Bayilik Açıklaması

Bursa Kebap Evi; uzun yıllar süren ön hazırlık ve araştırmalar sonucu dünyaca meşhur Bursa Kebabı'nı en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışı çerçevesinde 2003 yılında kuruldu. Gerçek Bursa Kebabı'nı tüketicilerle buluşturma fikri başlangıçta ne kadar tutarlı bir yaklaşımsa, bu muhteşem lezzeti çağdaş ve insan odaklı stratejiler ile markalaştırmak da bir o kadar ilgi çekici idi.

 Bursa Kebap Evi Bayilik Nitekim, girişimcilerden gelen yoğun talep üzerine efsane marka güven halkasını daha da büyütmeye karar vererek “garantili franchising” modeli ile yatırımcılara ulaştı. Dahası, 2010 yılındaki markanın yeniden yapılandırılması projesi ise beklenen yükselişin gerçekleşmesine ve markanın artık ulusal bir tabana oturmasına neden oldu. Nitekim BKE bir yılda, rekor sayılabilecek % 300'lük büyüme oranı ile bugün Türkiye'nin en gözde döner restoranı olmayı başardı. Artık hedef büyük; çünkü gerçek kalite, yatırımcı dostu anlayış ve bir marka ile çalışma rahatlığı ülkemizin her köşesinde olmalı.

BURSA KEBAP EVİ BAYİLİK ve BAYİLİK ŞARTLARI ile ilgili yeni konumuzu okuyunuz.

BKE Sahibi Olmanız İçin 10 Neden ?

Markalı, itibarlı bir iş sahibi olmanın yoludur. İşinde bağımsız olmak demektir. Yatırımının hızlı geri dönmesidir. Denenmiş, kendini kanıtlamış, az riskli bir iş kurulur. Düşük maliyetle yüksek gelir sağlanır. Rahat satılacak tanınmış marka alınır. Kolay bulunan, beklentileri sınırlı, kolay mutlu edilen, hazır müşteri gelir. İşletme sorunları yaşadığında arkasında danışabileceği bir kurum olacak. Bilmediğini öğrenir, gerektiğinde danışabileceği bir kadro olur. Yatırımda ve tedarikte sorun yaşamaz. %

70 Yatırım İade Garantisi BKE bayisi olmanız için saha mühedislerimizin onayı gerekir. Bu onay sizin için güvenli bir başlangıç demektir. Çünkü BKE, matematiksel verilere dayanarak yatırım kararı alır. İşte bu yüzden herhangi bir sebep aramaksızın bir yıl içinde şubenizi iade etmek isterseniz maliyetinizin % 70'ini size iade ederiz. 

Üreticiden Bayiye Direkt Satış BKE toplu alım gücü ile şubenizde kullanacağınız materyalleri en uygun fiyata satın alır ve size aynı bedelle faturalandırır.

Koşulsuz Personel Desteği Hizmet sektörünün günümüzde en önemli problemi haline gelen kalifiye insan gücü sorunu BKE'de kolay kolay yaşanmaz. BKE, merkezde fazla personel barındırarak ihtiyacı olan şubeye gerekli personeli yönlendirir. BKE'de personel aramakla uğraşmazsınız.

 60 Gün Sermaye Desteği Şubenizin açılışından itibaren size sermaye desteği vermek adına gönderilen ürünler için 60 gün sonra ödeme alırız. Böylece bu süredeki cironuzla daha da güçlü bir sermaye gücüne ulaşırsınız. 

Az ve Özel Ürün ile Kolay Yönetim BKE menüsü nadide lezzetleri kapsar. Az ve öz ürünle fazla stok, fazla ürün gereksinimi ve zorlu işletme derdinden kurtulursunuz. İşletmedeki her ürüne kolayca hakim olursunuz. 

Standart Ürün ile Her Yere Ulaşılabilirlik Ürün ulaşımı ve standardı sorunu BKE'de yaşanmaz. BKE üretim tesisinde -180 C'da muhafaza edilen ürünler dünyanın dört bir köşesine kolayca ulaşır.

Sorunsuz Lojistik BKE'de ürün tedariği ile uğraşmazsınız. Sebze ve meyve dışındaki tüm ürünleri size standart kalitede ulaştırırız. 

Güçlü İletişim BKE başarısındaki bir diğer faktör ise BKE yöneticilerine kolayca ulaşabilmeniz ve işletmeniz hakkındaki her konuda soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. 

Esnek Dekorasyon Seçeneği:Standartlara uyum sağlamak koşulu ile şubenizi hazırlarken ister projeyi BKE'den alabilir, isterseniz de tüm şubeyi en uygun maliyetle anahtar teslimi BKE'ye yaptırabilirsiniz. 

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR