Ekbproje Enerji̇ Ki̇mli̇k Belgesi̇

Türkiye Geneli, Enerji Kimlik Belgesi(Ekb), Enerji Yöneticiliği, Enerji Etütleri, Akustik Proje Ve Akustik Rapor, Geoteknik Rapor Topraklama / Periyodik Bakım Alanlarında Faaliyet Göstermekteyiz.

EKBPROJE ENERJİ KİMLİK BELGESİ Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

EKBPROJE ENERJİ KİMLİK BELGESİ Bayilik Şartları

Daha önce Pazarlama Sektörde Tecrübeli Olması Yada Mimar, Mühendis, Yapı Denetim, Mantolama, İnşaat Firmalarında çalışmış Olmalıdır.
Pazarlama Sektöründe Deneyimli Olmak
İletişim Yönü Kuvvetli Olmak
Marka Standartlarında Hizmet Verebilmek

EKBPROJE ENERJİ KİMLİK BELGESİ Bayilik Açıklaması

BİZİMLE BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

EMD TRADE  BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN EKBPROE.COM VE  AKUSTİKBELGE.COM   OLARAK, BAŞTA ENERJİ KİMLİK BELGESİ VE AKUSTİK PROJE/RAPOR OLMAK ÜZERE ŞİRKETİMİZİN FAALİYET GÖSTERDİĞİ TÜM ALANLARDA SİZE BAYİLİK / İŞ ORTAKLIĞI TEKLİF EDİYORUZ.

BİZ KİMİZ?

Kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatlar ile birleştiren EKBPROJE / EMD Trade,  2008 yılında inşaat ve proje alanda kurulmuştur.

Bünyemizde EKB Uzmanları, Elektik Mühendisleri, Enerji Yöneticileri, Etüt/Proje Uzmanları, Akustik Uzmanları, Makina ve İnşaat Mühendisleri bulundurmaktayız.

Enerji verimliliği konusunda bina, ticari işletmeler ve sanayilerde aktif faaliyet yürüten EMD Trade olarak;

1-Enerji kimlik belgesi(EKB)

2-Enerji yöneticiliği, 

3-Enerji etütleri, verimlilği artırıcı projeler(VAP),

4-Akustik proje ve Akustik Rapor,

5-Geoteknik Rapor 

6-Topraklama / Periyodik Bakım alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

EKBPROJE / EMD TRADE BAYİLİĞİ NEDİR?

EKBPROJE / EMD TRADE BAYİLİĞİ, şirketimizin faaliyet yürüttüğü tüm alanlarda iş ortaklığını kapsamaktadır.  Bayimiz olan kişi ve kurumlar, faaliyet alanlarımızın tümünde veya istedikleri herhangi bir alanda satış ve pazarlama yapabilirler.

KİMLER BAYİMİZ / İŞ ORTAĞIMIZ OLABİLİR?

Bayilik/İş Ortakları almak isteyen girişimcilerimizin herhangi bir meslek grubuna dahil olması şartını barındırmıyor ve meslek fark etmeksizin tüm girişimcilerimize bayilik verebiliyoruz. Satış ve Pazarlama yapan kişi ve firmalarının yanında Mimarlar, Yapı denetim firmaları, Mühendisler, Proje ofisleri ve Saha Satış Uzmanları iş ortağımız olabilir.


İŞ ORTAĞI OLMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

www.ekbproje.com ve www.akustikbelge.com     web sitelemizden iletişim başvurusu formunu doldurabilir,  info@ekbproje.com, info@akustikbelge.com  adresimize mail gönderebilir, 0850 304 12 16 - 0850 304 1278 no’lu hattımızı arayabilir, 0543 619 87 41 – 0543 948 55 34 – 0546 619 87 50 – 0542 579 41 60 – 0544 304 12 16 no’lu Whatsapp    numaramızdan iletişime geçebilirsiniz, mesaj bırakabilirsiniz. Personellerimiz size ayrıntılı bilgi vereceklerdir.

İŞ ORTAKLIĞI NE KADAR SÜREDE AKTİVE EDİLİR?

Size göndereceğimiz “İŞ ORTAKLIĞI SÖZLEŞMESİ” ni imzalayıp, Kimlik Fotokopiniz ile birlikte yukarıdaki iletişim adresi veya whatsapp numaralarımızdan birine gönderdiğiniz anda ilgili personellerimiz “iş ortaklığınızı” hemen aktive edeceklerdir.

BAYİ / İŞ ORTAĞI OLARAK NE YAPACAKSINIZ?

 • Bulduğunuz ilde kendi müşterileriniz ile veya bizim yönlendirdiğimiz müşterilerle iletişime geçmek,

 • Başta Enerji Kimlik Belgesi ve Akustik Proje/Rapor olmak üzere faaliyet yürüttüğümüzü tüm alanlar konusunda müşterileri doğru ve güvenilir bir şekilde bilgilendirmek

 • Anlaşma sağlanan müşteriler ile “Bayi-Müşteri İş Sözleşmesi” ni doldurmak ve imzalamak.

 • Müşteriden proje/raporun hazırlanması için gerekli belgeleri temin etmek ve firmaya göndermek.

 • Firmamızca hazırlanan proje/raporun müşteriye teslimini sağlamak,

 • Yapılan işin ücretini müşteriden almak

 • Gerekli ödemeyi firmamıza yapmak.

 

MÜŞTERİYLE NASIL ANLAŞMA SAĞLAYACAKSINIZ?

Bayimiz/İş Ortağımız olduktan sonra tarafınıza bir fiyat listesi gönderilecektir. Size gönderilen fiyat listesi üzerinden müşterileriniz ile anlaşma sağlayacaksınız.

BAYİ / İŞ ORTAĞI OLARAK KAZANCINI NE OLACAK?

Size gönderdiğimiz Fiyat listesi (tüm Türkiye için geçerli olan fiyat listesi), sizin firmamıza ödeyeceğiniz fiyatları belirtir. Siz, bu fiyatların üzerine kendinizin belirlediği fiyatlar ile müşteriye satış pazarlama yapabilirsiniz. Ortalama satış pazarlama yapan bayilerimiz yıllık 90.000 tl civarında kazanç elde edebilirler. Müşteriye yönelik satış fiyatları hakkında bilgi edinmek için web sitelerimizi sitesini ziyaret ediniz.

İŞ YAPABİLECEĞİNİZ BÖLGELER

Bayimiz / İş Ortağımız olduktan sonra Tüm Türkiye’den iş alabilirsiniz. İl ve Bölge sınırlamamız yoktur. Aynı ilde birden fazla bayilik / iş ortaklığı verebiliriz. İl ve Bölge korumamız yoktur.

DİĞER HUSULAR

 1. Bayi / İş Ortağı olduğunuz zaman firmamız tarafından adınıza “Bayilik / İş Ortaklığı Lisansı” verilecektir.

 2. Adınıza kartvizit ve yaka kartı basımı yapılacak (kartvizit ve yaka kartı tasarımımız sabittir) ve faaliyet alanlarımızda iş, reklam ve tanıtım yapabilmeniz için gerekli dokumanlar size firma tarafından gönderilecektir.

 3. Bulunduğunuz il için firmamıza talep gelmesi durumunda, müşteri yüz yüze görüşmek isterse, gelen talep firmamız tarafından yönlendirilecek.

 4. Kendiniz kuracağınız özel ilişkilerle müşteri portföyü ve pazar oluşturabilirsiniz.

 5. Firmamız, belge/rapor/projeyi düzenlendikten sonra sizlere bilgi verecektir. Belge/rapor/projeyi sizin adresinize anlaşmalı olduğumuz kargo ile firmamız tarafından gönderilecektir. Kargo ücretleri firmamızca karşılanacaktır.

 6. Belge/rapor/projeyi teslim etmeden önce müşteriden ödeme alınmalıdır.

EKBPROJE ENERJİ KİMLİK BELGESİ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç