Maksimum 5 Bin TL’ye Hangi Bayilikleri Alabilirsiniz?

Son Güncellenme: Tue Mar 2024 01:35

Kendi işinizi kurmak düşündüğünüzden daha kolay! Maksimum 5000 TL’ye bayilik alınmaz demeyin, işte alternatifleriniz…

Maksimum 5 Bin TL’ye Hangi Bayilikleri Alabilirsiniz?
Enes Öksüz admin

Çoğumuz kendi işimizin sahibi olmak isteriz, üstelik hali hazırda oturmuş bir düzene devam etmenin avantajlarını yaşamanın da hayalini kurarız. Kimi zaman cesaretimizin kimi zaman da sermayemizin azlığı nedeniyle ilk adımı bir türlü atamayız. Bu yazımızda maksimum 5 bin TL’ye açılabilecek bayilikleri bulabilirsiniz. Size en çok hitap eden ve kâr edebileceğinizi düşündüğünüz seçenekle hayatınızı değiştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bayilik veren firmalar arasından seçilmiş beş bin lira bütçe ile kurulabilecek iş seçenekleri hemen aşağıda. 

Şarjbox; Para Atmalı Masaüstü Şarj Cihazları Bayiliği

Toplumsal olarak teknolojiye bağımlılığımız arttı; bilgisayarlarımız, tabletlerimiz ve özellikle de cep telefonlarımız olmadan yaşayamaz hale geldik. Cep telefonlarımızın şarjı uyarı verdiğinde ve o sırada dışardaysak ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Aramasını beklediğimiz kişiler tarafından ulaşılamamak, potansiyel bir müşteriye yanıt verememek, mailleri kontrol edememek ve hatta sosyal medya ile bağlantıları koparmak en büyük kabuslarımız arasında yer alıyor. Bu nedenle Sarjbox bayiliği giderek daha kazançlı hale geliyor.

Reklam, pazarlama ve eğitim desteği veren Şarjbox firması bayilerine bölge koruması sunuyor. Türkiye genelinde bayilik alınabiliyor üstelik gerekli yatırım miktarı maksimum 5000 TL olarak belirleniyor. İnsan sirkülasyonun yoğun olduğu ve insanların bekleme yapabileceği lokasyonlarda açılan Şarjbox bayilikleri sayesinde tüketiciler telefonlarını hızlı bir şekilde şarj etme imkanı bulurken; girişimciler de beklentilerinin üzerinde gelir elde etme imkanı yakalıyor.

Şarjbox bayiliği için tıklayın

EKBPROJE Bayiliği

Enerji Verimliliği ve Enerji Kimlik Belgesi danışmanlığı yapan  Ekbproje; satış pazarlama alanında deneyimi olan ya da mimar, mühendis, yapı denetim, mantolama veya inşaat firmalarında çalışma tecrübesi bulunanlara bayilik veriyor. Maksimum 5000 TL’lik bir yatırımla bayilik alınabiliyor ve firma yüksek potansiyeli olan bir sektöre giriş imkanı tanıyor. Enerji Verimliliği Belgesi için gerekli evrakların merkeze gönderilmesine ve elde edilen gelirden pay alınmasına dayanan bu iş modeli henüz yaygınlaşmış değil; diğer bir deyişle pazar henüz doygunluğuna ulaşmamış durumda.

EKBPROJE bayiliği sektör gereği de yüksek potansiyel barındırıyor. İnsan ilişkilerine güvenen girişimciler Ekbproje bayiliği alarak kısa sürede kar edebilirler. Bu süreçte firma bayilerine kapsamlı destekler sunuyor. Yer seçimi başta olmak üzere reklam, pazarlama ve eğitim destekleriyle bayilerinin yanında olduğunu hissettiriyor.

EKB PROJE bayiliği için tıklayın

ELSE Halı Bayiliği

Ev dekorasyonunu vazgeçilmezi olan halılara üç boyutlu bir soluk getiren Else Halı, ülke genelinde bayilik sunuyor. Maksimum 5000 TL’lik bir bütçe ayrıldığında üstün teknoloji ile üretilen birbirinden şık ve modern üç boyutlu halı ve klozet takımları satışı yapma hakkı kazanılabiliyor.

Değişen ve aynı zamanda gelişen dekorasyon algısına yanıt veren, isteğe özel baskı yapabilen firma; bayilerine de sunduğu ürün çeşitliliği ile kazanç imkanı sağlıyor. Salonlarda, çocuk odalarında, yatak odalarında ve hatta banyolarda üç boyutlu esinti isteyen müşteriler ELSE HALI’nın geniş ürün alternatifleri arasından dilediğini seçebiliyor. Satış ve pazarlama konusunda başarılıysanız ve kendi işinizi kurmak istiyorsanız ELSE Halı bayiliği alabilirsiniz. Anti- alerjik özellikteki halılarla geniş bir hedef kitlesine satış yapabilirsiniz.

ELSE Halı Bayiliği için tıklayın

Cecilia De Rafael Bayiliği

İspanya merkezli firmanın bayiliği Türkiye temsilciliği tarafından dağıtılıyor. Kaliteli bay bayan çocuk çorap ve iç giyim ürünleri üreten firma yeni bayiliklerle satış ağını genişletmeyi hedefliyor.

1976 yılından beri faaliyet gösteren Cecilia De Rafael; dayanıklı ve kaliteli ürünleriyle tanınıyor. Dikişli ve dikişsiz ürün alternatifleri ile her ihtiyaca yanıt verilirken ürünlerin yumuşak dokusu kullanıcıların konforunu arttırıyor. Tekstil sektöründe iş kurmak isteyen ve kaliteden ödün vermek istemeyen girişimciler ya da hali hazırda ticari faaliyeti bulunan firmalar maksimum 5000 TL bedel ile bu köklü markanın ürünlerini satma imkanı yakalıyor.

Cecilia De Rafael Bayiliği için tıklayın

Molding Mixture Bayiliği

Niş bir sektörde faaliyet göstererek yüksek kazanç elde etmek isteyen girişimcilerin dikkatini çeken kalıp tozu markası Molding Mixture; perakende satış ve uygulama için bayilik veriyor. Sevdikleriyle anılarını çoğaltmak ve onlarla paylaşımlarını ölümsüzleştirmek isteyen geniş bir hedef kitlesine hitap eden Molding Mixture anıların üç boyutlu olarak somutlaştırılmasını sağlıyor. Sağlığa zararı dokunmayan üstelik farklı bir hediyelik olarak da ön plana çıkan bu ürün girişimcilerin dikkatini çekiyor.

Farklı kalıpları bulunan firmalar tüketicilere hayatlarının en özel anlarını ölümsüzleştirme fırsatı sunuyor. El kalıpları, bebek ayağı kalıpları, el ele tutuşulan kalıplar vb. alternatiflerle hedef kitlenin dikkati çekiliyor. Diğer hediyeliklerden farklılığı ve kişiye özelliği ile ayrılan bu ürünler bayilerine de gelir kapısı açıyor.

Molding Mixture Bayiliği için tıklayın

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler