100 Bin ₺ Sermaye İle Ne İş Yapılır Diyenler İçin Bayilik Fikirleri

Son Güncellenme: Fri May 2024 06:34

100 bin ₺ sermaye sahibi ve iş fikri arayan girişimciler için bayilik veren firmalar arasından derlenmiş 100 bin ₺ bütçeli teklifler.

100 Bin ₺ Sermaye İle Ne İş Yapılır Diyenler İçin Bayilik Fikirleri
Enes Öksüz admin

100 bin ₺ sermaye ile yatırım yapmak isteyen girişimciler iş fikirlerinden oluşan bir liste hazırladık. BayilikListesi olarak hemen aşağıda bulabileceğiniz listede "100 bin ₺ ile ne iş yapılır?"  sorusuna 100 bin tl ye bayilik veren firmalar arasından yapılmış bir liste ile cevap arıyoruz. 

Diğer bütçe seçenekleri için bakınız:

100 Bin ₺ Sermaye İle Bayilik Veren Firmalar

Yüz bin ₺ ile yatırım yapmak isteyenler için franchise önemli bir seçenek. Bu listede çeşitli sektörlerden derlediğimiz kısa bir liste bulacaksınız. Her bayilik önerisi ile o bayilik ilanına yönlendirilmiş bir link de mevcuttur. İlginizi çeken bayilik teklifinde bulunan link ile o bayilik ilanına ait sayfada daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. 

1. CleanLux Bayilik↗️

CleanLux Bayilik

CleanLux ile kuru temizleme sektöründe bayilik fırsatını değerlendirebilirsiniz. Electrolux işbirliği ile kurulan Türkiye’nin ilk Woolmark onaylı ekolojik giysi temizleme tesisidir. Tesislerde; electrolux patentli lagoon® advanced care ıslak temizleme (wet cleaning) sistemini kullanılmaktadır. Bu yeni nesil ıslak temizleme sistemi sayesinde müşterilerimize %100 doğal ve çevreci bir temizleme hizmeti sunulmaktadır.

CleanLux bayiliği için aşağıdaki şartları sağlamanız gerekmektedir. 

 • En az 60 m2 alanına sahip olmanız gerekmektedir.
 • İş yerinizin başında durmanız gerekmektedir.
 • İşletmeniz için hizmet alanında yerel reklamlar yapmanız gerekmektedir.
 • Cleanlux hizmetlerinin asgari şartlarını sağlamanız gerekmektedir.

2. AutoExper Bayilik ↗️

AutoExper Bayilik

Autoexper bayilik sistemi ile şube yapılanmasına devam ediyor. Bu kapsamda hazırlanan kampanya da sizlere sadece kurulum maliyeti karşılığında bayilik fırsatı sunuyor. Belirli sayıda şube kurulumuna özel bu kampanya da franchise bedeli, marka kullanım bedeli ve cirodan pay gibi yaptırımlar talep edilmiiyor. Şube kurulumunda anahtar teslim sistem uygulanmakta, şubenin ihtiyacı olan tüm ekipmanlar bu bedel karşılığında eksiksiz olarak Autoexper tarafından kurulmaktadır.

AutoExper bayisi olduğunda aşağıdaki imkanlardan faydalanabileceksiniz:

 • Detaylı Personel Eğitimi : Autoexper şubesinde görev alacak personele genel merkezimizde detaylı eğitim verilerek uzman personel seviyesine ulaştırılmaktadır.

 • Autoexper Güvence Sistemi : Autoexper şubelerinin vermiş olduğu tüm ekspertiz raporları Autoexper güvence sistemi kapsamındadır. Bu sistemde müşteri ve şube mağduriyeti önlenmektedir.

 • Online Raporlama Programı : Tüm raporlarımız Autoexper online raporlama programı ile hazırlanmaktadır. Bu program sayesinde tüm raporlarımız kayıt altında tutulmaktadır.

 • Müşteri Hizmetleri Hattı : Randevu, online ekspertiz, adres tarifi, müşteri şikayetleri gibi konular müşteri hizmetleri tarafından yönetilmekte olup şubenin tamamen işine odaklanması sağlanmaktadır.

 • Reklam ve Tanıtım Desteği : Autoexper her şubeye özel web sitesi hazırlayarak sürekli internet reklamları yayınlamaktadır. Bu reklamlar sayesinde şubemiz internette ön plana çıkarak müşteri yoğunluğunun artması sağlanmaktadır.

 • Online Ekspertiz Hizmeti : Autoexper şubeleri, online ekspertiz hizmeti sayesinde farklı şehirlerdeki müşterilerine gelmeden oto ekspertiz hizmeti verme imkanı sunuyor.

 • Teknik Destek Hizmeti : Autoexper şubelerine test esnasında karşılaştıkları sorunlarla ilgili kesintisiz teknik destek hizmeti sunmaktadır.

 • Şube İhtiyaçları Gönderimi : Autoexper, şubelerine personel kıyafeti, cepli dosya, talep formu, broşür, kartvizit ve müşteri promosyonları gibi ürünlerin düzenli olarak gönderimini yapmaktadır.

3. Bücürük Bayilik ↗️

Bücürük Bayilik

Çocuk ve bebek giyim bayilikleri muhtemelen her girişimci için mantıklı bir teklif. Bücürük markasının daha önce iflas ile sonuçlanan ticari hayatı 2017 yılında yeni bir yatırımla tekrar başladı. Bu açıdan büyük bir fırsat olarak görülebilir. Bebek giyimi hızlı tüketimin en güzel örneklerinden biridir.

Önerilen İçerik: Bebek ve Çocuk Ürünleri İçin Bayilikler Yatırımcıların Yüzünü Güldürüyor

Özellikle 0-3 yaş arası bebeklerin çok hızlı büyüdüğü göz önünde bulundurulduğu zaman ailelerin bu giyim ürünlerini çok sık satın aldıklarını rahatlıkla düşünebilirsiniz. Yeni doğan bir bebeğin günlük ortalama olarak 4-5 kez kıyafetinin değiştiği ve ortalama 1 aylık dilimlerde bebeklerin bedenlerinin büyüdüğü düşünüldüğü zaman kaliteli, sağlıklı ve pratik bebek giyim ürünlerinin yüksek oranda talep gördüğünden emin olabilirsiniz. Özellikle marka bilinirliği yüksek, ailelerin her zaman güvenle tercih edebileceği ürünlerin yer aldığı mağazalardan birisine sahip olmak istiyorsanız mutlaka bebek giyim bayilikleri üzerine bir araştırma yapmalısınız.

İnsanların seçici davrandığı sektörlerde marka bilinirliği yaratmak her zaman daha zordur. Bebek giyimi de tıpkı gıda sektöründe olduğu gibi insanların tercihlerini yaparken hassas ve seçici davrandığı sektörlerden birisidir. Kârlılık oranı oldukça yüksek olan bir sektör olsa da güven kazanmanın zorluğu bir alan.

4. Burgerye Bayilik↗️

Burgerye Bayilik

Fastfood bayilikleri, hedef kitle olarak genç nesili hedefleyen her girişimcinin listesinde var. Bu açıdan bakıldığında da iş fikri olarak hamburger bayilikleri göz ardı edilemez. Ayrıca Türk insanın kırmızı et konusundaki hassasiyeti de bu sektöre kıymet katmak.

100 bin ₺ bütçeniz için günlük nakit tahsilat yapacağınız, işletmenizin sıcak para ile döneceği bir girişim düşünüyorsanız bu fastfood sektörü mantıklı olabilir. 

Fast food fikirler hızlı bir şekilde yayıldığından dolayı yatırımcıların dikkatini başarılı bir şekilde çekmektedir. Bu fikirleri oluşturma ve sunma şekliniz iş fikrinizin güçlenmesinde etkili olur. Doğru adımları yenilikçi fikirler eşliğinde attığınız zaman her şekilde daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Yemek kültürü sürekli gelişen ve etkisini arttıran bir kültür olarak dünya üzerinde hızla yayılabiliyor. Artık Japonya’da popüler olan bir yemeği Türkiye’de bulmak için yıllarca beklemeye ya da Japonya’dan bir tanıdığın getirmesine gerek kalmıyor. Önemli olan bu kadar hızlı yayılan fikirleri doğru bir şekilde analiz ederek piyasaya sunmak oluyor. Fast food yemekler aslında bilinen lezzetler olmak zorunda değil.

Önerilen İçerik: Fast Food Üzerine Doğan İş Fikirlerini Hızı ile Değil Kalitesiyle Öne Çıkarın

5. Soften Mobilya Bayilik↗️

Soften Mobilya Bayilik

Özellikle 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yapılan kayyum atamaları ile mobilya sektöründe kartlar yeniden dağıtıldı. Mobilya sektöründe oluşan açık bayilik sistemi ile kapanması mümkün ve fırsatlar barındırıyor. 

Mobilya sektörünün devleri arasında bulunan bazı markaların darbe girişimini gerçekleştiren kesim ile yakın ilişkilerinin olduğu tespit edilmiş ve bu markalara olan güven azalmıştır. Ülke çapında bayilikleri olan, adları bilinen ve markaları kalite ile özdeşleşen bu firmalar 15 Temmuz gecesinden sonra karanlık bir döneme girmişlerdir.

Türk halkı unutmaz ve tepkisini çok net bir şekilde dile getirir. Bunun örnekleri de tarihte çok sık görülmüştür. Örneğin 1999 yılında İtalyan markalara verilen tepkiyi ve hatta turizme yansıyan bu karşı duruşu çoğumuz hatırlarız. Milli birlik ve bütünlük söz konusu olduğu zaman Türk halkı gereken tutumu sergiler. 

Soften Mobilya ile oluşan pazardan pay alabilirsiniz. 

6. Adalılar Kuruyemiş Bayilik↗️

Adalılar Bayilik

Büfeler, marketler, bakkallar gibi perakendecilere hakim bir pazarlama ağına sahipseniz Adalılar Kuruyemiş bayiliği sizin için doğru bir yatırım olabilir. Mevcut sermayeniz ile yapacağınız dağıtım yatırımı ile Adalılar Kuruyemiş markasının dağıtım organizasyonu üzerinde bayilik haklarına sahip olabilirsiniz.

Geniş bir ürün yelpazesi, yemiş çeşitleri ve ürün kalitesi ile Adalılar perakende zincirinde satış ağına sahip her girişimci için mantıklı bir yatırım olabilir. 

Adalılar Hakkında:1992 yılında kuruyemiş üretimine başlayan ADALILAR KURUYEMİŞ GIDA SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ inovative tarafı ve deneyimli kadrosu ile Türkiye ve dünyada kuruyemiş kültürünün gelişmesine öncülük etmektedir.
1992 yılında hizmete giren ilk fabrika satış mağazasına zaman içerisinde yenilerini ekleyen firmamız; 2012 itibari ile 12.000 m2 alan üzerinde kurmuş olduğu 6.000 m2 yeni üretim tesisleri ile "DALINDAN" felsefesini benimseyerek TANEM markasının kalitesini; 7 ayrı fabrika satış mağazasında bilinçli tüketicinin hizmetine ilk elden sunmanın ötesinde Türkiye ve Dünya pazarında her yaştan tüketicinin beğenesine sunmak için mevcut sektörel birikimlerine her geçen gün bir yenisini ekleyerek Sakarya - Adapazarında ki üretim tesislerinde günlük 800.000 paketleme kapasitesi ile üretimine devam etmektedir.
Marka bilinirliğini ve kaliteye hizmeti misyon haline getiren firmamız; yüksek teknoloji makina parkuru ile Ayçekirdeği, Yerfıstığı, Badem, Fındık vb. kuruyemiş ürünlerini ilk günkü tazeliğinde, Tanem, Freezo, Afilli ve Samiri markaları ile sadece Türkiye'de değil Afrika'dan Balkanlar'a Avrupa'dan Orta Doğu'ya kadar dış pazarda da geniş bir satış ağında sergilemektedir.

7. Lets Fit Bayilik↗️

LetFit Bayilik

LetsFit Franchise sisteminde bağımsız olursunuz ancak yalnız hissetmezsiniz. Hem sağlıklı bir toplum oluşturmaya katkı sağlamanın sosyal tatminini yaşarsınız hem de kazanırsınız. Kendi işinizin sahibi ve yöneticisi olursunuz. Sağlık sektöründeki en yeni gelişmeleri yakından takip edebilir ve aynı zamanda uygularsınız. Lets Fit kurulum aşamasından büyüme aşamasına kadar her adımınızda size yardımcı olur, tecrübesiyle sizi yönlendirir, imkanlarından faydalandırır. Birlikte iş yapmanın, para kazanmanın ve sağlıklı olmanın keyfini yaşarsınız.

 • Yeni Nesil Teknoloji: LetsFit stüdyolarında kullanılan sistemler yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilmiştir ve kullanıcı dostudur.
 • Düşük Yatırım Maliyeti: LetsFit düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve Pazar payı son derece yüksek dinamik  bir iş modelidir.
 • Kablosuz Kullanım: LetsFit stüdyolarında kullanılan sistemler kablosuz ve yeni nesil teknoloji ile üretilmiştir, Wireless RF teknolojisini kullanan bu sistemler , kullanıcıya hareket özgürlüğü sağlarlar.
 • Çoklu Kullanıcı Desteği: AQ8 Wireless Multiuser Ems Sistemi, aynı anda 8 kullanıcıya kadar bağlanma imkanı sağlar. Bu sayede yapılan grup dersleri ile daha fazla kişiye hizmet verilebilir.
 • Kolay Uygulama: LetsFit stüdyolarında kullanılan sistemler kullanıcı dostudur. Verilen eğitimler sonrası sistemlerin kullanımı son derece pratiktir. Sistemler de bulunan  dokunmatik ekran ve Türkçe ara yüzler kullanım  kolaylığı  sağlar.
 • Hijyen: LetsFit stüdyolarında kullanılan kıyafetler kişiye özeldir. Her üye kendi dolabını ve kendine ait olan banyoyu kullanır. Banyolarda kendine özel şampuan, duş jeli, deodorant gibi ürünleri üyelerin hizmetine sunulur. Banyolar ve spor ekipmanları her spor seansı sonrası temizlenerek hijyenik hale getirilir.
 • Sektör Tecrübesi Gerektirmez: LetsFit iş modelinde daha önce benzer bir iş yapmış olma şartı aranmaz. Sektör tecrübesinin ve yöneticilik becerilerinin aktarıldığı eğitimler ile kendi işinizin sahibi olmanıza destek olunur.
 • Topluma Değer Katan Bir İş: LetsFit iş modeli ile aynı zamanda sağlıklı bir toplum oluşumuna katkıda bulunursunuz.
 • Sürekli Destek: LetFit Franchise modelinde kurulum ve büyüme aşamasında eğitim, materyal, reklam-pazarlama, İnsan Kaynakları gibi konularda sürekli desteklenerek güçlü bir markanın parçası olduğunuzu sürekli hissedersiniz.
İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler