Bursa Kebap Evi

2003’Te Meşhur Bursa Kebabını En Doğal Hali Ile Tüketicileri Ile Buluşturma Hedefi Ile Faaliyetlerine Başlayan Bursa Kebap Evi Girişimcilerden Gelen Yoğun Talep Doğrultusunda Bayilik Vermeye Devam..

Bursa Kebap Evi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bursa Kebap Evi Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak

Bursa Kebap Evi Bayilik Açıklaması

Bursa Kebap Evi Bayilik

Bursa Kebap Evi gerçek iskenderi dünyaya kazandırmayı ve Bursa Kebap Evi’ni yalnızca Türkiye değil bir dünya markası haline getirmeyi hedeflemektedir. Bursa Kebap Evi gıda sektörüiçinde üstün standartları, hijyen koşullarına uygunluğu ve yenilikçi şubeleri ile bir öncü niteliği taşımaktadır. %100 yerli et ile hiçbir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan ürünlerini tüketicileri ile buluşturan marka gıda güvenliği konusunda büyük bir hassasiyet göstermektedir. Gıda sektöründe bayilik veren firmalararasında sağladığı güçlü işbirliği  olanakları ile girişimcilerin en çok tercih ettiği markalardan biri olmaya devam etmektedir.  

Bursa Kebap Evi Bayilik Şartları

Bursa Kebap Evi bayilik alan girişimcilerin ihtiyaç duyduğu yatırım sermayesi hakkında kesin bilgi firmadan alınabilmektedir. Bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini markaya iletebilmektedir. Yatırımcı adayı ile marka yetkilileri arasında yapılan gelişme olumlu sonuçlandığı takdirde lokasyon seçimi çalışmaları başlatılmaktadır. Bursa Kebap Evi mağazalarının en az 120 metrekare alana sahip olması talep edilmektedir. İş planı ve marka sunumu gerçekleştirildikten sonra taraflar arasında sözleşme imzalanmaktadır. Lokasyon için mimari projelendirme, inşaat ve dekorasyon süreçleri Bursa Kebap Evi uzman ekipleri tarafından yürütülmektedir. Personel temini ve eğitimi ile birlikte diğer hazırlıkların da tamamlanması ile birlikte mağazanın açılışı gerçekleştirilmektedir. 

Bursa Kebap Evi bayilik alan girişimcileri ile 10 yıllık sözleşme imzalamakta ve devir hakkı vermektedir.

Bursa Kebap Evi Bayilik Avantajları

Bursa Kebap Evi bayilik alan girişimciler tamamen katkısız olarak hazırlanan ve Türk damak tadına uygun ürünleri ile büyük bir müşteri kitlesine hitap edebilmektedir. İşletmelerde yer alan tüm personelin güler yüzlü ve işine bağlı olması müşterilerin de mekandan mutlu ayrılmalarını ve kısa sürede sadık müşteriler haline gelmesini sağlamaktadır. Bursa Kebap Evi her şubesinde aynı ürünlerin aynı kalitede müşterilerine sunulmasına, kalite ve hizmet standardizasyonunun sağlanmasına büyük özen göstermektedir. 

Markanın yatırım geri dönüşünün yaklaşık 36 ay olduğu bilinmektedir. Yatırımcıların ortalama aylık net kazancı mağaza büyüklüğüne ve lokasyona göre değişiklik gösterebilmektedir. 

Bursa Kebap Evi bayilik alan girişimciler her aşamada markanın gücünü ve desteğini yanlarında hissetmektedir. Markanın genel merkezi ve operasyon ekibi bayilerin hizmetlerini aksaksız sunabilmesi, müşteri kitlesini ve karlılıklarını artırabilmesi için kesintisiz olarak çalışmaktadır.

Bursa Kebap Evi tüm şubelerinde merkez tarafından temin edilen ürünlerin kullanılmasını, aynı menü ve aynı kalite ile belirli bir standardizasyonun sağlanmasını talep etmektedir. Ürünlerin merkezden gönderilmesi sayesinde Bursa Kebap Evi bayilik alan girişimciler ürün tedarik sürecinde karşılaşılması olası olan problemleri yaşamamaktadır. Markanın menüsünde Bursa mutfağının en özel lezzetlerinin yanı sıra, İskender dışında tüm tüketicilere hitap edebilecek alternatif lezzetlerin de bulunması her damak zevkine hitap etmeyi mümkün kılmaktadır.

Bursa Kebap Evi Bayilik Destekleri

Bursa Kebap Evi bayilik alan girişimcilerine pazar araştırması, yer seçimi, mimari proje uygulama, işletme eğitimi, işletim sistemi, işletme kitapçığı, üretim sorumluluğu, lojistik, toplu alımlar ile maliyet yönetimi, 45 gün süre ile sermaye desteği, personel temini, personel eğitimi, denetleme, pazarlama, reklam, tanıtım ve kampanya alanlarında destekler vermektedir. 

Şubelerde kullanılan ürünlerin tamamına yakını markanın lojistik birimi tarafından şubelere ulaştırılmaktadır. Bayi adaylarının ve personelin eğitimleri BKE Akademi’de gerçekleştirilmektedir. 

 

Bursa Kebap Evi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR