The Play Barn

The Play Barn Bayilik Açıklaması

The Play Barn Bayilik

The Play Barn Bayilik Hakkında : The Play Barn Türkiye'deki ilk ve tek saatlik bazda ücretlendirilmiş oyun işletim sisteminin markasıdır. Sistem; İlk Adım Çocuk Oyunları Ltd. Şti. tarafından İngiliz Mr. Play U.K. Firması'nın Türkiye ve K.K.T.C. temsilciliği (Caroline Koç tarafından) alınmak suretiyle başlamış ve Türkiye'nin sosyo-ekonomik yapısı çerçevesinde geliştirilmiştir.

The Play Barn Bayilik ve Bayilik Hakkında2003 yılında tüm haklarını Esin Uzunoğlu'nun devraldığı The Play Barn, bir çocuk yuvası değildir. Oyun merkezli çocuk eğitiminde Amerika ve Avrupa'da çok yerleşmiş bir sistemin Türkiye'deki ilk ve tek uygulayıcısıdır. Yurtdışında çok yaygın olan indoor soft play sisteminin asıl hedefi; Türk aile yaşantısına katkı sağlanması, Türk çocuklarına ve ailelere çağdaş, sosyal ortamlar kazandırarak Türkiye genelinde bayilik verilmek suretiyle yaygınlaştırılmasıdır. Hedefi Türkiye genelinde 100 bayi açmaktır. Saatlik oyun eğlence emanet sistemi 5846 sayılı Kültür ve Sanat Eserleri Yasasınca koruma altındadır. Bu sistem kanunen The Play Ban Markası dışında kullanılamaz.

KONSEPTLERİMİZ The Play Barn KONSEPT 1 The Play Barn (Dükkan Konumlu Giriş Katı) Minimum 350 m2 kapalı alan gerekir. Yeni açılacak şube şehir merkezi ve arterler üzerinde olmalıdır. Otopark hizmeti şart olmakla birlikte açık alanlar opsiyoneldir. 

The Play Barn KONSEPT 2 The Play Barn (Müstakil) Minimum 450 m2 kapalı alan, 100 m2 açık alan olmalıdır. Otopark ve kolay ulaşım şarttır. 

The Play Barn KONSEPT 3 The Play Barn (Alışveriş Merkezi) Minimum 200 m2 bir alan gerekir.

The Play Barn KONSEPT 4The Play Barn (Çiftlik) Yurt dışında örneğine sıkça rastlanan konsept için metrekare ve alan sınırlaması yoktur. Tarla veya arazi üzerinde prefabrik olarak da uygulanabilir.

The Play Barn ve Firma Hakkında Bilgi

The Play Barn Türkiye'deki ilk ve tek saatlik oyun/eğlence/emanet işletim sisteminin Kültür bakanlığından tescilli markasıdır. 2000 yılında İstanbul'da İngiliz Mr. Play U.K. Firmasının Türkiye ve K.K.T.C. temsilciliği (Caroline Koç tarafından) alınmak suretiyle başlamış Özellikle İrlanda İskoçya ve Amerika da çok yaygın olan sistem Türkiye'nin sosyo-ekonomik yapısı çerçevesinde geliştirilmiştir. The Play Barn, bir çocuk yuvası veya kreş değildir.

The Play Barn çocuklar için sınırların kuralların olmadığı uluslararası kültürlerin kaynaştığı özgür, eğlenceli, aile hayatını kolaylaştıran bir çözüm ortağıdır. Hedef kitle 0-12 yaş arası çocuklar ve ailelerdir. 3 yaş üzeri çocuklarınızı Spontane bir şekilde The Play Barn a emanet ederek kendinize Sinema, kuaför, toplantı vs için özgür zamanlar yaratabilirsiniz. 

The Play Barn sisteminde çocuk önceden kayıt yaptırmaksızın günün istediği saati gelir ,kaydı alınır dilediği kadar kalır ve kaldığı süre kadar ücret öder. Bunun dışında doğumgünü organizasyonları, aylık oyun grupları, anne-bebek grupları, gezi, kurslar ve istediğiniz mekanlarda çocuklarınıza özel organizasyonlar düzenlenir. Bununla birlikte The Play Barn bünyesinde çocuklar dışında büyüklere yönelik hizmetler de vardır.

Catering olanağından yararlanıp konuklarını ağırlamaktan ve kablosuz (wireless) internet hizmeti ile ofisini The Play Barn'a taşımaya, tüm aktiviteler sırasında da kapalı devre kamera sistemi ile çocuğunu izlemeye varıncaya dek her şey ince detayları ile düşünülmüş ve profesyonel olarak birimlere ayrılmıştır. The Play Barn indoor soft play, bahçe oyun alanı, resepsiyon, mini mağaza, cafeler, aktivite odası, parti odaları, mini sinema, mini berber gibi bölümlerden oluşmaktadır. 

The Play Barn Türkiye genelinde Franchising sistemi ile büyümektedir.

The Play Barn Bayilik Başvurusu

The Play Barn Bayilik, The Play Barn Bayilik Şartları hakkında bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki irtibat numaralarından firma ile iletişime geçebilirler.

 

The Play Barn Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR