1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Gönül Kahvesi

Gönül Kahvesi

Butik bir kahve evi olan Gönül Kahvesi Türk kahvesindeki tadı, kendi geliştirdiği özgün ürünlerin özel formülleri ile birlikte sunmakta ve hedeflediği büyümeyi bayilik vererek gerçekleştirmektedir.

Cafe

1000000 ₺

Gönül Kahvesi Bayilik

 

Gönül Kahvesi büyümesini hem yurt içinde hem de yurt dışında sürdürebilmek için bayilik sistemine büyük önem vermektedir. 2002 yılından itibaren faaliyet gösterdiği sektördeki en önemli markalardan biri haline gelmeyi hedefleyen ve bu yoldaki çalışmalarını emin adımlar ile sürdüren Gönül Kahvesi gıda sektöründe bayilik veren firmalararasında yüksek kar marjı ve uygun yatırım koşulları ile dikkat çekiyor. İlk şubesini İzmir’de açan Gönül Kahvesi kendine özgü ürün gamı, samimi bir ortam oluşturacak şekilde belirlediği mağaza konsepti ve sektördeki yenilikçi yaklaşımı ile kendi sektöründeki en bilinen marka olmak konusundaki iddiasını sürdürmektedir.

Gönül Kahvesi Bayilik Şartları

Gönül Kahvesi bayilik alan girişimcileri seçerken marka kültürü ile uygunluğuna özen göstermektedir. Markanın bayilik için yaklaşık olarak 500.000 TL yatırım sermayesi gerektirdiği şeklinde bir bilgi bulunmakla birlikte, güncellemeler söz konuş olabileceğinden kesin yatırım rakamları ile ilgili olarak marka ile iletişime geçilmesi önerilmektedir. Gönül Kahvesi bayilik alan girişimcilerin seçtiği mekânın en az 80 metrekare iç alana ve en az 100 metrekare dış alana sahip olmasını istemektedir. Bayilik verdiği işletmecilerin sektörde deneyimli olmasını tercih eden Gönül Kahvesi, bayilerinin alışveriş merkezlerinde ya da işlek yürüyüş yollarından konumlandırılmasını beklemektedir. Kar marjı yaklaşık %30 civarında seyreden Gönül Kahvesi bayilik alan işletmecilerin yatırım sermayesinin 18 ile 24 ay arasında geri kazanımını mümkün kılmaktadır. 

Gönül Kahvesi Bayilik Avantajları

Türkiye’nin ilk ve tek  zinciri olan Gönül Kahvesi, zengin çeşitlerle oluşturduğu menüsünde yer alan Türk kahvesini ve diğer tüm kahvelerini, özel formülleriyle harmanlayıp müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kahve tüketiminin oldukça yaygın olduğu toplumumuzda sektöre getirdiği yeni lezzetler nedeni ile müşterileri tarafından büyük talep gören Gönül Kahvesi bayilik alan girişimcilerinin de yüksek karlılığa ulaşmasına olanak vermektedir. Oturmuş sistemi ve sade işleyişi sayesinde marka girişimcilerine risklerin en baştan yok edildiği bir işletme ile ticarete adım atma avantajını sunmaktadır. Türk kahvesinin lezzetini tüm dünyaya ulaştırmayı hedefleyen marka müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesinin en üst düzeyde sağlanmasına büyük özen göstermekte, aynı hassasiyeti Gönül Kahvesi bayilik alan girişimcilerden de beklemektedir. Her işletmesinde konuklarına ev sıcaklığını sağlamayı, kaliteli ve lezzetli ürünlerden oluşan menülerini sürekli geliştirmeyi hedefleyen marka sadık bir müşteri kitlesi yaratmakta; izlediği reklam kampanyaları sayesinde bayilerinin potansiyel müşterilerine ulaşmasını da kolaylaştırmaktadır.

Gönül Kahvesi Bayilik Destekleri

Gönül Kahvesi bayilik alan girişimcilerine başarısı kanıtlanmış hazır bir konsept sunmaktadır. İşletmenin açılacağı lokasyonun tespit edilmesinden başlayan destekler, işletmenin faaliyette olduğu süreçler de dahil olmak üzere aksatılmadan devam etmektedir. Personel alımı, reklam, tanıtım, personel eğitimi, açılış desteği, operasyonel destek ve organizasyon desteği sunan marka önceliğini müşterilerinin memnuniyeti ve bayilerinin karlılığı olarak belirlemektedir. Ayrıca Gönül Kahvesi yurtdışında şube açmak isteyen girişimcilerine yönelik olarak devlet desteği alınması konusunda da yardımcı olmaktadır. Yurtdışında bayilik almak isteyen girişimciler devletten ilk şube hibesi ve kira desteği alabilmektedir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi markadan sağlanabilmektedir. 

Kahve sektöründe her geçen daha güçlü bir oyuncu haline gelen Gönül Kahvesi bayileri arasındaki yerinizi almak için siz de markanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak, talebinizi markaya iletebilirsiniz. 

 

  1. Bistro Cafeler
  2. Konsept Cafeler
  3. Kahve Dükkanları

Gönül Kahvesi Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Gönül Kahvesi Şartlar & Koşullar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör