Soften Mobilya

1960 Dan Beri Uretici Firma Olarak Ankara Sitelerde Fabrikamiz Bulunmaktadir Koltuk Takimi Yatak Odasi Yemek Odasi Yatak Baza Baslik Uretimi Yapmaktayiz

Soften Mobilya Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Butce secilecek magzanin konumuna gore degismektedir

Soften Mobilya Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Soften Mobilya Bayilik Açıklaması

İç mimarlarımız tarafından özenle seçilen koleksiyonumuz ile yaşam alanınıza keyif ve mutluluk katmak için çalışıyoruz. Direkt olarak ürettiğimiz mobilya ve dekorasyon ürünlerini size en uygun fiyatlarla sunuyor ve üreticisinden evinize kadar teslimatını güvenle gerçekleştiriyoruz.

ULAŞILABİLİR TASARIM SOFTEN MOBİLYA'DA Kaliteyi estetikle buluşturarak ulaşılabilir tasarım anlayışını evinize getiriyoruz. Aksesuardan aydınlatmaya, duvar kağıdından halıya kadar her ürünü kendi konsepti içinde dekore edilmiş şekilde sunuyoruz.

Hayalinizdeki evi oluşturmak için iç mimarlardan ve tasarımcılardan fikir almaya ne dersiniz! Soften Mobilya’nın yaratıcı ekibi sizin için farklı tarzlarda mobilya ve dekorasyon ürünlerini seçip bir araya getiriyor.

Soften Mobilya’da bulunan tüm ürünler aracı olmadan ilk üreticiden ve tasarımcılardan temin edilir. Beğendiğiniz ürünleri en uygun fiyatlara satın alır, sipariş sonrası üretimi sayesinde maliyet avantajı yakalarsınız. Soften Mobilya’da mağaza maliyetleri olmadan %70 e varan indirimli fiyatlarla alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Soften Mobilya’dan satın aldığınız ürünlerin tüm Türkiye'ye teslimatı Soften Mobilya tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşteri temsilcilerimizin kapınıza kadar takip ettiği araçlarla ürünleriniz size güvenle ulaşır.

KUMAŞLARIMIZ HAKKINDA HERŞEY

Evinizde en çok vaktinizi geçirdiğiniz koltuğunuzun dokusu herşeyden önemli!. Soften Mobilya kumaşlarını dünya kalite standartlarını belirleyen Bursa’lı iplik ve tekstil üreticilerinden tedarik ediyoruz.Her döşemeli ürünümüzde 200’ün üzerinde farklı desen, renk ve doku seçeneği sunuyoruz. Kumaşlarımızın tamamında içerik ve dokunma detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Kumaşlarımız da bulunan yoğun sıvıları geçirmeyen katman sayesinde, üzerine dökülen sıvılar hızlı bir şekilde emilmez ve rahatça temizlenebilir.

Soften Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR