Empa Gayrimenkul

Empa Gayrimenkul Bayilik Açıklaması

Empa Gayrimenkul Bayilik

 Empa Gayrimenkul Bayilik ve Bayilik ŞartlarıEmpa; Mevcut yasa ve yönetmeliklere uygun gelişen dünya konsepti ile uyum içinde ilerleyen EMPA Gayrimenkul Pazarlama A.Ş, emlak alım-satımlarında, kiralama işlemlerinde, aracılık, ekspertizlik ve danışmanlık hizmeti veren bir franchisingorganizasyonudur. EMPA, konusunda 20 yılı aşkın süreyle, emlak sektörüne hizmet veren, yapısal uygulamada karşılaşılabilecek zorlukları iyi bilen, profesyonel bir yönetim ve teknik kadroya sahiptir. 

 Bu vizyonda bilgi ve tecrübemiz, zamanın hep bir adım önünde gitmemizi, ilkleri gerçekleştirmemizi ve kalitenin ayrıntılarda gizli olduğunu bize öğretmiştir. Biz bu alanda sektörümüzün ileri okulu olma özelliğimizi her zaman koruyacağız. 

EMPA’yı tek kılan ve çok yakın zamanda bir dünya şirketi olmasını sağlayacak olan işte bu özelliklerdir. 

Ürün Hizmet Kapsamı :Hizmet - Gayrimenkul 

Bayilik Veren Firma : Empa Gayrimenkul 

Firmanın Kuruluş Yılı :2000

 Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2000 

Bayilik Sayısı : 35 

Bayilik Giriş Bedeli :15.000 TL + KDV 

Gerekli Ortalama Sermaye : 30.000 TL

Empa Gayrimenkul Bayilik Şartları

Bayilik adaylarında aranan şartlar; 4 yıllık üniversite veya emlak, tapu kadastro meslek yüksek okulu mezunu olmak, girişimci, vizyonu olan, prezentabl, iş ve mesleği Empa Gayrimenkul Bayilik olacak adaylar. İşyerinde aranan şartlar; ana cadde, ön cephe, giriş veya 1 kat iş yeri, içerisinde mutfak, wc mevcut olan, en az 2 bağımsız bölümlü işyerleri.

Empa Gayrimenkul Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Pazarlama

 

Empa Gayrimenkul Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR