Level Akademi

Level Akademi Bayilik Açıklaması

Level Akademi Bayilik

Level Akademi Bayilik Hakkında : Türkiye'nin ilk Etüt Merkezi zincir Markası olan Level Akademi, 'Bir Tık Yukarı' mottosu ile 2010 yılında MEB onaylı olarak Etüt hizmetlerine başladı. Bünyesine dil kursları ve çeşitli alternatif programları da ekleyerek yerelde tercih edilen bir marka haline gelen Level Akademi, 2014 yılı itibariyle markasını ulusal arenaya taşıyarak ailesini genişletmeyi hedeflemektedir.  

Level Akademi Bayilik ve Bayilik Şartları 

Firma ismi: LEVEL AKADEMİ 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 7 

Ürün / Hizmet Kapsamı: Etüt Eğitimi - Dil Eğitimi - Özel Dersler 

Kuruluş Yılı : 2010 

Toplam Çalışan Sayısı: 16 

Merkez Ülke: Türkiye Toplam Şube Sayısı : 7 

Merkeze Ait Şube Sayısı : 3

Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 5 

Hedeflenen Şube Sayısı : 15 Hedef Bölgeler : Tüm Türkiye ve Kıbrıs

Level Akademi Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: İlk 5 şube için temsilcilik bedeli alınmayacak olup, Danışmanlık ve Etüt Merkezi olarak iki model sunulmaktadır. Etüt Merkezi modeli için MEB'e bağlanma zorunluluğu bulunmakta olup, Danışmalık modeli için bu zorunluluk bulunmamaktadır. Mevcut kurumları olan etüt merkezi ve dershanelerle detaylar ayrıca şekillendirilecektir. Diğer tüm detaylar bire bir görüşülecektir. Türkiye'nin ilk Etüt Merkezi zinciri markası olan Level Akademi, temsilciliklerine sağladığı kolaylıklarla birlikte büyümeyi hedeflemektedir. 

Gerekli İş Yeri Özellikleri :Danışmalık Modeli için en az 2 derslik, Etüt Modeli için en az 4 derslik. Diğer tüm detaylar bire bir anlatılacaktır. 

Girişimcide Aranan Özellikler : - sektörü bilmen eğitim kökenli - nitelikli ve planlı - marka imajını koruyabilecek - kaliteli hizmetten ödün vermeyen girişimciler olması 

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası :Telefonla Bilgi - Ön Görüşme - Yer Seçimi - Franchise Sözleşmesi - Kurulum

 

Level Akademi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR