Fix Silver

Fix Silver Bayilik Açıklaması

Fix Silver Bayilik

Değerli Yatırımcı Adayımız; Sezgin Group olarak 60 yıla yakın bir süredir istikrarlı ve de üstün kaliteli hizmet anlayışımız ile mücevherat sektöründe faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu süre içersinde yarattığımız katma değer, kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız ile bugün sektörde köklü bir yer edinmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Üretim gücü, marka çeşitliliği, geniş ürün yelpazesi, nitelikli hizmet ve teknolojik altyapımız ile yurt çapında 18 ilde en seçkin lokasyonlardaki farklı noktalarda hizmet vermekteyiz.

Bu gururu bizimle paylaşabilecek “Fix Silver” markası altında yüksek kaliteli hizmet verecek siz yatırımcılarımız ile birlikte ülkemizin her noktasına ulaşmayı hedefliyoruz. Fix Silver Bayilik ve Bayilik Şartları Fix Silver franchise işletmecisi olarak, sadık müşteri kitlesine ulaşabilecek kolay işletilen bir işletme ve karlı bir iş sahibi olacaksınız.Toplu alım gücü,ürün ve hizmetlerin sürekliliği gibi bireysel işletmeciliğin pazarlık gücüyle elde edemeyeceği tedarik avantajlarına sahip olacaksınız. Ulusal ve yerel pazarlama faaliyetlerine dahil olurken, insan kaynakları ve çağdaş mağazacılık uygulama desteği ile atan müşteri beklentilerini karşılayabileceksiniz. 

Fix Silver ekibinin, sisteminin ve markasının gücünü kullanarak kaliteli hizmet-marka seçenekleri ile kendi işinizi yaparken ailemizin tüm olanaklarından yararlanacaksınız. Yandaki formu doldurup bizlere ilettiğiniz takdirde, sizinle en kısa süre içersinde iletişim kurulacaktır. Kurumumuz ve de franchise sistemimiz ile ilgili her türlü bilgiyi ekibimize danışarak çalışma sistemimizi en iyi şekilde anlayacak ve gerekli değerlendirmeyi daha rahat yapabileceksiniz. Sizi de gelecekte başarılı işletmecilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağız.

Ürün Hizmet Kapsamı : Gümüş, pırlanta, saat, çelik 

Bayilik Veren Firma : Fix Silver

Firmanın Kuruluş Yılı : 1950 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2004 

Bayilik Sayısı : 36

Bayilik Giriş Bedeli : yok 

Gerekli Ortalama Sermaye : 75.000 TL ile 100.000 TL arası

Fix Silver Bayilik Şartları

Bayilik adaylarında aranan şartlar; Franchise sisteminin kurallarına bağlı kalabilmekle birlikte, marka bilincine sahip, işine yeterince zaman ayırabilecek, finansal açıdan yeterli, iletişime açık, takım olma bilincine sahip, bu işi severek ve keyif alarak yapabilecek yapıda olmalı. İşyerinde aranan şartlar; Fix Silver AVM'lerde ağırlıklı kiosk konseptli olduğundan dolayı giriş katlarda ortalama 10 m2 lik alan gerektirmektedir. Bazı AVM ve cadde lokasyonlarında yine giriş kat olmak kaydı ile 15 - 50 m2 ve minimum 5 m cepheye sahip mağazalar tercih edilebilmektedir.

Fix Silver Bayilik Destekleri

Eğitim, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Personel Temini

 

Fix Silver Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR