Tavuk Dünyası

Türk Damak Tadına Uygun Menülerini En Sağlıklı Koşullarda Hazırlayıp En Uygun Fiyatlarla Tüketicilerine Sunmayı Hedefleyen Tavuk Dünyası Türkiye Genelinde Bayilik Vererek Büyümesini Sürdürmektedir.

Tavuk Dünyası Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Markanın kuruluş maliyeti seçilen bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 250.000 ile 400.000 TL arasında olduğu bilinmektedir.

Tavuk Dünyası Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

Yeterli Sermayeye Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak

Tavuk Dünyası Bayilik Açıklaması

Tavuk Dünyası Bayilik

15 yıldır Tavuk Dünyası gıda sektöründefaaliyet göstermekte ve hızlı bir büyüme ortaya koymaktadır.Türkiye’nin pek çok yerinde şubeleri bulunan Tavuk Dünyası tavuk ürünlerine yönelik hizmet veren gıda firmalarının yetersizliğinin farkında olarak hizmet vermekte ve sektörde en güçlü isim olmayı hedeflemektedir. Türk insanının damak zevkine en uygun tavuk ürünlerini Helal Gıda Sertifikalı ürünler kullanarak ve hijyen koşullarına büyük özen göstererek tüketicilere sunmaktadır. Titizlikle hazırladığı sosları, baharatları, taze sebzeleri ve elde kesim ürünleri kullanan Tavuk Dünyası başarıya doğru emin adımlarla ilerlemekte ve daha geniş bir müşteri ağına ulaşabilmek için Tavuk Dünyası ailesini bayilik vererek büyütmektedir. Gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında yerini alan marka dünya mutfaklarından aldığı ilham ile menüsünü de her geçen gün genişletmektedir.

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

Tavuk Dünyası bayilikalmak isteyen girişimcilerin girişimci bir ruha sahip olmasını istemektedir. Önceki iş tecrübelerinde başarılı bir grafiğe sahip olması beklenen girişimcilerin tüm mesai saatlerini Tavuk Dünyası’na harcaması gerekmektedir. Ayrıca Tavuk Dünyası bayilik almak için gerekli olan yatırım miktarına da sahip olmaları beklenmektedir. 

Tavuk Dünyası bayilik almak isteyen girişimciler bayilik taleplerini markanın internet sitesindeki bayilik başvuru formunu doldurarak yapabilmektedir. Marka yetkilileri ön başvuru formunu değerlendirmekte ve uygun görülen adaylar ile karşılıklı ilk görüşme yapılmaktadır. Aday lokasyon ziyaret edilmekte ve fizibilite çalışması gerçekleştirilmektedir. Adayın ve seçilen lokasyonun uygun bulunması durumunda mimari proje çizilmekte ve mimari proje uygulamasına başlanmaktadır. Marka Türkiye’de hiçbir şehirde bölgesel bayilik vermemekte, her şehir için bayilik başvurusu kabul etmektedir. 

Tavuk Dünyası restoranlarının AVM’lerde ya da tercih edilen şehrin en işlek caddesinde olmasını talep etmektedir. Tavuk Dünyası bayilik maliyeti seçilen lokasyona göre değişiklik göstermekte ancak 250.000-400.000 TL aralığında olduğu bilinmektedir. Kesin rakamlar ile ilgili markadan bilgi alınabilmektedir. Kuruluş maliyetinin yanı sıra aylık bayilik ve hizmet bedeli olarak cirodan %3,5 pay alınmaktadır. Tavuk Dünyası bayilikalarak yapılan yatırımın geri dönüşü 2 ile 4 yıl arasında gerçekleşmektedir.

Tavuk Dünyası Bayilik Avantajları

Tavuk Dünyası menüsünde yer alan kalitesi ve lezzetli çeşitleri en uygun fiyatlar ile tüketicilerine sunmaktadır. Bayilik alan girişimciler markanın gücünün ve bilinirliğinin yanı sıra kalite-fiyat performansındaki başarı sayesinde de büyük bir müşteri kitlesine ulaşabilmektedir. Tavuk Dünyası’nın sektördeki çalışmaları ve sahip olduğu pay sayesinde bayilik alan girişimciler sadık bir müşteri kitlesine sahip olarak faaliyete başlayabilmekte ve yatırımlarının karşılığını mümkün olan en kısa sürede almalarını sağlayacak karlı bir işletmenin sahibi olabilmektedir. Müşteri memnuniyetine üst düzey önem veren marka bayilerinden de aynı yaklaşımı beklemekte ve müşterilerden gelen geri bildirimler titizlikle değerlendirilmektedir. Kurumsal yapıya sahip deneyimli bir marka ile yola çıkan girişimciler hem yeni oldukları bir sektörde karşılaşabilecekleri riskli durumları azaltmakta hem de karşılaştıkları sorunlarda markanın desteği sayesinde süreci olumluya çevirebilmektedirler.

Tavuk Dünyası Bayilik Destekleri

Tavuk Dünyası bayilik alan girişimcilerine eğitim ve personel desteği vermektedir. Restoranın açılışından itibaren ilk birkaç aylık sürede merkez tarafından görevlendirilen deneyimli personeller ile şube desteklenmektedir. Tavuk Dünyası bayilik alan girişimcilerin lokasyon seçiminde marka fizibilite çalışmaları ile destek sunmaktadır. Markanın yürüttüğü reklam kampanyalarından yararlanan bayiler potansiyel müşterilerine ulaşmak konusunda avantaj sağlamaktadır. Tüm Tavuk Dünyası restoranlarında aynı kalitede ve standartlarda hizmetin sunulması müşteri sadakatinin ve memnuniyetinin geliştirilmesinde etkili olmaktadır. 

Tavuk Dünyası Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR