Kahve Diyarı

İzmir Merkezli Bir Firma Olan Kahve Diyarı Kurulduğu Günden Bu Yana Hızlı Büyümesine Ve Yatırımcıları Için Sağladığı Avantajlı Koşullar Ile Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Kahve Diyarı Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Markadan bayilik almak için gereken yatırım maliyeti ortalama 300.000 TL – 500.000 TL arasında değişmekle birlikte kesin bilgi marka yetkililerinden bilgi alınabilmektedir.

Kahve Diyarı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kahve Diyarı Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek
Markanın Belirlediği Kriterlere Uygun Dükkan Bulmak

Kahve Diyarı Bayilik Açıklaması

Kahve Diyarı Bayilik

Kahve Diyarı büyük paya ve geniş bir müşteri kitlesine sahip markalar arasında yer almaktadır. İzmir merkezli marka kısa sürede Türkiye genelinde yüze yakın şubeye ulaşmış olup bu sektöre girmek isteyen yatırımcılar tarafından Kahve Diyarı cafe bayiliği veren firmalar içinde en karlılarından biri olarak değerlendirilmektedir. Müşterilerine konforlu bir ortamda en lezzetli ürünleri sunan Kahve Diyarı müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması konusundaki hassasiyeti ile de rakipleri arasında öne çıkmaktadır.

Kahve Diyarı Bayilik Şartları

Kahve Diyarıbayilik alan girişimcilerden işletmelerini işlek caddelerde ya da insan trafiğinin yoğun olduğu alışveriş merkezlerinde açmalarını istemektedir. Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli açılacak işletmenin metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Kahve Diyarı bayilik alan girişimcilerden aylık hasılat üzerinden % 3 oranında royalty fee bedeli alınmaktadır. Marka işletmelerinde iç mekanın en az 100 metrekare alana sahip olmasını ve mekanın mutlaka bahçesinin olmasını istemektedir. 

Kahve Diyarı bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinden bayilik taleplerini iletebilmektedir. Kahve Diyarı bayilik alacak girişimcinin seçtiği lokasyon için marka yetkilileri tarafından fizibilite çalışması yapılmakta ve lokasyonun uygunluğuna Kahve Diyarı tarafından karar verilmektedir. 

Kahve Diyarı bayilik alan girişimciler ile 5 yıllık franchising sözleşmesi imzalamakta, sürenin sonunda karşılıklı memnuniyetin ve talebin olması durumunda sözleşme yenilenmektedir. Kahve Diyarı bayilik almak için gereken yatırım bedeli 300.000 TL ile 500.000 TL arasında değişiklik göstermekle birlikte kesin bilgiler marka yetkililerinden alınabilmektedir. Kahve Diyarı bayilik alan girişimciler ortalama 2 yıl içerisinde yatırım bedellerini amorti edebilmektedirler.

Kahve Diyarı Bayilik Avantajları

Kahve Diyarı bayilikalan işletmelerinde en lezzetli kahve çeşitlerinin yanı sıra günün herhangi bir saatinde keyifle tüketilebilecek ürünlerden oluşan geniş bir menü ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca paket kahve satışı, tatlı, pasta ve kurabiye gibi ürünlerin satılıyor olması da Kahve Diyarı bayilik alan girişimcilerin satış hacimlerinin artmasında etkili olmaktadır. Sektörü değerlendiren uzmanların görüşlerine göre şu anki büyüme hızları dikkate alındığında kahve zincirlerinin önümüzdeki 5 ile 10 yıllık süre içerisinde çok daha karlı yatırımlara dönüşmesi beklenmektedir. Bu nedenle marka bilinirliği yüksek ve geniş bir müşteri potansiyeline sahip Kahve Diyarı bayilik alan girişimciler sektörde sahip oldukları pazar payını giderek artırarak karlı işletmelerin sahibi olabileceklerdir.

Kahve Diyarı Bayilik Destekleri

Kahve Diyarı bayilik alan işletmelerinde çalışacak olan tüm barista ve servis personeline marka merkezi tarafından eğitim verilmektedir. Açılacak olan işletmeler ile ilgili tüm projelendirme çalışmaları Kahve Diyarı tarafından yapılmakta ve mimari çizimden ürün teslimine kadar kapsamlı bir hizmet sunularak işletme anahtar teslimi olarak verilmektedir. Kahve Diyarı bayilik alan girişimcilere marka merkezi tarafından lokasyon seçimi, mimari projelendirme, operasyonel destek, personel seçimi, personel eğitimi ile reklam ve pazarlama destekleri sunulmaktadır. Marka bayilik sözleşmesinin imzalanması ile birlikte Kahve Diyarı bayilik alan girişimcilerine her alanda destek vermekte, hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin üst seviyede gerçekleştirilebilmesi için şubelerini periyodik olarak denetlemektedir. Yapılan çalışmalar sonucunda gerekli görülen konularda düzenlemeler yapılmakta, bayiler karlılıklarını artıracak pazarlama faaliyetleri ile desteklenmektedir.

Kahve Diyarı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR