Molding Mixture

Molding Mixture 2017 Yılında Kalıp Tozu Başlığı Altında Toplanmış Aynı Zamanda Kozmetik Ürünleride Pazarlayan Ve Üreten Bursa Firmasıdır.

Molding Mixture Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* Min adet tutarımız yok. 10 adetle bile başlanabilir. Ürünlerimizi beğenin deneyin sonra adeti yükseltirsiniz. Adet yükseldikçe fiyat revize edilir.

Molding Mixture Bayilik Destekleri 1/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Molding Mixture Bayilik Açıklaması

Kalıp tozu markası olan  MOLDİNG MİXTURE ürünümüzü  google facebook yada instagram reklamlarında görmüşsünüzdür.

Türkiyede bu işin uygulamasını yapan yok. Dilerseniz uygulama olarak hizmet verin dilerseniz perakende satış yapın... Perakendecisi bir kaç sosyal ağ şahsı yapıyor. 1. sınıf kalıp tozumuz japonyadan ithaldir.

Bir aile bir kaba elini batırıyor sonra elinin kalıbı çıkıyor ve içerisine dolgu tozunu boşalttığınızda  dolgu malzemesi donuyor ve daha sonra kalıp tozunun sertleşmiş halini çıkartrınca ortaya şahane bir obje çıkıyor.

Bu kalıp tozu ve dolgu tozunun üretimini yapmaktayız.. Ürünümüz reel olarak görüldüğünde kendisini satan bir ürün. Sosyal ağlarda ufak bir reklamdan dahi kendisini pazarlayabilen bir üründür. Müşteriler ile ilgilenmekten artık perakende değil toptan olarak sunmaya karar verdik. Perakende olarakta sitemizden yine satışlar devam edecektir. Aktif facebook sayfamız ve instagram hesabımız var.

Bayilik şartı olarak min. 10adet ürün sipariş vermeniz yeterlidir. katları olduğunda ürün fiyatında revize uygulanacaktır. Ne kadar fazla talep ederseniz ürüf iskontosu o düzeyde olacaktır.

Ürünümüzü videoları izlemenizi tavsiye ederiz.

Molding Mixture Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR