Super Slow Zone

Super Slow Zone Bayilik Açıklaması

Super Slow Zone Bayilik

Super Slow Zone Bayilik Hakkında : Super Slow ZONE® en kısa sürede, en güvenli ve en etkili şekilde kişiye özel kas ve iskelet sistemi güçlendirme merkezidir. Uluslararası akredite merkezi IACET sertifikalı uzman eğitmenler eşliğinde 12-90 yaş aralığındaki üye kitlesine hizmet veren SuperSlow ZONE® Türkiye’ye hoşgeldiniz. Super Slow Zone Bayilik ve Bayilik Şartları Super Slow ZONE® Türkiye Master Franchise sahibi Dilek Emir, IACET tarafından 3. Derece Uzmanlık Sertifikası ile yetkilendirilmiş olup, SuperSlow ZONE® Türkiye Enstitü görevini yürütmektedir. Super Slow Zone Franchise sahipleri ve adayları, Bir Super Slow Zone franchise sahibi olarak iş dünyasına girmiş olmaktan duyduğum mutluluğu ve gururu sizinle paylaşmak istiyorum. 

Super Slow Zone Bayilik ve Bayilik Şartları Super Slow yöntemi sağlık, tıp ve fitness alanında egzersizde bir devrim niteliğinde olup, orijinal, özgün, saygın ve uluslaraarası en prestijli kurum olan IACET tarafından akredite edilmiş bir yöntemdir. Super Slow yöntemi sertifikasyonun mesleki kariyerime olan katkılarının yanı sıra , kişilerin sağlıklı ve zinde olmalarını sağlamak, onların yaşam kalitelerini arttırmek ve bu artışın yüzlerine yansıttığı mutluluğu görmek, bana en büyük kişisel tatmini ve mutluluğu sağlarken, bir yandan da çok karlı ve başarılı bir işletmenin parçası haline gelmek benim için büyük bir ayrıcalık. Ayrıca Super Slow yöntemini fizik tedavi tamamlayıcısı olarak rehabilitasyona yönelik geliştirmek ve bir çok tıbbı teşhise göre uygulayarak yönteme katkıda bulunmak büyük bir onur.

Binlerce Super Slow başarı hikayesinin arkasında kesinlikle en büyük desteği iş hayatındaki tecrübelerini franchise veren olarak büyük bir profesyonellikle sunan Türkiye Franchise Master sahibi Sayın Dilek Emir’ e ve Super Slow Zone CEO’su Madeline Ross’a ve Türkiye’de bizimle birlikte olan tüm SuperSlow eğitmenlerine sonsuz teşekkürler… Eğer siz de çevreye katkı, kişisel tatmin ve karlı bir iş istiyorsanız, SuperSlow Zone Franchise sahibi olmanızı tavsiye ederim.

Super Slow Zone Bayilik Şartları

1. ve 2. Kademe SuperSlow Zone Uzmanı ve SSZ Danışman Fizyoterapisti. SuperSlow Zone – Etiler Sahibi Franchise başvurularınızı info@superslowzoneturkey.com adresine mail yolu ile yapabilirsiniz. 

Yatırım Maliyet: 70000-80000 USD+KDV arasındadır.

Super Slow Zone Bayilik Başvurusu

Super Slow Zone Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci veya yatırımcılar vermiş olduğum bu linkten Super Slow Zone Bayilik Başvuru Formu giriş yaparak Super Slow Zone Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Super Slow Zone Bayilik, Super Slow Zone Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Super Slow Zone Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR