birlikte lokasyon marka yetkililerimizce inceleniyor. Yer onaylandıktan sonra kiralama yapılıyor. Ardından proje ve inşaat aşaması başlatılıyor. Yatırımcılarımız markamız standartlarına ve prosedürlerine uymak koşulu ile mağazalarını kendi imkanları dahilinde yaptırmayı tercih edebiliyorlar. Bayilik alan girişimcilerimizin işletmeleri için tadilat, dekorasyon ve ekipman tedariki süreçleri yaklaşık olarak 2 – 4 hafta arasında değişiklik gösteriyor. İşletmelerimizin markamızdan mal alımı kesin sipariş ve ön ödeme ile gerçekleşiyor. Siparişi takip eden ikinci gün işletmeye ürünleri teslim ediyoruz. Ürünlerimizi üretim tesislerinde üretip vakumluyor; +4 derece soğutmalı araçlar ile tek merkezden sevkini gerçekleştiriyoruz. Şehir dışında bulunan  bayilerimizin lokasyonuna göre değişiklik gösterse de ürünlerini genelde haftada 2 ya da 3 kez kendi araçlarımızla ya da çalıştığımız lojistik firmaları aracılığı ile gönderiyoruz. Komagene bayilik alan girişimcilerimiz mağazalarında çalışacak personeli kendileri bulmakla birlikte personelin eğitimini İstanbul’daki merkezimizde ya da bölge müdürlüklerimizde gerçekleştiriyoruz.

Komegene Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR