Juice Planet

Türkiye’nin Ilk Ve En Yaygın Sağlıklı Ve Doğal Beslenme Marka Olma Hedefi Ile Yola Çıkan Ve Bu Yolda Hızlı Adımlarla Ilerleyen Juice Planet Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Juice Planet Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli firma yetkililerinden edinilebilmektedir.

Juice Planet Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Juice Planet Bayilik Şartları

Özellikle İnsan İlişkilerinde Başarılı Ve Ekip çalışmasına Yatkın Olmak
Fırsatları Yaratma Ve Değerlendirme Becerisi Yüksek Olmak
Finansal Yönetimde Deneyimli Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

Juice Planet Bayilik Açıklaması

Juice Planet Bayilik

Juice Planet içecek sektörü bünyesindeki faaliyetlerine başladığı günden bu yana hızlı bir büyüme göstermektedir. Doğa, insan ve fayda kavramlarını ilke edinen Juice Planet, her geçen gün artırdığı şube sayısı ve geniş dağıtım ağı aracılığı ile Türkiye’de sağlıklı ve doğal beslenmenin yaygınlaşmasına öncülük etmeyi hedeflemektedir. Giderek genişleyen bu sektörde sahip olduğu pazar payını artırmayı ve sektördeki lider konumunu güçlendirmeyi amaçlayan Juice Planet bayilik veren firmalar arasında kendini kısa sürede amorti eden düşük yatırım bedeli ile cazibesini korumaktadır. 

Juice Planet Bayilik Şartları

Juice Planet bayilik almak isteyen girişimcilerine farklı konseptler sunmaktadır. Kiosk/Mobil’ler vitamin tabelası ile hizmet veren, 10-25 m2 arasında alana sahip olan taşınabilir stantlardır.  Kiosk Vitamin’ler plajlar, kampüsler, üye sayısı yüksek spor salonlarında bulunmaktadır. Kafe konsepti ise oturma alanına, geniş yiyecek ve içecek menüsüne sahip olan işletmelerdir. 40-100 m2 arası alana sahip olması gerekmektedir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu cadde ve sokaklarda, beyaz yakalı ve öğrenci nüfusunun fazla olduğu bölgelerde konumlandırılmaktadır.

Juice Planet bayilik almak isteyen işletmecilerine 3 farklı işletme modeli seçeneği sunmaktadır.

Franchise Modeli: İşletmenin tamamının yatırımcıya ait olduğu işletme modelidir.

Yarı Ortaklık Modeli : İşletmeci ile yatırım kısmında, oranlar bazında yapılan ortaklık ile sürdürülen işletme modeli olup yalnızca İzmir ve İstanbul’da uygulanmaktadır. 

Kiralama Modeli : İşletmecinin yatırım yapmadığı, yalnızca güvence bedeli ile işletmesini gerçekleştirdiği kiralama modeli olup yalnızca İzmir ve İstanbul’da uygulanmaktadır.

Juice Planet bayilik almak isteyen girişimcilerin başvuruları marka tarafından ön değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Ön değerlendirme sonucunda taraflar anlaşmaya varırsa marka tarafından ön ödeme talep edilmektedir. Belirlenen lokasyonun değerlendirilip onaylanmasının ardından, belirlenen konseptin bütçesi ve üç boyutlu mimari tasarım çıkartılmaktadır. Tüm koşullarda anlaşmaya varıldığı takdirde ana sözleşme imzalanmaktadır. 

Juice Planet Bayilik Avantajları

Juice Planet bayilik alan girişimciler marka bilinirliği yüksek ve ulusal ölçüde tanınan bir marka ile çalışmanın ayrıcalıklarından yararlanmaktadırlar. Günümüzün popüler iş alanlarından biri olan sektörün gelecekte daha da önemli hale gelmesi beklenmekte bu durum da Juice Planet bayilik alan girişimcilerin karlılığının artmasında önemli bir rol oynamaktadır. Juice Planet yatırımcılarına düşük yatırım tutarı ile çok yüksek karlılığa sahip bir iş sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Juice Planet bayilik alan girişimciler yatırım maliyetinin geri dönüş süresi ortalamanın altında olan bu girişim sayesinde yatırım sermayelerini kısa sürede geri kazanabilmektedir. 

Juice Planet Bayilik Destekleri

Juice Planet bayilik alan girişimcilerine tüm sarf malzemelerini, baskılı reklam ürünlerini, gıda hammaddelerini ve reçeteli ürün bazları donuk olarak merkezden göndermektedir. Yerinde kullanılacak olan ürünler için gerekli olan sebzeler ve meyveler isteğe bağlı olarak girişimci tarafından dışarıdan temin edilebilmektedir. 

Juice Planet bayilik alan girişimcilerine iş başlangıcından önce teorik eğitim ve iş başı eğitimi vermektedir. Bayilik alan girişimcilere merkez tarafından eğitim kitleri teslim edilmekte, eğitimler düzenli aralıklar ile tekrarlanmakta ve güncellenmektedir. 

Juice Planet tüm bayilerinde aynı hizmet standardını ve yüksek müşteri memnuniyetini yakalayabilmek adına merkezi ve fiili denetlemeler gerçekleştirmektedir. Ayrıca gizli müşteri uygulamaları da yapılmaktadır. Merkezi olarak gerçekleştirilen reklam ve tanıtım çalışmaları, genel marka tanıtım reklamlarının yanı sıra lokasyon bazlı işletme tanıtımlarını da kapsamaktadır.

 

Juice Planet Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR