Cızbız Köfte

Cızbız Köfte Türk Halkının En Gözde Lezzetlerinden Olan Köfteyi Daha Da Yaygınlaştırmayı Ve Türkiye’nin En Büyük Markalarından Biri Olma Hedefi Ile Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Cızbız Köfte Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Cızbız Köfte bayilik almak için gereken yatırım bedeli seçilen lokasyona ve restoranın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Marka bayilik almak isteyen girişimcilerinden franchise giriş bedeli olarak 40.000 TL talep etmektedir.

Cızbız Köfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Cızbız Köfte Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
İşletme Sorumluluğunu üstlenmek
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak

Cızbız Köfte Bayilik Açıklaması

Cızbız Köfte Bayilik

1917’de açılan ilk dükkanından günümüze dek Cızbız Köfte gıda sektörü içinde kalite ve lezzetini daha ileriye taşıyarak hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin birçok noktasına lezzetlerini ulaştırmayı amaçlayan Cızbız Köfte gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer alarak, ülke sınırları dışında da markasını yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. İleri üretim metotlarını kullanan marka, üretim izin belgeleri ve HACCP kriterlerine uygun üretimi ile kalite standartlarını da giderek yükseltmektedir. Zeytinburnu’nda aylık 30 ton et işleme kapasitesine sahip bir üretim tesisi bulunan Cızbız Köfte üretim tesisinde hazırlanan ürünleri soğuk zincir kırılmadan günlük olarak şubelerine sevk etmektedir. 

Cızbız Köfte Bayilik Şartları

Cızbız Köfte bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinde yer alan bayilik başvuru formunu doldurarak taleplerini markaya iletebilmektedir. Yapılan ön değerlendirmenin olumlu sonuçlanması durumunda bayi adayı Cızbız Köfte tarafından karşılıklı görüşmeye davet edilmektedir. Görüşmenin olumlu sonuçlanması durumunda Niyet Mektubu” imzalanmakta ve lokasyon tespiti aşamasına geçilmektedir. Lokasyonun kiralanması ya da satın alınmasının ardından bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Projelendirme, inşaat ve dekorasyon çalışmaları ile personel seçimi ve eğitimi süreçleri eş zamanlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Cızbız Köfte caddelerde bulunacak restoranlarının 100-200 metrekare, alışveriş merkezlerinde yer alacak restoranlarının ise 70-100 metrekare alana sahip olmasını talep etmektedir. Yatırım maliyeti restoranın büyüklüğüne göre 1.000-1.500 USD arasında değişiklik göstermektedir. Cızbız Köfte bayilik almak isteyen girişimcilerinden franchise giriş bedeli olarak 40.000 TL talep etmektedir. Ayrıca marka bayilerinde %3 Royalty Bedeli ve %2 Reklam Bedeli almaktadır.

Cızbız Köfte Bayilik Avantajları

Cızbız Köfte bayilik alan girişimciler yüzyıllık deneyimini ve birikimini lezzete dönüştüren köklü bir marka ile çalışmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. Köklü bir marka olan Cızbız Köfte geniş ve sadık bir müşteri kitlesine sahip olup Cızbız Köfte bayilik alan girişimciler markayı tanıyan hazır bir müşteri kitlesine sahip olarak ticari hayata atılmaktadır. Markanın ürünlerinin lezzetli ve hijyen kurallarına uygun hazırlanıyor oluşu ekonomik fiyatları ile de birleşince bayilerin müşteri kitlelerini ve karlılıklarını sürekli olarak artırmasını mümkün hale getirmektedir. Ayrıca Cızbız Köfte merkezi olarak gerçekleştirdiği reklam faaliyetleri ve kampanyalar aracılığı ile bayilerinin karlılığının artırılmasında da rol oynamaktadır.

Cızbız Köfte Bayilik Destekleri

Cızbız Köfte bayilik alan girişimcilere lokasyon seçimi ve fizibilite yapımı aşamalarında destek olmaktadır. Bayilik alan girişimcinin açacağı restoranda çalışacak olan personel Cızbız Köfte tarafından işe alınmakta ve gerekli eğitim süreçleri tamamlanmaktadır. Cızbız Köfte uzman ekibi aracılığı ile bayilik alan her girişimcisine mağaza-dükkan içi dizayn önerilerinde bulunmaktadır. Cızbız Köfte’nin uzman operasyon ekibi açılış öncesinde ve açılış esnasında tüm detaylar ile ilgilenmekte ve başarılı bir organizasyon ile bayilik alan girişimcisine destek olmaktadır. Cızbız Köfte tarafından bayilik alan girişimcilerine kapsamlı bir şekilde hazırlanmış olan el kitabı verilmektedir. Marka yetkilileri tüm restoranlarını düzenli olarak ziyaret etmekte ve satışların artırılması yönünde gerekli önlemler alınmaktadır. Cızbız Köfte merkezi tarafından bayilik alan girişimcilere lojistik destek de sağlanmaktadır. Böylelikle bayiler ihtiyaç duydukları ürünleri piyasa fiyatlarının altında temin edebilmektedirler. 

Siz de markanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak bayilik talebinizi markaya iletebilir ve bu köklü firmanın bayileri arasında yer almak için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Cızbız Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR