Adalilar Kuruyemi̇ş Gida Ti̇c. Ve San. Ltd. Şti̇.

1992 Yılında Kurulan Firmamız, Dalından Felsefesiyle Muhtelif Kuruyemiş Ürünlerinin Üretim Işini Yapmaktadır. Hizmetlerimiz Kavurma Sonrası; Paketleme, Yurtiçi Ve Yurtdışı Lojistik Operasyonlarını..

ADALILAR KURUYEMİŞ GIDA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* isim hakkı talep edilmemektedir. bayilik sadece paketli kuruyemiş ürünlerinin araç üstü sıcak satışı noktasında olacaktır. mağazacılık tarafında bayilik düşünülmemektedir. yatırım maliyetleri sahaya sürülecek araç sayısına göre değişkenlik gösterecektir.

ADALILAR KURUYEMİŞ GIDA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ADALILAR KURUYEMİŞ GIDA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. Bayilik Şartları

Bayi Adaylarının Daha önce Toptancılık Alanında Deneyime Sahip Olması Veya Hali Hazırda Bir Dağıtım Ağına Sahip Olması.
Bayi Adaylarının Banka Teminatı Verebiliyor Olması

ADALILAR KURUYEMİŞ GIDA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. Bayilik Açıklaması

ADALILAR KURUYEMİŞ

1992 yılında kuruyemiş üretimine başlayan ADALILAR KURUYEMİŞ GIDA SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ inovative tarafı ve deneyimli kadrosu ile Türkiye ve dünyada kuruyemiş kültürünün gelişmesine öncülük etmektedir.

1992 yılında hizmete giren ilk fabrika satış mağazasına zaman içerisinde yenilerini ekleyen firmamız; 2012 itibari ile 12.000 m2 alan üzerinde kurmuş olduğu 6.000 m2 yeni üretim tesisleri ile "DALINDAN" felsefesini benimseyerek TANEM markasının kalitesini; 7 ayrı fabrika satış mağazasında bilinçli tüketicinin hizmetine ilk elden sunmanın ötesinde Türkiye ve Dünya pazarında her yaştan tüketicinin beğenesine sunmak için mevcut sektörel birikimlerine her geçen gün bir yenisini ekleyerek Sakarya - Adapazarında ki üretim tesislerinde günlük 800.000 paketleme kapasitesi ile üretimine devam etmektedir.

Marka bilinirliğini ve kaliteye hizmeti misyon haline getiren firmamız; yüksek teknoloji makina parkuru ile Ayçekirdeği, Yerfıstığı, Badem, Fındık vb. kuruyemiş ürünlerini ilk günkü tazeliğinde, Tanem, Freezo, Afilli ve Samiri markaları ile sadece Türkiye'de değil Afrika'dan Balkanlar'a Avrupa'dan Orta Doğu'ya kadar dış pazarda da geniş bir satış ağında sergilemektedir.

MİSYONUMUZ

ADALILAR KURUYEMİŞ dinamik ve üretken çalışanlarıyla yeni pazarlarda yer alabilmek  ve kalitesinden ödün vermeden müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmek  yüksek kaliteyi uygun fiyata sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

VİZYONUMUZ

Yeni teknolojileri takip ederek, çalışanlarımıza eğitimler vererek “Sürekli Gelişim” felsefesiyle sektörde lider olmak.

NOT: Firmamız toptan paketli kuruyemiş satışı için bayilikler verecektir.

ADALILAR KURUYEMİŞ GIDA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR