Ekbproje

Türkiye Geneli Enerji Kimlik Belgesi(Ekb) Belgesi Ve Enerji Verimliliği Danışmanlığı Yapmaktadır. Tüm Binalara Ait Artık Bir Enerji Kimlik Belgesi Olması Gerekir. Bunun Için Enerji Kimlik Belgesi..
Bayilik Maliyeti
1 - 5.000 *
* Bayilik almak için bayi aktivasyon bedeli sınırlı sayıda 1490TL olarak açıklanmıştır.
Destekler 4/6
Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği
Şartlar
Daha önce Pazarlama Sektörde Tecrübeli Olması Yada Mimar, Mühendis, Yapı Denetim, Mantolama, İnşaat Firmalarında çalışmış Olmalıdır.
Bayilik Açıklaması

SİZE RİSK ALMADAN YÜKSEK KAZANÇ SAĞLAYABİLECEĞİNİZ BİR İŞ ÖNERMEME NE DERSİNİZ?

ENERJİ KİMLİK BELGESİNİ DAHA ÖNCE DUYDUNUZ MU?

ENERJİ KİMLİK BELGESİ, ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞININ ‘’5627 SAYILI ENERJİ VERİMLİLİĞİ’’ VE BUNA BAĞLI OLARAK ÇIKARTILAN ‘’BİNALARDA ENERJİ PERFORMANSI YÖNETMELİĞİ’’ TÜM BİNALAR ENERJİ KİMLİK BELGESİNİ 2019 YILI SONUNA KADAR ÇIKARTMAK ZORUNDADIR. ŞU ANA KADAR ÜLKE GENELİNDE MEVCUT BİNALARIN %4’Ü YAPILMIŞ GERİYE KALAN %96’LIK BÜYÜK BİR PASTA HALEN DURUYOR.

PEKİ, SİZ BU İŞİN NERESİNDE YER ALACAKSINIZ?

ENERJİ KİMLİK BELGESİNİ ALMAK İSTEYEN EV SAHİPLERİ www.ekbproje.com ADRESİNE GİRDİKTEN SONRA BULUNMUŞ OLDUKLARI İLDE YER ALAN BAYİLERİMİZLE İLETİŞİME GEÇECEK VE BAYİLERİMİZ ARACILIĞIYLA ENERJİ KİMLİK BELGELERİNİ TEMİN EDECEKLERDİR. BAYİLERİMİZİN YAPMASI GEREKEN TEK İŞ, İSTEDİĞİMİZ BELGELERİN FOTOĞRALARINI ÇEKİP MAİL YA DA WHATSAPP YOLUYLA BİZE İLETMELERİDİR. İŞİN SONUNDA ELDE EDİLEN GELİRDEN PAY ALACAKLAR. SİZCE DE ÇOK BASİT DEĞİL Mİ?

DİLERSENİZ BU VİDEOYU TEKRAR İZLEYEBİLİRSİNİZ AMA BEN KONUYU ANLADIM DİYORSANIZ BAYİLİK İÇİN DAHA NEYİ BEKLİYORSUNUZ?

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR