Bakbi Laptop Servisi

Uluslararası Kalite Standartlarına Uygun Hizmet Kalitesi Ve Kurumsal Işletim Anlayışı Ile Dikkat Çeken Bakbi Laptop Servisi Türkiye Genelinde Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Bakbi Laptop Servisi Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli hakkında kesin bilgi marka yetkililerinden alınabilmektedir.

Bakbi Laptop Servisi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bakbi Laptop Servisi Bayilik Şartları

Yaya Trafiğinin Yoğun Olduğu Caddelerde Kriterleri Karşılayan Dükkan Bulunması
Bayilik Giriş Bedeli İle Birlikte Gerekli Yatırım Sermayesinin Karşılanması
Teknolojik Gelişmeleri Takip Etmek
Markanın Kalite Anlayışını Yansıtmak

Bakbi Laptop Servisi Bayilik Açıklaması

Bakbi Laptop Servisi Bayilik

 

2000 yılında kurulan Bakbi Laptop Servisi bilgisayar tamir bakım onarım teknik servis hizmeti sektörü içinde 2008 yılından bu yana 1000 metrekarelik merkez ofisi ve servis binası, alanında uzman kadrosu, geniş ve yaygın hizmet ağı, zengin yedek parça stoğu ile hizmet vermektedir. Bakbi Laptop Servisi bilgisayar tamir bakım onarım teknik servis hizmeti sektöründe bayilik veren firmalar arasında bir numara olmayı hedeflemekte ve bu amaca yönelik çalışmaları TSE standartlık belgesi ile onaylanmış bulunmaktadır. 

Bakbi Laptop Servisi Bayilik Şartları

Bakbi Laptop Servisi bayilikalmak isteyen girişimciler markanın web sitesi üzerinden başvuruda bulunabilmekte ve bayilik almak için gereken yatırım bedeli hakkında marka yetkililerinden bilgi edinebilmektedirler. Bakbi Laptop Servisi mağazalarının alışveriş merkezlerinde bulunması durumunda teknoloji kimliğine uygun olan katlarda en az 25 metrekare, şehir merkezlerinde olması durumunda yaya trafiğinin yoğun olduğu caddelerde en az 25 metrekare alana sahip olmasını istemektedir. Bakbi Laptop Servisi açılacak mağazaların yakın çevresinde ulusal ve uluslararası kabul görmüş prestijli perakende mağazaların bulunmasına özen göstermektedir. 

Bakbi Laptop Servisi bayilik almak isteyen girişimcilerin başvuruları markaya ulaştıktan sonra en geç yedi gün içerisinde kendilerine geri dönüş yapılmaktadır. Başvuru sahibi ile bir görüşme planlanmaktadır. Bu görüşme sonucunda karşılıklı olarak anlaşmaya varılması, gerekli değerlendirme ve kriterlerin eksiksiz olarak yerine getirilmesi durumunda başvuru sahibi ile bayilik sözleşmesi imzalanmakta ve mağaza içi ön projelendirme çalışmalarına başlanılmaktadır.

Bakbi Laptop Servisi Bayilik Avantajları

Bakbi Laptop Servisi bayilik alan girişimciler markanın kullandığı ileri teknoloji ürünü onarım ekipmanları ile minimum geri dönüş maksimum müşteri memnuniyeti sağlaması sayesinde müşteri kitlelerini sürekli olarak artırabilmektedirler. Bakbi Laptop Servisi daha hızlı hizmet talep eden müşterilerine Türkiye’de bir ilk olmak üzere “Ekspres Onarım Hizmeti” sunmaktadır. Bu hizmeti vermek üzere tahsis edilmiş alanında uzman personel tarafından en hızlı şekilde onarım sağlanmakta, parça tedariğinin gerektiği durumlarda ise müşterilerin mağduriyetinin önlenebilmesi adına kendilerine geçici cihaz temin edilmektedir.Bakbi Laptop Servisi bayilik alan girişimciler tüm Türkiye’de alanının öncülerinden olan markanın gücünden yararlanabilmektedirler.Bakbi Laptop Servisi şubesinin açılacağı bölgede markanın merkezi tarafından kurumsal markalar ile görüşmeler yapılmakta ve iş bağlantıları sağlanarak bayilerin karlılığının artırılmasına destek olunmaktadır. Ayrıca telefon ya da internet yolu ile markanın merkezine ulaşan müşteriler de en yakın şubeye yönlendirilmektedir. Bakbi Laptop Servisi şubelerine kurulan dijital santral sayesinde tüm şubelerin birbirleri ile ve müşterilerin internet üzerinden şubeler ile iletişimi ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Şube tarafından tamirinin gerçekleştirilememesi nedeni ile merkeze gönderilen cihazlar merkez tarafından minimum fiyatlar ile onarılarak ya da çözüm sağlanarak oluşabilecek müşteri şikayetlerinin önüne geçilmektedir.

Bakbi Laptop Servisi Bayilik Destekleri

Bakbi Laptop Servisi bayilik alan girişimcilerin işletmelerinde görev alacak personel laptop onarımı işlemlerinin yapılabilmesi için marka tarafından teknik eğitime tabi tutulmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ve hizmet kalitesinin her şubede standart olmasına özen gösteren Bakbi Laptop Servisi tüm şubelerine satış ve müşteri ilişkileri yönetimi eğitimleri vermektedir. Baksis entegre sisteminin kullanımı ile servise gelen tüm cihazların takibi, SMS yolu ile müşterilerin bilgilendirilmesi, yedek parça satış işlemleri, marka merkezinin ve diğer şubelerin stoklarına anında online erişim ile muhasebe verilerinin giriş çıkışları kolaylıkla yapılabilmektedir. 

 

 

Bakbi Laptop Servisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR